اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سرانجام اپل مرورگر اپرا Opera Mini Web Browser را تایید کرد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سرانجام اپل مرورگر اپرا Opera Mini Web Browser را تایید کرد

Opera Mini App approved for the App Store

سرانجام اپل مرورگر اپرا Opera Mini Web Browser را تایید کرد و ظرف مدت 24 ساعت از تاریخ 13 آپریل در AppStore بصورت رایگان قابل دانلود میباشد.

کافیست Opera Mini را جستجو کنید.

متن اصلی خبر:

Opera Mini App approved for the App Store

Opera today announced its popular mobile browser, Opera Mini has been approved for iPhone and iPod touch on the App Store. Opera Mini will be available as a free download within 24 hours, depending on market.

Opera Mini, with more than 50 million users worldwide, enables fast mobile Web browsing by compressing data by up to 90 percent before sending content to the device, resulting in significantly improved page loading. Users of the app will notice an uptake in speed, especially on slower networks such as the 2G Edge network. Surfing the Web with the Opera Mini App on iPhone and iPod touch will also help users save money because of its data compression capabilities. This will hold especially true while the user is incurring roaming charges.

"We are delighted to offer iPhone and iPod touch users a great browsing experience with the Opera Mini App," said Lars Boilesen, CEO, Opera Software. “This app is another step toward Opera's goal of bringing the Web to more people in more places."

The Opera Mini App is available for free from the App Store on iPhone and iPod touch or at iTunes Store.

Resources

A demo video is available at: YouTube - Opera Mini 5 on the iPhone.

Screenshots are available at: Opera Press | Press kit.

About Opera Software ASA

Opera Software ASA has redefined Web browsing for PCs, mobile phones and other networked devices. Opera's cross-platform Web browser technology is renowned for its performance, standards compliance and small size, while giving users a faster, safer and more dynamic online experience. Opera Software is headquartered in Oslo, Norway, with offices around the world. The company is listed on the Oslo Stock Exchange under the ticker symbol OPERA. Learn more about Opera at Opera browser | Faster & safer internet | Free download.

لینک مستقیم:
    iTunes Store

ویدئو دمو:
    YouTube - Opera Mini 5 on the iPhone.

منبع، وبسایت اپرا:
    Approved
    ویرایش توسط MOKO : https://i-phone.ir/forums/member/17466-moko در ساعت 14-04-2010, 11:15 PM دلیل: edit

فعلا توی مارکت سنگاپور - مالزی آیتونز نیومده، بالا هم ذکر کرده که دیر و زودش و همچنین استارت دانلود رایگان بستگی به مارکت اون کشور داره، اگه کسی تونست بگیره فایل ipa رو آپلود کنه.

مرسی
    ویرایش توسط MOKO : https://i-phone.ir/forums/member/17466-moko در ساعت 14-04-2010, 11:17 PM

نظر

نوشته اصلی توسط MOKO نمایش پست ها
      فعلا توی مارکت سنگاپور - مالزی آیتونز نیومده، بالا هم ذکر کرده که دیر و زودش و همچنین استارت شروع 24 ساعت رایگان بستگی به مارکت داره، اگه کسی تونست بگیره فایل ipa رو آپلود کنه.

مرسی

خودم بپیداش کردم، حالشو ببرین ENJOY IT

Download from AppScene:
      AppScene - Super Simple File Hosting

نظر

نوشته اصلی توسط shams
        MOKO جان ممنون ازاینکه مارومطلع کردی.من الان ازApp Store داونلودکردم.سرعتش بینهایت بالاست.
        البته یکی دوتاایرادهم داره.مثلا سایزصفحه وب رونمیتونی به اختیاربزرگ وکوچیک کنی.به عبارتی بیشترازدوحالت
        نداره.یاسایزمعمولی یاسایزی که بادبل کلیک میشه بزرگ کرد.فارسی روهم که اصلا ساپورت نمیکنه.
        به هرحال ممنون

اگه میتونی فایل ipa رو اینجا آپلود کن، خودم هنوز نتونستم نصب کنم

مرسی
        ویرایش توسط MOKO : https://i-phone.ir/forums/member/17466-moko در ساعت 13-04-2010, 04:46 PM

نظر

با اجازه از MOKO عزيز
          واسه راحتي دوستان روي تمام سرور ها آپلود كردم

Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

4shared.com - online file sharing and storage - download OperaMini-v1.0.ipa

نظر

دوستان زیاد ناراحت نشین ،اگه نتونستین دانلود کنید چیزی را از دست ندادین
            واژه بیخود خوب نیست بگم ولی حالا حالا ها جا داره تا روش کار بشه ، یه چیزی که همون موقغ میزنه تو ذوق آدم زوم کردنش هست که خیلی بد عمل میکنه و حالت فول اسکرین صفحه خوب نیست
            فارسی را هم که هیچ
            من نمیدونم اینها اینهمه وقت داشتن روش مانور میدادن چرا فونت فارسی یا عربی را ساپورت نمیکنه
            کلا فروم را باز نکرد

ویرایش توسط rafaello : https://i-phone.ir/forums/member/313-rafaello در ساعت 13-04-2010, 10:24 AM

نظر

آره کلا انجمن با Opera مشکل داره

نظر

من سایت های دیگه رو هم امتحان کردم بازم حروف رو جدا نشون می ده

نظر

سایتهای فارسی را نشون میده
                  ولی فونتها خرابه
                  ولی کلا حال نداد

[/QUOTE]

نظر

رو ورژن 4.0 هم که رسما تعطیله.
                    صفحهی سفید میاد و تو اون نوار قرمزش یه ستاره میچرخه و هیچی...

نظر

باز میشه ولی کار نمیکنه چرا؟؟؟

نظر

من اپرا رو نصب کردم روی گوشی ولی توی همون لودینگ اول کار گیر می کنه....یعنی مشکل از چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط elvis presley نمایش پست ها
                          رو ورژن 4.0 هم که رسما تعطیله.
                          صفحهی سفید میاد و تو اون نوار قرمزش یه ستاره میچرخه و هیچی...
                          منم دقیقا همین مشکل رو دارم.ورژنم هم 3.1.3 هست

نظر

نوشته اصلی توسط peymanirooni نمایش پست ها
                            منم دقیقا همین مشکل رو دارم.ورژنم هم 3.1.3 هست

مال من هم همینطوری بودش با چیز شکن برو باز میکنه همه به امیدی منتظر این برنامه بودن حالا همون اول لودینگ چیز شکن میخواهد

نظر

یعنی هیچ کدوم از بچه های توی ایران نمی تونن از این برنامه بدون v*p*n استفاده کنن؟کس دیگه ای امتحان نکرده؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X