اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

به وسیله دوربین iphone 4 ضربان قلب خود را اندازه بگیرید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• به وسیله دوربین iphone 4 ضربان قلب خود را اندازه بگیرید

به وسیله دوربین iphone 4 ضربان قلب خود را اندازه بگیرید
    دوربین و فلاش را روی یکی از انگشتان خود بزارید به مدت ۱۰ ثانیه سپس تعداد و نوار قلب شما را نشون میده برای من که بلد نیستم نبض بگیرم خوبه و اگه میخوای ببینی کسی مرده یا زندستfileape » download

اسم برنامه بگویید

نظر

نوشته اصلی توسط h.t نمایش پست ها
      اسم برنامه بگویید
      heart rate
      ویرایش توسط Matin1369 : https://i-phone.ir/forums/member/30833-matin1369 در ساعت 11-07-2011, 12:44 AM

نظر

fileape » download

نظر

سلام من آیفون 4 ورزن 4.3.3 دارم ولی بلوتوثش کار نمیکنه چکار کنم لطف کنین با هام مکاتبه کنید اصلا برنامه براش اومده هزینه اش چنده با سپاس

نظر

من نمیدونم چطوری ضربان را میگیره اول فکر میکردم فقط مختص آیفون هست ، اما بعد با مراجعه به سایتشون دیدم واسه گوشهایی Android هم هست که میشه شامل همه گوشی های Android

Measure your heart rate now - Instant Rate - A Rate Monitor for Android and iPhone
            " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
            TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

من که خیری از این برنامه ها ندیدم هموشون خیلی خطا دارن اونروز ضربان قلب منو زده بود 150 درصورتی که با دستگاه درست حسابی گرفتم 65 بود.

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                من که خیری از این برنامه ها ندیدم هموشون خیلی خطا دارن اونروز ضربان قلب منو زده بود 150 درصورتی که با دستگاه درست حسابی گرفتم 65 بود.
                بیشتر صبر کن! یعنی بذار چند بار دور بزنه! انگشتتم که پست لنز هست اصلا فشار نده! بهتر میشه.
                " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

اگه محيط اطراف رو تاريك كني دقيق تر تعيين ميكنه در اون حالت به انگشتتون نگاه كنيد كاملا تغيير رنگ رو متوجه ميشين و دوربين هم نسبت به همبن تغيير رنگ ضربان رو ميسنجه

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN

نظر

صبر کنید ..
                  X