اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

معرفی برنامه های رایگان اپ استور

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط davooood155 نمایش پست ها
    درود و سلام
    از دوستان ممکنه توضیح بدن این دو تا اپ کاربردی دقیقا کارشون چیه؟ من اپی میخواستم که بم بگه چقدر اینترنت مصرف کردم؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
    من دارم اين نرم افزارو فقط تو حالت gprs ديدم كار ميكنه و حتي ميتونه بگه كدوم نرم افزار چقدر مصرف كرده ولي تو حالت واي فاي يا من نتونستم يا نداره . در ضمن وي پي ان هم هست. سر خود

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام
      از ديشب يه نرم افزار رايگان شده به نام web to pdf خيلي كاربرديه تقريبا ٤ دلار قيمتش بوده تا امشب هم رايگانه آقا بجنبيد

https://itunes.apple.com/in/app/web-...439658054?mt=8

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

میشه یه پلیرقدرتمند صوتی و تصویری رایگان که اکثر فرمت ها رو پشتیبانی کنه معرفی کنید ویدیوهای اچ دی و فول اچ دی هم پخش کنه
        oplayer lite هم نباشه

نظر

نوشته اصلی توسط majidi1 نمایش پست ها
          میشه یه پلیرقدرتمند صوتی و تصویری رایگان که اکثر فرمت ها رو پشتیبانی کنه معرفی کنید ویدیوهای اچ دی و فول اچ دی هم پخش کنه
          oplayer lite هم نباشه
          فقط avplayer

نظر

ممنون اما گفتم رایگان
            ویرایش توسط majidi1 : https://i-phone.ir/forums/member/145731-majidi1 در ساعت 06-02-2014, 12:27 PM

نظر

سلام خوبین...من یه برنامه ایی میخام تو مایه های خود contacts موبایل...الفابتیک داشته باشه که مثلا لیست داروهایی که تو داروخانه دارم رو با حروف الفابتیک بتونم کنارشون یادداشت کنم..

مثلا:

A: acetaminofen 500 تومان

نظر

سلام اینجا مثل اینکه کسی نیست جواب بده

برنامه ای رایگان مثل سایفون که برای اندروید هست برای ایفون نیست که باهاش بتونیم از ویچت و ... استفاده کنیم؟

اصلا چرا برنامه سایفون برای ایفون وجود نداره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط majidi1 نمایش پست ها
                  سلام اینجا مثل اینکه کسی نیست جواب بده

برنامه ای رایگان مثل سایفون که برای اندروید هست برای ایفون نیست که باهاش بتونیم از ویچت و ... استفاده کنیم؟

اصلا چرا برنامه سایفون برای ایفون وجود نداره ؟
                  دوست عزیز فکر کنم معرفی هیتلر شکن و چیز پی ان برخلاف قوانین سایت باشه

نظر

سلام دوستان ببخشید نمیدونستم سوالمو کجا بپرسم
                    من 1 برنامه free دانلود کرده بودم بعداً از طریف in app purchase نسخه کاملشو خریدم. الان که به 7.1 آپدیت کردم آیفونمو نسخه مجانیشو دارم و میگه باید فول پکشو بخری. مشکل از کجاست؟ ممنون میشم راهنمایی کنید!

نظر

سوالتون را جای مناسبی نپرسیدید!
                      باید گزینه Restore داشته باشه! هست؟ اگر هست روی اون کلیک کنید و دوباره Apple ID و Password را بزنید!
                      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط kavire_bavar نمایش پست ها
                        فقط avplayer
                        kmplayer

نظر

سلام خدمت دوستان من دنبال یه برنامه رایگان شبیه airdroid میگردم که بهاش بتونم با آیفون و کامپیوتر اس ام اس بدم.ممنون میشم بهم معرفی کنید؟؟

نظر

سلام دوستان.من تازه عضو شدم و تازه ب جمع ios پیوستم.من دنبال برنامه میگردم مشابه برنامه vult در اندروید برا مخفی کردن اس ام اس ها در گوشی.ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

یه اپپ رادیو خیلی خوب که با سرعت پاین اینترنت هم کار می کنه !!!!!

https://itunes.apple.com/ua/app/radi...687195932?mt=8

Плеер для iPhone и iPad. Интернет радио для Айфона и Айпад. | Радио онлай

نظر

سلام دوستان
                                این لینک برنامه که خودم نوشتم توی اپل استور هستش . منتظر نظراتتون هستم
                                https://itunes.apple.com/us/app/safe-data-pro/id1034555264?mt=8

برنامه ای هستش برای نگهداری اطلاعات شخصی همچون اطلاعات بانکی ، بیمه ، و ...
                                در مورد امنیتش هم همونطور که توی توضیحاتش نوشتم رمز شما به صورت md5 ذخیره می شه و تمام اطلاعاتتون با کمک رمزی که خودتون گذاشتین به صورت AES 256 رمزنگاری شده و سپس ذخیره می شن .
                                برنامه کاملن آفلاین هستش و هیچ دسترسی به نت و یا وای فای نداره . بنابراین نگرانی از دزدی اطلاعاتتون نداشته باشید
                                ویرایش توسط hidarneh : https://i-phone.ir/forums/member/189752-hidarneh در ساعت 01-11-2015, 05:30 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X