اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ماركت ايراني سيب اپ منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ماركت ايراني سيب اپ منتشر شد

هم اکنون این مارکت عرضه شد و مى توانید استفاده کنید و این مارکت تحت وب میباشد و نصب آن بسیار ساده است! به صورتی فقط کافی است شما وارد سایت شوید و اپلیکیشن ها را به صورت کاملا رایگان و بدون دردسر دانلود نمایید و یا برای راحتی کار ان را به Home Screen اضافه کنید

توجه ۱٫ سایت فقط قابل نمایش بر روی آیفون ,ایپد و آیپاد هست ۲ .حتما قبل از استفاده بخش توضیحات را بخوانید.

با همکاری تیم یو اپس و سیب اپ تصمیم به طراحی و ساخت اپلیکشنی برای راحتی کاربران اپلی برای دانلود و نصب برنامه های پولی و رایگان اپ استور از سرور های قدرتمند داخل ایران فراهم گردیده است که این سیستم توسط سه نفر از اعضای گروه اقایان محمد گودرزی , محمد موسوی و محمد بهمنی راد طراحی و ارئه شده است

نکته مهمی که این نرم افزار رو متمایز ساخته است این است که شما میتوانید تمامی نرم افزار ها و بازی های موجود در این مارکت ایرانی را بر روی دستگاه های غیر جیلبریک و یا جیلبریک نصب نمایید .
    مشکلی که اکثر کاربر های اپلی با ان مواجه هستند که هکر ها دیر جیلبریک نسخه های جدید ios را معرفی میکنند اما شما با استفاده از این نرم افزار بدون هیچ محدودیتی به صورت کاملا رایگان اخرین نسخه نرم افزار ها را بر روی دستگاهتان نصب نمایید
    این اپلیکیشن با نام تجاری “سیب اپ” منتشر گردیده و شما با مراجعه به سایت SIBAPP.COM میتوانید از این نرم افزار استفاده نمایید
    دوستان عزیز توجه داشته باشید نسخه کرک شده این نرم افزار برای دستگاه های جیلبریک شده تا اخر هفته بر روی سایت قرار خواهد گرفت و نسخه کرک نشده برای دستگاه های جیلبریک نشده در هفته های اینده ارائه خواهد شد اما همگی شما کاربران میتوانید با دیوایستون وارد سایت SIBAPP.COM شوید از ان به صورت کاملا رایگان نرم فزار های مورد نظرتان را دانلود نمایید
    .

توجه برای سهولت استفاده شما از مارکت سیب اپ در این مدت میتوانید به راحتی ایکون ان را به Home Screen خود اضافه کنید که اموزش ان به صورت تصویری برای شما ارئه شده است

Oبزودي اپ اين ماركت براي جيلبريك شده ها و جيلبريك نشده ها منتشر ميشودO

بعد از نصب برنامه يوزر و پسورد اپل اي دي ميخواد.

نظر

با سلام و ممنون از استفاده
      بخش توضيحات رو بخون

نظر

نوشته اصلی توسط iosROID نمایش پست ها
        با سلام و ممنون از استفاده
        بخش توضيحات رو بخون
        بله. خوندم. حق با شما بود. عجله كردم.

نظر

بهتر بود تيتر ميزدين تانگبوي ايراني منتشر شد.

نظر

نوشته اصلی توسط Iranian888 نمایش پست ها
            بهتر بود تيتر ميزدين تانگبوي ايراني منتشر شد.

فعلا در مراحل آزمايشي قرار داره ، انشاا... برنامه كرك شده توسط مديران اضافه شده و برنامه هاي تانگبو پاك ميشن
            فرق تانگبو با سيب اپ اينه كه سرعت دانلود بالا در سيب اپ و نصب مستقيم اپ هاست كه توي تانگبو اينطور نيست
            ویرایش توسط iosROID : https://i-phone.ir/forums/member/153499-iosroid در ساعت 09-05-2014, 11:37 AM

نظر

اقا برای من یه ایکون دیگه هم میاد وقتی برنامه نصب کردم

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
                اقا برای من یه ایکون دیگه هم میاد وقتی برنامه نصب کردم

فعلا يه سري مشكلات وجود داره كه انشاا... رفع ميشه

نظر

خیلی هم عالی
                  این برنامه ی چینی نسلشون از دستگاه هایه ایرانیا بسته شه راحت شیم

نظر

جالبه کاش می شد مثل سایت یک پزشک مثلا اپ ها رو هم معرفی می کردید تا انتخاب بهتری داشته باشیم مرسی

نظر

بابا این چه وضعشه !؟ همه از tongbu میزارن فکر میکنن کاری کردند!

نظر

دوست من ما شما رو مجبور به استفاده نكرديم ، برنامه ها فعلا از تانگبو هستن اما اپلود شده در سرور هاي قدرتمند تر اما در اينده نزديك برنامه و قابليتهاي بهتري افزوده ميشه

نظر

با سلام دوستان عزیزهمان طور که مطلع بودید در هفته های گذشته مارکت سیب اپ معرفی شد
                          امروز با یک خبر خوش که شاید مشکل خیلی از کاربران بودن با شما همراه هستیم
                          در طی روز های گذشته برا بهبودی سیب اپ تلاش های زیادی انجام شد که هم اکنون تغییرات اعمال شده است
                          به زودی اپلیکیشن سیب اپ منتشر میشود و قابل دسترس برای عموم خواهد بود

در نسخه سیب اپ ۱٫٣ چه چیز های افزوده شده است:

1. امکان دانلود همزمان چند اپلیکیشن با هم
                          ۲٫ تغییرات در ایکون بخش ها به صورتی که اخرین برنامه ورود پیدا کرده به ان بخش ایکون بخش میشود
                          ۳٫ افزوده شدن بخش درخواست برنامه
                          ۴٫ افزوده شدن بخش گزارش خرابی

همچنين از توسعه دهنگان فارسی دعوت میشود برای قرار دادن اپلیکیشن های خود در سیب اپ با ما از طریق ایمیل [info@sibapp.com] در ارتباط باشند

ویرایش توسط iosROID : https://i-phone.ir/forums/member/153499-iosroid در ساعت 26-05-2014, 09:58 PM

نظر

سلام
                            من با چندین برنامه نصبی روی کامپیوتر نتونستم این appهارو پاک کنم لصفا راهنمایی کنید چطور پاکش کنم . ممنون

عکس پیوست

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...39a5d9dd5e.PNG
                            ویرایش توسط MAJID2011 : https://i-phone.ir/forums/member/83123-majid2011 در ساعت 05-06-2014, 04:58 PM

نظر

دوست عزيز اين يه مشكله كه در حال برطرف شدنه اما براي حذف كردنش برنامه اي كه اينجوري شده رو دوباره دانلود بكن بزار يكم ازش بره بعد اونوقت با خود گوشي ميتوني پاكش كني

نظر

صبر کنید ..
                              X