اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کیبورد کاملا فارسی iPhone,iPod 4.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط MehraSa نمایش پست ها
    سلام جناب علیرضا خان
    ببخشید میدونم که نباید اینجا پست بدم ولی مجبور شده آخه امکان ارسال پیام به شما مقدور نیست!

من دیشب یک لایسنس برای خرید کی بورد به مبلغ 5000 تومان به سایت پرداخت کردم ولی هنوز خبری نیست،باید چه کار کنم؟
    شما باید لینک نصب رو بفرستید؟
    در سورس فروشگاه (apt.i-phone.ir) که کیبورد نبود،
    نام صاحب حساب مبداميهمان
    نوع تراکنشخريد از درگاه زرين پال
    وضعيت تراکنش تاييد شده
    توضيحات تراکنش
    يک لايسنس کيبورد فارسي*
    سلام
    هزاران بار در سایت فروش نوشتم اگر مشکلی پیش اومد به من ایمیل کنید تا سریعا پیگیری کنم. آموزش هم حتی به صورت تصویری گذاشتم.
    بعد از پرداخت باید به سایت isales بر میگشتید تا خریدتون تکمیل بشه. الان دسترسی ندارم ولی تا چند ساعت دیگه لینک تکمیل خرید را براتون ارسال خواهم کرد!

نظر

• نوشته اصلی توسط savadkoohy نمایش پست ها
      شما باید سورس زیر را ادد کنید.

Isales.shafaei.net

بعد کیبورد فارسی را نصب کنید.
      ممنونم دوست عزیز من فکر کردم باید همون سورس سایت یعنی "apt.i-phone.ir" رو ادد کنم آخه توی سایت فروش اشاره ای به ادد کردن "Isales.shafaei.net" نشده بود!!

نظر

• نوشته اصلی توسط Alireza نمایش پست ها
        سلام
        هزاران بار در سایت فروش نوشتم اگر مشکلی پیش اومد به من ایمیل کنید تا سریعا پیگیری کنم. آموزش هم حتی به صورت تصویری گذاشتم.
        بعد از پرداخت باید به سایت isales بر میگشتید تا خریدتون تکمیل بشه. الان دسترسی ندارم ولی تا چند ساعت دیگه لینک تکمیل خرید را براتون ارسال خواهم کرد!
        چرا من وقتی دارم از سیدیا نصب میکنم پیغام میده که رجیستر نکردی؟؟؟
        میشه لینکش رو به ایمیلم بفرستین؟
        ahp_cat@Ymail.com

نظر

• سلام دوست عزیز. کی بورد شما روی 4.3.2 جواب می ده؟

نظر

• بله

چند پست بالاتر این مسئله تایید شده.
            روی 4.3.2 هم کار میکنه!

نظر

• با عرض خسته نباشید
              من این کیبورد رو خرید و نصب کردم و باید بگم واقعا کیبور خوب و کارآمدیه .. فقط یه نکته کوچیک می خواستم بدونم که چطور میشه حروف رو کشید توو این کیبورد مثل کاری که در ویندوز انجام می دیم با ترکیب دکمه های شیفت و جی ... در کیبورد عربی ایــــــــــــــن امکان فراهم بود .. اگه میشه راهنمایی کنید ..

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط rekabia نمایش پست ها
                با عرض خسته نباشید
                من این کیبورد رو خرید و نصب کردم و باید بگم واقعا کیبور خوب و کارآمدیه .. فقط یه نکته کوچیک می خواستم بدونم که چطور میشه حروف رو کشید توو این کیبورد مثل کاری که در ویندوز انجام می دیم با ترکیب دکمه های شیفت و جی ... در کیبورد عربی ایــــــــــــــن امکان فراهم بود .. اگه میشه راهنمایی کنید ..

