اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بازی fieldrunners

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بازی fieldrunners

سلام دوستان مگاین بازیو یه نفر به من هدیه داد و ریختم رو گوشیم حالا میخوام مراحل دیگشو بخرم میگه یه اکانت جدید بسازید توی سند باکس هر کاری میکنم مراحل دیگشو نمیتونم بخرم باید چکار کنم؟

قاعدتا از با وصل شدن به app store ٬ مبلغی از شما کم میشه و مراحل آزاد میشه
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

البته با دستکاری داخل بازی قبلا میشد اما الان دانلود میشه کاری نمیشه کرد

نظر

الان هم برای دستگاه های جیل برک شده میشه مراحل رو بودن خرید آورد

نظر

من بازیو باز میکنم از همونجا میزنم مراحل دیگشو دانلود کنه اول میگه این مرحله ۹۹ سنته خرید که میزنم کانت میکنه با اپ استور بعد میگه شما یه اکانت تو سند باکس بسازید بعد اررور میده میگه نمیتونید بخرید؟نکنه باید با همون اکانتی که خریده شده مراحل دیگشو بخرم

نظر

نوشته اصلی توسط hotice1 نمایش پست ها
            من بازیو باز میکنم از همونجا میزنم مراحل دیگشو دانلود کنه اول میگه این مرحله ۹۹ سنته خرید که میزنم کانت میکنه با اپ استور بعد میگه شما یه اکانت تو سند باکس بسازید بعد اررور میده میگه نمیتونید بخرید؟نکنه باید با همون اکانتی که خریده شده مراحل دیگشو بخرم
            اره دیگه باید با همون اکانت که بازی رو خریدی بزنی

نظر

[QUOTE=posiedon3000bc;483227]اره دیگه باید با همون اکانت که بازی رو خریدی
              فکر کنم راه دیگم باید داشته باشه من که خجالت میکشم برم بگم بیا بازم واسم اینارو بخر

نظر

خوب باید بهش پول بدی برات بخره

نظر

نوشته اصلی توسط ihamid نمایش پست ها
                  خوب باید بهش پول بدی برات بخره
                  دستون درد نکنه اقا حمید یعنی تا این حد نمیدونم:d پول تو حسابمه نمیخره

نظر

میتونی مراحل بازی رو تو اینترنت سرچ کنی بعدش که دانلود کردی بریزی تو پوشه داکیومنت اتوماتیک فعال میشه.

نظر

صبر کنید ..
                    X