اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

معرفی برنامه مترو تهران (*فارسی)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• معرفی برنامه مترو تهران (*فارسی)

سلام دوستان امیدوارم باز هم مثل همیشه از من حمایت کنید!
    این فقط یه کلیپ کوتاه است از برنامم! (برنامه مترو تهران (*فارسی) )
    برنامه به زودی روی apple store قرار میگیره!
    به امید حمایت شما از برنامه نویس ها ی ایرانی

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=bgVL20VRlFw]YouTube - ***x202a;coming soon(main).mov***x202c;‏[/ame]

https://rapidshare.com/files/1297999...soon_main_.mov

کسی نظری نداشت واقعا؟!

نظر

ایده جالبی هست مخصوصا اینکه بیاد تو App Store ( برای من و امثال من که جیلبریک نمی کنیم عالیه .. )

اول از همه از شما می خوام با ارائه این برنامه سعی کنید همیشه support اش کنید ! چون تقریبا 80% برنامه های فارسی تو App store فقط هفته اول از طرف نویسنده حمایت میشه.. ( از قبیل برطرف کردن مشکلات و ... )

حالا نظر شخصی من در مورد برنامه :
      از اینترفیس برنامه خوشم نیومد ! می تونست بهتر باشه مثلا مسیر های مترو رو تو نقشه یا جایی مشخص بشه تا مثلا منی که می خوام برم جای x از طریق برنامه شما ببینم آیا از طریق مترو نزدیک تره یا نه...
      مورد بعدی استفاده از رنگ های مختلف در صفحه اول ه ( همون اینترفیس ) ، بهتر نبود کمتر از رنگ های شاد استفاده میشد ؟!
      مورد آخر اینکه در این برنامه استاندار ها رعایت شده ؟! مثلا Universal بودن یا ساپورت از Retina یا ... !؟
      البته این نظر منه در یک نگاه به قیافه برنامه ، باید از نزدیک کار بشه تا نظر بدیم

با تشکر

نظر

ممنون!
        عرض کنم که اون کره و ذره بین پایینی نقشه هست!
        فعلا unversal نیست!
        رتینا رو هم ساپورت میکنه!
        خیلی ممنون از نظراتتون

نظر

جالب بود خوشم اومد.

نظر

خيلي جالب بود با تشكر از شما.
            اميدوارم به كارتان ادامه دهيد و اين برنامه را زودتر ريليز كنيد.
            with

نظر

میتونید با استفاده از مکان نمای آیفون (با استفاده از bts) کاری کنید که مکان کاربر رو در خطوط مترو نشون بده؟
              آیا شرکت مترو تهران حامی و سفارش دهنده این نرم افزار بوده؟

