اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iUptodate - دیتابیش پزشکی Uptodate با آپدیت ماهیانه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

با سلام و تشكر
    فك ميكنيد با توجه به شرايط موجود تا كي به پشتيباني بهينه سازي و رفع باگ و سازگاري محصولتون بتونيد ادامه بديد، منظورم اينه حدس خودتون و چشم انداز كاري خودتون در مورد اين برنامه چيه!! قصد دارين براش وقت توسعه و پشتيباني ممتدي ان شا الله ارائه كنيد؟
    ببخشيد واقعا به اين برنامه نياز دارم ولي انقد تو زمينه پزشكي مخصوصا نمونه هاي دارويي ايراني اومدن يه نرم افزار دادن بيرون و كد سخت افزاري براي اكتيو كردن فروختن و هزينه زيادي هم يحتمل متحمل شدن ولي دريغ از كوچكترين آپديت و بهينه سازي نرم افزاري بعد يه مدت هم تعطيل كردن رفتن!
    من تقريبا تمام نرم افزار هاي پزشكي ايراني رو خريداري كردم و از خارجي ها هم اكثرشونو داشتم و امتحان كردم ولي بجرات ميتونم بگم آپتوديت و البته اسكاي اسكيپ قديمي از بهترين ها هستند.
    اميدوارم حالا حالا ها قصد پشتيباني از برنامه رو داشته باشين.
    از اين انجمن دوستاني كه برنامه نويس محترم رو ميشناسن و سياست كاري و شرايط كاريشون رو ميدونن جهت تاييد و اعتمادسازي هرچه بيشتر نظراتشون رو بگن .
    در ضمن اساتيدي هم كه برنامه رو خريداري كردن و رضايت كلي دارن بنظرم بيان نظراتشون رو بفرمايند تا ما كه قصد خريد داريم راحتتر تصميم بگيريم.
    تشكر

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

با سلام
      ممنون از توضیحاتتون و شرمنده که زودتر جواب ندادم . این چند وقته زیاد کشیکم سایتو چک نمی کنم .
      من سعی خودمو می کنم که تا اونجا که می تونم برنامه رو آپدیت کنم . دیتابیس هم که هر ماه آپدیت می کنم . ولی به هر حال تنها مشغلم این نیست و نمی تونم مثل یک شرکت کامل که کارش اینه پشتیبانی داشته باشم ولی سعی خودمو می کنم که همه راضی باشند .
      این نرم افزار رو بیشتر برای ارزیابی بازار دادم بیرون برای نرم افزار بسیار بسیار بزرگتر iMD که توضیحاتش اینجا هست : iMD – Medical Resources .

یه نکته هم بگم که قیمت برنامه از ۱۵ هزار تومان به ۳۰ هزار تومان تغییر کرد !

و اگر برنامه رو خریداری کردید ممنون می شم نظراتتون رو همینجا بنویسید ...

نظر

اگه امکان استفاده از حداقل دو دیوایس بذارین عالی میشه...چون هم روو آیفونم نیاز دارم هم روو آیپدم...دوتا اشتراک ولی برام خیلی گرون میشه

نظر

صبر کنید ..
        X