اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تقویم ایرانی برای آیفون، پر از امکانات!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تقویم ایرانی برای آیفون، پر از امکانات!!!

سلام

امیدوارم از این برنامه خوشتون بیاد، یک سالنامه ایرانی با امکان تبدیل تاریخ

مجانی:

iTunes Store

ورژن پرو:

iTunes Store

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=DTpQ7m4ZR2k"]YouTube- taghvim iPhone persian iranian calednar - ????? ?????? ???? ?????[/ame]
    85
    ۲۰
    49.41%
    42
    ۱۸
    36.47%
    31
    ۱۲
    8.24%
    7
    ۸
    5.88%
    5

The poll is expired.

ویرایش توسط mabedan : https://i-phone.ir/forums/member/9119-mabedan در ساعت 05-01-2010, 07:20 PM دلیل: adding youtube video

عالیهههه منم یه تقویم ساختم هنوز تو صف تاییدم !!!! بهتر بود رو interface برنامه بیشتر کار کنید

نظر

Woowwww
      هموني كه ميخواستم
      آقا ايول داري، مرسي واقعا مرسي
      در اين دنيا كه آدمها عصا از كور ميدزدند
      من نادان خوش باور محبت جستجو كردم

نظر

ایشالا موفق باشی ،خسته هم نباشی
        ممکنه کمی در مورد تفاوتهای دو ورژن مجانی و پرو این برنامه توضیح بدید؟
        راستش چون به iTunes دسترسی ندارم
        ویرایش توسط zenon : https://i-phone.ir/forums/member/102-zenon در ساعت 29-08-2009, 07:07 PM

نظر

دوست عزیز کار عالیه
          ولی من به دیگر دوستانی که سالنما درست کردن گفتم که واقعا جای مناسب های ملی در اینگونه سالنامه ها خالیست
          مثلا جشن مهرگات ، تیرگان یا روز جهانی کوروش بزرگ و ... تو این سالنامه ثبت شده ؟ بعید می دونم
          ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 29-08-2009, 08:14 PM
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
            دوست عزیز کار عالیه
            ولی من به دیگر دوستانی که سالنما درست کردن گفتم که واقعا جای مناسب های ملی در اینگونه سالنامه ها خالیست
            مثلا جشن مهرگات ، تیرگان یا روز جهانی کوروش بزرگ و ... تو این سالنامه ثبت شده ؟ بعید می دونم
            پیشننهاد بسیار خوبیه، ولی من دسترسی ندارم به این اطلاعات. اگر دوستان بتونند یک فایل اکسل که توش تمام مناسبتهای ملی باشه من استقبال میکنم

نظر

نوشته اصلی توسط zenon نمایش پست ها
              ایشالا موفق باشی ،خسته هم نباشی
              ممکنه کمی در مورد تفاوتهای دو ورژن مجانی و پرو این برنامه توضیح بدید؟
              راستش چون به itunes دسترسی ندارم
              ورژن مجانی تاریخ روز رو نشون میده، شمسی، میلادی و قمری.

ورژن پرو مناسبتها، جدول روزها، و تبدیل تاریخ رو شامل میشه

نظر

سلام واقعا دروز بر تو إيراني. ميشه يه خواهشي كنم؟ ركه يه لطفي كنين فايلipa برنامه رو بزارين براي دانلود تا كسايي مثل من كه به أكانت ايتونز دسترسي ندارن بتونن دانلود كنن عالي ميشه
                واقعا ممنونi

نظر

نوشته اصلی توسط mabedan نمایش پست ها
                  پیشننهاد بسیار خوبیه، ولی من دسترسی ندارم به این اطلاعات. اگر دوستان بتونند یک فایل اکسل که توش تمام مناسبتهای ملی باشه من استقبال میکنم
                  تو پیام خصوصی یا یاهو بیا تا لیست کاملشو بت بدم
                  i-phone.ir
                  The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

آقا من دانلود کردم و سینس هم میکنم...و پیغام میده که سینس هم شده..ولی نمیدونم چرا تو آیفون نمیاد آیکونش!! میشه راهنمایی کنید!؟

نظر

اگه لطف کنی و لینکش رو بزاری ممنون میشم...آخه من نمیتونم از آیتیونز بگیرم !

نظر

این که شما میگید ( لینکش رو بزارید ! ) نیاز داره به اینکه برنامه کرک شده باشه ! که در واقع این کار یعنی بی احترامی به این دوست عزیزمون !
                        پس بهتره که وقتی مجانی هست لطف کنید و با v p n یا fi lte r pass دانلودش کنید و بریزید روی گوشی .

نظر

نوشته اصلی توسط iboy نمایش پست ها
                          اگه لطف کنی و لینکش رو بزاری ممنون میشم...آخه من نمیتونم از آیتیونز بگیرم !
                          دوست عزیز معمولا هیچ developeri نمیاد فایل ipa برنامه خودش رو قرار بده که همه مجانی دانلود کنن ... کافیه یه فیل تر شکن داشته باشی و یه اکانت ... میتونی نسخه Free شو دانلود کنی

نظر

رنگ سبز زمینه به نظرم خیلی* خوب انتخاب شده

نظر

سلام دوستان عزیزم
                              حالا این ورژن pro چه جوری میشه از appstore خرید ما که شرایط پرداخت اینچنینی رو نداریم

نظر

صبر کنید ..
                              X