اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قسمت سوم بازی زیبا و فکری 1112 ریلیز شد episode 03

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط derick نمایش پست ها
    دوستان در همین تاپیک هم میتونیم زمانی که گیر کردیم به هم کمک کنیم؟ چون بعضی وقتا تو این بازی واقعا مغز آدم هنگ میکنه ! درکل من همیشه بازی هایپازل آیفن رو دوست داشتم و این بازی تنها بازیی هستش که هفته ها منو سرگرم نگه داشته:d البته بگم چون از تموم کردن قسمت دوم خیلی گذشته بود، تصمیم گرفتم یه بار دیگه قسمت دوم رو تموم کنم، بعد بیام سراغ این:d ولی خبر بد این بود که باز نشد و کرش کرد، ورژن من 4.3.1 هستش

چون این بازی واقعا فکری هست تاپیک هم نیاز داشت تا تو تاپیک به هم دیگه کمک کنیم

نظر

دوستان این دستگیره در کجاست، 100 بار خونه رو زیر و رو کردم... راستی رمز گاو صندوقو پیدا کردین؟

نظر

من فعلا وقت نکردم شروع کنم

نظر

میشه یکی راهنمایی فصل 1 رو به صورت کامل بزاره ؟؟؟ من اونجا که در صندوق و باز میکنه و قرص ها رو بر میداره گیر کردم ! قرص ها رو هرکاری میکنم نمیخوره!

نظر

لینک مستقیم واسه آیفون
            1112 episode1

1112 episode 2

نظر

کمک

نوشته اصلی توسط Derick نمایش پست ها
              دوستان این دستگیره در کجاست، 100 بار خونه رو زیر و رو کردم... راستی رمز گاو صندوقو پیدا کردین؟
              من هم همین مشکل رو دارم یکی کمکم کنه در ضمن من یه مشکل دیگه هم دارم خونه ی همسایه هر چی سعی می کنم برم تو می گه پنجره اش خیلی بالا هست و باید یک چبزی پیدا کنه تا بره بالا من صندلی جلوی خونه ی رفیق لویس روبرداشتم ولی وقتی خواستم ازش استفاده کنم صندلی شکست چی کار کنم

نظر

كسي دستگيره در رو پيدا كرد به ما هم جاش رو بگه ;-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Power of Creation
                www.i-Phone.ir

نظر

دستگيره تو اون خونه نيست از wc يه كبريت هست اونو فعلا بردار از خونه بيا بيرون بعد خونه vanpsych مشكوك ميزنه به نظر لوئس حس ميكنه آنا رو پشت پنجره ديده ولي ارتفاع پنجره زياده بايد يه صندلي پيدا كني زير پات بزاري ولي فعلا با اينجا كاري نداري
                  بعد اون جاده رو به سمت jalonsville برو ...... فعلا خودم تا ايجا رفتم
                  ویرایش توسط iEdris : https://i-phone.ir/forums/member/12688-iedris در ساعت 25-08-2011, 12:39 AM

نظر

در jalonsville خانوم astrids رو ميبيني كه از مغازه آنا بيرون مياد ولي هيچي بت نميگه ميره بايد بري دنبالش احتمالا رازهايي واسه گفتن داره بعد برميگردي به سه راهي و ايندفعه ميري به سمت خونه astrids در خونش قفله ولي داخل كسي هست سمت چپ خونه يه در هستش كه با برف پوشيده شده برف رو با دستات پاك ميكني و درو باز ميكني وارد ميشي داخل خيلي تاريكه اينجا كبريت رو براي روشنايي به كار ميبري هر دفعه كبريت خاموش شد باز روشن ميكني

فعلا تا اينجا رفتم
                    ویرایش توسط iEdris : https://i-phone.ir/forums/member/12688-iedris در ساعت 25-08-2011, 12:37 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                      لینک کرک برای ایپد ش رو دوستان دارند؟
                      episode ۲ هست فقط
                      آرین جان اینم غیرمستقیم episode 3 HD
                      دستتو می بوسه
                      fileape » download

نظر

بعد از اینکه به انباری رفتین، کبریتو روشن کنین، بعد باید کاغذی رو که از قبل تو دفتر لوئیس پیدا کردین، بگذارین زیر در، بعد با چوب رختی که از اتاق خواب لوئیس پیدا کردین، سوراخ کلید رو بذارین تا کلید بیفته رو کاغذ بعدا کلید رو بردارین و درو باز کنین

نظر

اي ول حوصله

نظر

واسه وارد شدن به خونه vanpsych بايد يه چهارپايه از دفتر كار لويس برداريد و بزاريد پايه پنجره بريد داخل و زير گلدون كليد اتاق خواب رو برداريد و زود بريد اونجا مخفي شيد چون صاحب خونه بر ميگرده خونه و...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Power of Creation
                            www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط iMa30h نمایش پست ها
                              آرین جان اینم غیرمستقیم episode 3 HD
                              دستتو می بوسه
                              fileape » download
                              لینک مستقیم
                              1112 اپیزود3 برای آیپد

نظر

راهنمایی

نوشته اصلی توسط om!d نمایش پست ها
                                واسه وارد شدن به خونه vanpsych بايد يه چهارپايه از دفتر كار لويس برداريد و بزاريد پايه پنجره بريد داخل و زير گلدون كليد اتاق خواب رو برداريد و زود بريد اونجا مخفي شيد چون صاحب خونه بر ميگرده خونه و...

Sent from my iphone using tapatalk
                                ببخشید که من ادامه می دم

حالا با زنی که تو اتاقه صحبت کنید و بیاید بیرون و با لیگمار صجبت کنید اون با شما صحبت نمی کنه و می گه اسلحه لازم داره بعدش برید به مرکز شهر و با صاحب کافه صحبت کنید اون به شما می گه که اسلحه داره ولی به لویس نمی ده و باهاش در مورد فیلیستی (منشیتون) صحبت کنید حالا صاحب کافه می ره که بهش دلدلری بده شما هم برگردید و اسلحه رو بردارید و بدید به لیگمار و باهاش صحبت کنید بعدش برگردید پیش منشیتون اون از شما دارو می خواد برید دارو خانه و بعد از صحبت باهاش پولی رو که دارید بدید و دارو ها رو بگیرید . با منشیتون صحبت کنید .حالا اگر با استرید صحبت کرده باشدی( زن درون خانه ی وسط جنگل که می گه لویس هنوز معنی نشونه ها رو نفهمیده و باید بره نشانه ی راه صحیح رو بیاره و اگر بعدش به خونتون سر بزنید می بینید که تو صندوق نامه ی خونه ی لویس یه قوطیه که توش چیزی نوشته) حالا بیل رو از جلوی خونه ی استرید بردارید برید توی جنگل و باهاش پای درخت قطع شده رو بکنید یه لوله ی دیگه می بینید که توش نوشته : 70 تا یه سمت لنگرگاه .ده تا به سمت راست کشتی . پنجاه تا به سمت لنگرگاه و صد تا بالا در اصل این رمز گاو صندوقه که اینطوریه:اول 70 بعد 10بعد50 ودر اخر صفر .گاو صتدوق باز میشه......
                                ویرایش توسط princedarkness : https://i-phone.ir/forums/member/20907-princedarkness در ساعت 26-08-2011, 05:43 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X