اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اپلیکیشن کتاب خصال نوشته شیخ صدوق در دو زبان فارسی و عربی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اپلیکیشن کتاب خصال نوشته شیخ صدوق در دو زبان فارسی و عربی

این کتاب نوشته شیخ صدوق، ابو جعفر، محمّد بن على بن حسین بن بابویه قمى( ۳۰۵ ۳۸۱ هجرى)، از فقها و محدثین بزرگ در قرن چهارم هجرى است. شیخ صدوق در این کتاب روایات فراوانى درباره مسائل اخلاقى، عقیدتى، موضوعات مورد نیاز جامعه بشرى و … جمع آورى کرده است. این کتاب در نوع و سبک خود بى نظیر است و اوّلین کتابى است که به این سبک به نگارش در آمده است. مؤلف به شکلى زیبا و با توجّه به اعداد یک تا هزار، روایت ها را دسته‏ بندى نموده است. کتاب خصال با وجود حجم کم، دائرة المعارف بزرگى از معارف اسلامى، احکام حلال و حرام است و هیچ فقیه دانشمند و یا ادیب نام ‏آورى از آن بى‏نیاز نیست. هم چنین این کتاب، به مباحث تاریخى، تفسیر قرآن، نکات فلسفى و مسائل سیاسى نیز اشاره دارد. این کتاب با مطالب مفید و مباحث گران قدر خود از مجموعه‏هاى نفیس روایات اهل بیت(ع) به شمار مى‏آید. این کتاب شامل ۱۲۵۵ حدیث و در ۲۶ باب مجزا تنظیم گردیده است. عنوان بندى باب‏ها بر اساس ارقام است به این شکل که روایات شامل یک خصلت، در یک باب آمده و شامل دو خصلت در بابى و شامل سه خصلت در بابى دیگر و …

دوستان عزیز از پیشنهادات یا انتقادات شما برای بهبود برنامه در آپدیت های بعدی خوشحال میشمIMG_2718.jpg IMG_2719.jpg IMG_2720.jpg IMG_2721.jpg

سیب‌چه - نمایش برنامه - خصال صدوق

https://itunes.apple.com/us/app/khsa...8126?ls=1&mt=8

ظاهرا در اپ استور آمریکا نیست

نظر

نوشته اصلی توسط rebirth نمایش پست ها
      ظاهرا در اپ استور آمریکا نیست

دوست عزیز تا چند روز آینده لینک فعال میشه عذرخواهی میکنم

نظر

لینک اپ استور هم فعال شد

نوشته اصلی توسط al100 نمایش پست ها
        دوست عزیز تا چند روز آینده لینک فعال میشه عذرخواهی میکنم

از تاخیر در فعال سازی لینک عذر خواهی میکنم لینک آپ هست
        به زودی هم آپدیت جدید برنامه رو قرار خواهم داد
        در آپدیت جدید:
        رفع مشکل نتیفیکیشن
        و تغییراتی در رابط کاربری

اگر نظرات خودتون رو نسبت به مشکلات برنامه و یا چگونگی بهینه سازی این اپ با من در میان بگذارید ممنون میشم

نظر

دوستان برنامه خصال تا یک هفته در سیبچه به مناسبت تولد ثامن الائمه به صورت رایگان عرضه خواهد شد.

این عید سعید بر همه مسلمانان مبارک.

نظر

نوشته اصلی توسط al100 نمایش پست ها
            دوستان برنامه خصال تا یک هفته در سیبچه به مناسبت تولد ثامن الائمه به صورت رایگان عرضه خواهد شد.

این عید سعید بر همه مسلمانان مبارک.
            چرا فقط درسیبچه؟ خب در اپ استور اگه امکان داره برا گوشیهای که جیلبریک نیستند رایگان کنید با تشکر .

نظر

نوشته اصلی توسط omid6966 نمایش پست ها
              چرا فقط درسیبچه؟ خب در اپ استور اگه امکان داره برا گوشیهای که جیلبریک نیستند رایگان کنید با تشکر .

دوست عزیز شما برای دانلود از سیبچه احتیاجی به جیلبریک ندارید و میتوانید به راحتی برنامه رو نسب کنید. همچنین در اپ استور برنامه به یک سوم قیمت تقلیل یافته.

نظر

صبر کنید ..
              X