اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

واگذاری اپلیکیشن مترو تهران

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• واگذاری اپلیکیشن مترو تهران

سلام،

بنا به دلایلی مجبور به واگذاری اپلیکیشن مترو تهران هستم. در قبال این واگذاری، درخواست پول و ... ندارم ولی مایلم که مالک بعدی توانایی گسترش و بهینه سازی اپ را دارا باشد.

در صورتی که داوطلبی تا تاریخ اول جولای اعلام آمادگی نکند، سورس برنامه را منتشر و آن را از اپ استور خارج خواهم کرد.

اپن سورسش کن همه استفاده کنن

نظر

نوشته اصلی توسط Arish نمایش پست ها
      سلام،

بنا به دلایلی مجبور به واگذاری اپلیکیشن مترو تهران هستم. در قبال این واگذاری، درخواست پول و ... ندارم ولی مایلم که مالک بعدی توانایی گسترش و بهینه سازی اپ را دارا باشد.

در صورتی که داوطلبی تا تاریخ اول جولای اعلام آمادگی نکند، سورس برنامه را منتشر و آن را از اپ استور خارج خواهم کرد.

درود ,منظور از توسعه چیست؟
      توضیحات کامل را اعلام کنید

نظر

نوشته اصلی توسط Arish نمایش پست ها
        سلام،

سلام دوست عزیز من خودم بیشتر میتونم جنبه هماهنگی کارو انجام بدم و میتونم ازت بگیرم و دست برنامه نویس مورد اعتمادمون که کارش کارای آیتی واسه شهرداری و جاهای دیگس بدیم تا گسترده تر و امکانات بیشتری روش بزاره
        اگه تمایل داشتی اطلاع بده ممنون

نظر

بنده مایلم ! میتونم اپ رو بگیرم و از لحاظ گرافیکی و کلا ... اپ رو رشد بدم

نظر

بين آپس سورس كردن و واگذارى فكر ميكنيد بهترين راه براى همه كدوم باشه؟

نظر

نفر بعدی پولیش نکنه !!

نظر

به خانواده بزرگ Open Source بپیوند!

نظر

نوشته اصلی توسط Ameer نمایش پست ها
                  به خانواده بزرگ Open Source بپیوند!
                  مشكل اينه كه كد بيس حدوداً براى ٤ سال پيش هست و نگرانيم اين بود كه براى همه مفيد نباشه. مثلاً خود من اگه با معلومات الآن دوباره اين برنامرو مينوشتم ١٨٠ درجه با اينى كه هست متفاوت ميشد

نظر

امیدوارم گروه APPERSIAN بعحده بگیرند اینکار را

نظر

صبر کنید ..
                    X