اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پرشنری 2.0 : دیکشنری چند زبانه فارسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پرشنری 2.0 : دیکشنری چند زبانه فارسی

تجربه یک دیکشنری کامل و خوب با پِرشِنری Persianary . با استفاده از پرشنری شما می توانید از یک دیکشنری کارآمد بهره مند شوید . طراحی روان و مفید جهت جستجوی راحت تر کلمات به شما این امکان را می دهد تا هر چه سریع تر به ترجمه کلمه مورد نظر دست یابید . برخی از ویژگی های فوق العاده پرشنری :

• دیکشنری چند زبانه شامل : آلمانی ، فرانسوی ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، سوئدی و عربی به فارسی .
    • تلفظ صوتی آفلاین برای همه زبان ها . برای تغییر لهجه تلفظ انگلیسی میتوانید از Settings(iOS) - Persianary- Change accent اقدام کنید .
    • ترجمه کامل کلمات همراه با تلفظ ، نقش کلمه ، توضیحات ، مثال و اصطلاحات (idioms)
    • بوکمارک جهت ذخیره کلمات دلخواه و تاریخچه جستجوها
    • ویجت جستجوی سریع برای جستجوی کلمات انگلیسی یا فارسی کپی شده در کلیپ بورد .
    • ویکشنری , دیکشنری ویکی پدیا )نیازمند اتصال به اینترنت می باشد

***توجه : لطفا قبل از اپديت نسخه قبلي را پاك كنيد***

کاربرانی که نسخه قبلی پرشنری را خریداری کرده اند با رفتن به قسمت تنظیمات اپلیکیشن (آیکون چرخ دنده) و وارد کردن اپل ای دی خود می توانند از نسخه کامل و بدون تبلیغات استفاده کنند .

..

...

پرشنری ۲ رو می تونید مجانی از اپ استور دانلود کنید :

لطفا برای حمایت از ما به دوستان خود هم معرفی کنید و امتیاز بدید .
    APPERSIAN DEV GROUP
    Stay On Top Level
    http://appersian.net

ممنون
    کاش یه گزینه بذارین بشه ترمه در ویجت رو تغییر داد
    به جای en مثلا fr رو ترجمه کنه

نظر

سلام
      ای کاش میشد از نسخه های پایین تر استفاده کرد رفتم نصب کنم مینویسه از 8.3 قابل نصب هست
      باسپاس

نظر

نوشته اصلی توسط radikal021 نمایش پست ها
        ممنون
        کاش یه گزینه بذارین بشه ترمه در ویجت رو تغییر داد
        به جای en مثلا fr رو ترجمه کنه
        اگه از دیکشنری زبان های مختلف توی ویجت اسفتاده بشه باعث میشه حجم ویجت خیلی بره بالا . برای همین دیکشنری ویجت با اپلیکیشن اصلی تفاوت داره .و از یک دیتا بیس کم حجم استفاده شده . علاوه بر انگلیسی به فارسی ، کلمات فارسی به انگلیسی هم جستجو کنید .

نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
        سلام
        ای کاش میشد از نسخه های پایین تر استفاده کرد رفتم نصب کنم مینویسه از 8.3 قابل نصب هست
        باسپاس
        همه دستگاها بجز iPhone 4 به iOS 8 اپدیت شدن و دستگاهی که به 8 اپدیت شده ، مشکلی در 8.3 وجود نداره که ارتقا داده نشه . گوشی شما هم ۶ هست طبیعتا میتونید آپدیت کنید . دلیل دیگه استفاده از API هست که فقط در 8.3 اضاضه شده .
        APPERSIAN DEV GROUP
        Stay On Top Level

نظر

نوشته اصلی توسط Appersian نمایش پست ها
          اگه از دیکشنری زبان های مختلف توی ویجت اسفتاده بشه باعث میشه حجم ویجت خیلی بره بالا . برای همین دیکشنری ویجت با اپلیکیشن اصلی تفاوت داره .و از یک دیتا بیس کم حجم استفاده شده .

همه دستگاها بجز iPhone 4 به iOS 8 اپدیت شدن و دستگاهی که به 8 اپدیت شده ، مشکلی در 8.3 وجود نداره که ارتقا داده نشه . گوشی شما هم ۶ هست طبیعتا میتونید آپدیت کنید . دلیل دیگه استفاده از API هست که فقط در 8.3 اضاضه شده .
          ضمن تشکر از شما خیلی ها از جمله خودم مجبوریم بخاطر جیلبریک فعلا به 8.3آپدیت نکنیم باسپاس

نظر

ممنون از این اپلیکیشن خوب و کاربری و فوق العاده مفید. به عنوان اولین نفرات دانلود کردم و ازش استفاده می کنم. خیلی خوبه

نظر

خوشحالیم که خوشتون اومده ، لطفا با اشتراک گذاری و امتیاز از ما حمایت کنید . تشکر .

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
              ممنون از این اپلیکیشن خوب و کاربری و فوق العاده مفید. به عنوان اولین نفرات دانلود کردم و ازش استفاده می کنم. خیلی خوبه
              خوشحالیم که خوشتون اومده ، لطفا با اشتراک گذاری و امتیاز دادن از ما حمایت کنید .
              APPERSIAN DEV GROUP
              Stay On Top Level

نظر

صبر کنید ..
              X