نظر

Free or paid ???
                پولي يا مجاني ؟؟؟

نظر

فارسی بودنش خیلی خوبه ایده ی عالیه

نظر

گرافیک و فونت ها رو بیشتر کار کنید، بهتر هم میشه، قطعا

نظر

برنامه خوبی باید باشه.
                      من یه برنامه خریدم ولی نقشه هاش کامل نیست و زمان های رسیدن ترن رو نداره.
                      اما این نرم افزار کامل تر به نظر میاد.
                      فقط یه پیشنهاد اونم اینکه لطفا" قیمت فروش رو ( اگر پولی است) مناسب در نظر بگیرید که دوستان تمایل به نصب نسخه کرک شده رو نداشته باشن.
                      من هیچ کدوم از دیوایس هامو جیلبرک نکردم و کلیه نرم افزار ها رو از آیتیونز میخرم البته دلایل خودم رو دارم و پیشنهاد میکنم برای حمایت نویسندگان نرم افزار حتما" نرم افزار ها رو خریداری کنید، اما یک موضوع که کمتر نویسنده برنامه ایرانی بهش دقت میکنه قیمت نرم افزارهاست.
                      بعضا" دلایل قیمت بالا رو دوستان کوچک بودن بازار نرم افزار های فارسی بیان میکنند، از سمتی این موضوع درسته ولی اگر واقع بینانه نگاه کنیم اکثر دوستان ایرانی از نسخه های کرک شده استفاده میکنند و اونها هم دلایل خاص خودشونو دارن!
                      اما برای اینکه کم کم این مسئله تغییر کنه اینه که قیمت نرم افزارهای ایرانی رو کاهش بدیم تا مصرف کننده تشویق به خرید بشه.
                      در واقع خرید نرم افزار حسن های زیادی حتی برای مصرف کننده داره :
                      - امکان بروزرسانی سریع نرم افزار
                      -تملک نرم افزار برای همیشه( نرم افزارهای خریداری شده تو حساب کاربری شما تا ابد خواهد ماند و هروقت که دستگاه خود را تعویض کردید بدون پرداخت هزینه مجددا" قابل دانلود کردن است)
                      -نرم افزارهای خریداری شده باگ کمتری نسبت به کرک شده دارند، بنابرین کمتر کرش میکنند
                      - نرم افزاری که از آیتیونز خریداری میکنید از لحاظ امنیت و بد افزار کنترل میشود ولی در مورد نسخه کرک شده امنیت نرم افزار قابل اطمینان نیست
                      درمورد آخر مثالی رو عرض کنم که شاید دونستنش بد نباشه:
                      یکی از دوستان نزدیکم پس از کار با نرم افزار 1Password که روی دستگاه من نصب بود، بسیار به نرم افزار علاقمند شد و از طریق Installeus نسخه کرک شده رو دانلود و نصب کرد.
                      بعد از حدود 3 هفته کلیه ایمیل ها و اکانت فیس بوکش هک شد!
                      کلی به دنبال دلیل هک شدن اکانتهاش گشت تا بالاخره از تو یه سایت خوند که نسخه کرک شده 1Password اطلاعات رو برای یک سرور در روسیه ایمیل میکنه!

سر دوستان رو درد آوردم، اما چون تو یه تاپیک دیگه ( فکرکنم معرفی دیکشنری آکسفورد بود که قیمتشو از 24$ به 3.99 کاهش داده) دوستی سراغ نسخه کرک شده میگشت، فکر کردم بد نباشه راجع به این موضوع اینجا با هم یه گپی بزنیم.

دوست عزیز هروقت نرم افزارت رو تو آیتیونز گذاشتی بهم PM بده تا اقدام به خرید کنم.
                      با سپاس از بذل توجه همه دوستان خوبم.

نظر

ممنون از همه!
                        اگر برنامه پولی ثبت شه 0.99$ هست!
                        شایدم free!!!!!!!
                        مترو تهران هیچ حمایتی نکرده
                        این برنامه هم به محض تغییرات زمانی update میشه ;-)

نظر

نوشته اصلی توسط truculent نمایش پست ها
                          ممنون از همه!
                          شایدم free!!!!!!!
                          اول بخاطر وقتی که گذاشتی بهت خسته نباشید میگم،
                          اینترفیس برنامتون رو یکم بهتر کنید، یک کاری کنید با gps هم کارکنه و موقعیت لحظه به لحظه کاربر رو نشون بده. آهنگ رو کلیپتون هم عوض کنید

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

نوشته اصلی توسط truculent نمایش پست ها
                            ممنون از همه!
                            شایدم free!!!!!!!
                            0.99$ عالیه، من زنبیل میزارم توصف
                            نظر دوستان راجع به gps بسیار خوب به نظر میاد. مخصوصا اگر از تو نقشه بتونه نزدیک ترین ایستگاه رو نشون بده.
                            ویرایش توسط expose : https://i-phone.ir/forums/member/3712-expose در ساعت 04-07-2011, 11:25 PM

نظر

ممنون!
                              راستش یکی از علت هایی که هنوز ریلیز نکردم تغییرات زمانی هست!
                              انگاری میخوان عوض کنن از طرفی هم نمیکن !
                              دوست ندارم دوستان ناراضی باشن با وجود اینکه به محض تغییرات من آپدیتش می کنم!
                              مشکل آخرمم form tax هست که باید پر شه حتما !!!
                              به زودی تمام مشکلات رو حل میکنم و تقدیم به دوستان میکنم این برنامه رو! :-)

نظر

صبر کنید ..
                              X