اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iTunes gift card مجانى

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط farzadef نمایش پست ها
    واسه من که فردا میرسه دستم اما نوشته بود گیفت کارد امریکاست و با اکانت امریکا ریدیم میشه که اکانت منم امریکاست
    کد رو ردیم کردی 2 تا حرف اولشو اینجا بزارید ،
    ممنون

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

• بچه ها من برنامه juno wallet رو کرک کردم نمیدونم کار میکنه یا نه کسایی که ندارن بی زحمت نصب کنن خبرشو بدن ممنون

JunoWallet-v7.3.0-(by Misagh)

نظر

• دوستان کلا چقد میشه ازش کشید ؟
        اگه 24 ساعته بیفتیم پاش و دانلود کنیم تو یه ماه چقد گیرمون میاد ؟

نظر

• سلام دوستان با کمک آقا میثاق من کرک رو دانود کردم بدون هیچ مشکلی هم کد رو گرفتم

این هم کد من
          ممنون میشم اد کنید

ht966117
          ویرایش توسط hamid htc : https://i-phone.ir/forums/member/63369-hamid-htc در ساعت 09-04-2012, 09:45 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط rhodes نمایش پست ها
            دوستان کلا چقد میشه ازش کشید ؟
            اگه 24 ساعته بیفتیم پاش و دانلود کنیم تو یه ماه چقد گیرمون میاد ؟
            اگه زرنگ باشید که چه جوری دانلود کنید کمتر از یک ماه به 10$ میرسید

نظر

• امتحان کنید ببینید میده پول یا نه ؟

نظر

• اونطوری پول نمیده حتما باید اول به لینکه که تو سافاری باز میشه بره بعدش اگه برنامه نصب باشه پولش رو میگیرید

نظر

• نوشته اصلی توسط misagh_ghorbani نمایش پست ها
                  سلام دوستان خسته نباشید من توی برنامه اکسل 2007 تمام برنامه و بازی هایی که از این برنامه دانلود کردم رو جمع آوری کردم داخل اکسل و براتون میذارم تا نگاه کنید برای یه سری از بچه ها مفیده

دوستان این فایل آپدیت شد دوباره دانلود کنید
                  JunoWallet

نظر

• دوستان من در مورد این فایل اکسل یه توضیحی بدم . توی این فایل من مشخص کردم که از کدم بگیری بیشتر بهت گیفت میده با رنگ توضیح دادم . شما اگه مثلا برنامه via.me رو از per install دانلود میکنید مطمئن باشید که اگه برنامه داخل اسپانسر باشه شما دانلود کنید بیشتر میگیرید مثل فایل من که توی per install 0.16$ بوده اما توی اسپانسر 0.20$
                    امیدوارم که توضیحم طوری باشه که متوجه بشید . ممنون

نظر

• آره من متوجهم ، میگی یعنی یه برنامه هم توی per install هست هم توی w3i و توی w3i ارزش بیشتری داره

نظر

• من ١٠ روز به ٩،٤٢ رسيدم
                        ولي ٢-٣ روزه فعلا چيزي نميده.

نظر

• يه سؤال داشتم: اگه ما اين برنامه هايي كه ميثاق عزيز لطف كردن و معرفي كردن رو دانلود كنيم برنامه بهمون پول ميده يا نه؟ بدا وجود اينكه أون ها رو خود برنامه واسه دانلود پيشنهاد نداده
                          راستي شما چه جوري يه هفته اي به ١٠ دلار رسيدين من إز وي پي ان هم استفاده كردم ولي ديگه چيزي واسه دانلود نمياد

نظر

• نوشته اصلی توسط ferryultrastar نمایش پست ها
                            يه سؤال داشتم: اگه ما اين برنامه هايي كه ميثاق عزيز لطف كردن و معرفي كردن رو دانلود كنيم برنامه بهمون پول ميده يا نه؟ بدا وجود اينكه أون ها رو خود برنامه واسه دانلود پيشنهاد نداده
                            راستي شما چه جوري يه هفته اي به ١٠ دلار رسيدين من إز وي پي ان هم استفاده كردم ولي ديگه چيزي واسه دانلود نمياد
                            از چيز پي ان هاي كشور هاي مختلف استفاده كن.

نظر

• میشه توپیغام خصوصی بیشتر راهنمایی کنید

نظر

• میشه توپیغام خصوصی بیشتر راهنمایی کنید
                                رفیق شما سرور چیز چیز انت رو عوض بکنی کلی برنامه جدید میده ، یعنی از یه چیز چیز ان دیگه استفاده کن ، لایم های فی س بوک رو زدی ؟ اونا 1 $ میدن باید با اکانت ف ی س بوکت کانکت بشی و در ادامه Reward per Fan رو بزنی 2 تا صفحه میده که لایم کنی و 1 $ پول

نظر

صبر کنید ..
                                X