ممنون
                درخواستهای اضافه کردن این قابلیت زیاد بوده، آپدیت بعدی رفع اشکال تصحیح پویا و اضافه شدن دکمه های جهت نماست، بعد از امتحانات میان ترم برای آپدیت بعدیش روی اون هم حتما کار خواهم کرد و احتمال زیاد دکمه sp را هم بهترش میکنم!

نظر

• سلام
                  واقعا عالی و قابل ستایشه .
                  همین الان نصب کردم و بی نظیر کار میکنه.
                  یه سوال
                  وقتی update براش ارائه میکنید . از طریق بخش Update خود cydia اعلام میشه ؟ یا مجبوریم فایلی رو از اینجا دانلود و نصب کنیم ؟
                  آیا لازمه الان update خاصی نصب بشه یا همین ورژن 4.3.7 آخرین ورژن و آخرین update محسوب میشه ؟

نظر

• دوست عزیز از طریق سیدیا آپدیت میشه.

نظر

• بابت آپدیت جدید تشکر میکنم. امکانت خیلی خوبی اضافه شده.
                      آیا امکان اضافه کردن دستی لغات فارسی به فرهنگ لغات فعلی وجود دارد؟ مثلا لغات فارسی دیکشنری آریانپور را در یک فایل جدا بریزیم و جایگزین فایل فعلی کنیم.
                      کسی از موقعیت فایل دیکشنری آیفون خبر داره فایلی که لغات جدید اضافه شده در آن ذخیره میشود؟
                      اضافه شدن چهار جهت ایده خوبی هست ولی یک امکان دیگه صفحه کلید را غیر فعال میکند و آن قابلیت swipe جهت انتخاب حروف بزرگتر یا انتخاب اعداد و... می باشد. ظاهرا مشکل با کمی مکث بیشتر حل میشه این را اتفاقی متوجه شدم.

نظر

• نوشته اصلی توسط DANESHBOD نمایش پست ها
                        بابت آپدیت جدید تشکر میکنم. امکانت خیلی خوبی اضافه شده.
                        آیا امکان اضافه کردن دستی لغات فارسی به فرهنگ لغات فعلی وجود دارد؟ مثلا لغات فارسی دیکشنری آریانپور را در یک فایل جدا بریزیم و جایگزین فایل فعلی کنیم.
                        کسی از موقعیت فایل دیکشنری آیفون خبر داره فایلی که لغات جدید اضافه شده در آن ذخیره میشود؟
                        اضافه شدن چهار جهت ایده خوبی هست ولی یک امکان دیگه صفحه کلید را غیر فعال میکند و آن قابلیت swipe جهت انتخاب حروف بزرگتر یا انتخاب اعداد و... می باشد. ظاهرا مشکل با کمی مکث بیشتر حل میشه این را اتفاقی متوجه شدم.

دارم روی auto correction فارسی کار میکنم. خیلی امیدوارم که در اپدیت بعدی اماده شده باشه!

باید یک فکر بهتری برای انجام این کار پیدا کرد، ظاهرا دوستان نمیتونن راحت باش کار کنن در صورتی که خودم خیلی راحت میتونم باش کار کنم

نظر

• علیرضا جان برای ورژن جدید کمال تشکر را می کنم.

خیلی قابلیته خوبیه.

ممنون عزیز

نظر

• آقای شفایی عزیز، حالا با اضافه شدن جهت نما، به نظر من اگه بشه نیم فاصله رو توی صفحه اصلی و با نگه داشتن انگشت روی یکی از کاراکترها دید، کیبوردتون از هر لحاظ تکمیله! بازم مرحبا و ممنون از این همه تلاش و جدیت...

نظر

• سلام
                              ببخشید این سوال مبتدی می پرسم
                              روی ورژن 4.3.2 کار می کنه ؟

و از آقا علیرضا جا داره بابت زحماتی که می کشن کمال تشکر داشته باشم

نظر

• احتمالا کار میکنه
                                انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

صبر کنید ..
                                X