اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دریافت Gift Card مجانی با برنامه App Trailers

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اینم مال من
    Ag214

Sent from آیپاد تاچ ۴

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
      دوستان یکی قشنگ بگه این کد هایی که میگید رو کجا وارد کنیم ؟
      برای خودمونو از کجا بگیریم من از خوش حالی کلا گیج شدم من ۱۰ امتیاز بیشتر ندارم کمک کنید.
      همون بخش اول video
      enter code
      اگر اسم یکی از بچه ها وارد کنی 5 تا میده
      خواستی منو وارد کن
      sinaaboozari
      اینو وارد کن
      'interceptedlarry'

نظر

كسي تا حالا از اين برنامه گيفت كارد گرفته

نظر

برنامه super gift cart reward هم چند ماه پیش تو اپل استور عرضه شده و همین کارو انجام میداده مد نظر اون برنامه هم 22000 امتیاز بود که من سه ماهه 30000 نتونستم جمع کنم بیخیالش شدم
          ولی اینجور برنامه ها اعصایهتا به اون امتیاز مد نظر برنامه نویس برسی و یه ده دلاری دریافت کنی چند هفته طول میکشه و بیش از چند 100 دلار وفت آدم از دست میره!
          ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 01-12-2011, 12:31 AM

نظر

دستان خوب این کد که ۱ باار بیشتر نمیاد پس همون روش که هرکی قبلی رو وارد کنه بریم من از ایجاد کننده تاپیک درخواست دارم که برای خودشونو از پست اول بردارن شانس رو به همه دوستان بدن
            برای منم iphonba23هست توجه کنید iphonba23 میدونم غلط داره ولی همینه.
            راستی من یک فیلم دیدم مثل اینکه تا برنامشو نصب نکنی امتیازش نمیاد با اون ۱ دلار هم پير میشی تا یچیزی بهت برسه. راه دورزدنی هکی چیزی نیست مثل این سایت ها بود که یک زمانی رو دور افتاد ولی این خیلی تیزه از هر دیوایس میشه فقط ۱ اکانت ساخت.

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
              برنامه super gift cart reward هم چند ماه پیش تو اپل استور عرضه شده و همین کارو انجام میداده مد نظر اون برنامه هم 22000 امتیاز بود که من سه ماهه 30000 نتونستم جمع کنم بیخیالش شدم
              ولی اینجور برنامه ها اعصایهتا به اون امتیاز مد نظر برنامه نویس برسی و یه ده دلاری دریافت کنی چند هفته طول میکشه و بیش از چند 100 دلار وفت آدم از دست میره!
              حرف شما برای کسی که خارج از ایرانه کاملا درسته ولی با تحریم و بدبختی ایران خوبه.

نظر

پیشنهاد میکنم دوستان شماره تماس یا ادرس ایمیلی رو که وارد کردن برای add کردن دوستان بزارن، به 2 دلیل:

1. point بیشتر.
                2. یکبار فقط میتونید از bonus code استفاده کنید.

نظر

اقا منم يكي اد كنه ديگه
                  sinaaboozari

نظر

خیلی داغونه من الان داشتم برای یکی رو وارد میکردم هرچی زدم نگرفت با این که درست بود میگفت ۵ امتیاز وارد شد ولی چیزی نمیومد الانم که کلا دیگه قسمت کداش نمیاد و ۵ دلار هم اضافه نشده.

نظر

من : sina133

نظر

iRoham

نظر

فكر كنم چند سالي طول بكشه بخواد ادم اينقدر امتياز جمع كنه

نظر

با این برنامه
                            با احتساب سرعت بالای اینترنت ایران، هر 2ساعت میتونید نیم دلار کاسب شید!

نظر

!

به نظر من که ارزش نداره .. این همه امتیاز جمع کنی ( زحمتاشم به کنار) فقط به خاطر 10 دلار ؟ 10دلار فکر میکنین چندتا برنامه میشه ؟ ..
                              من که میخرم خیلی بهتره .. ios 5 هم رفتم سرعتش خیلی بالا هست حتی از 4 هم بیشتره . اگه برنامه اوریجینال میگیرین و دغدغه jailbreak ندارین برین 5

نظر

باید 1000 تا پوینت داشته باشید که بتونید یه گیفت کارد 10 دلاری بگیرید. هر اد کردنی هم 5 پوینت بهتون میده. یعنی باید 200 نفر شما رو اد کنن یا شما ادشون کنید تا به گیفت کارد برسید. پس اگه تو هر صفحه تاپیک 10 تا پست باشه، این تاپیک باید 15-16 صفحه (یا بیشتر) بره جلو تا بتونید به گیفت کارد برسید...

حالا به نظرتون ارزش این هم وقت رو داره؟؟/

نظر

صبر کنید ..
                                X