اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دیکشنری در همه جا!

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط xmkz نمایش پست ها
    واقعا خسته نباشي عليرضا جان.
    ولي يك سوال من برنامه رو روي گوشي نصب كردم ولي به محض زدن ترجمه از صفحه بيرون ميپره!
    با تشکر فراوان - منم همین مشکل رو دارم

نظر

خوب این برای آیپد هست دوستان !
      انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

نوشته اصلی توسط Abbaspoor نمایش پست ها
        خیلی عالیه

علیرضاجان اینو پولی کن (البته ارزون :دی ) که تشویقی باشه برات که بیشتر از بقیه پروژه هات روش کار کنی
        چون میترسم مثل اون پروژه ها یهو ولش کنی که واقعا حیفه

با این برنامه اصلا آیفون/آیپد متحول میشه

فقط UI خیلی بده و خواهشا شبیه به iBook کن.

مرسی
        اصلا یادم رفته بود UI رو .
        چشم. سعی میکنم پیگیرش بشم.

نوشته اصلی توسط XmkZ نمایش پست ها
        واقعا خسته نباشي عليرضا جان.
        ولي يك سوال من برنامه رو روي گوشي نصب كردم ولي به محض زدن ترجمه از صفحه بيرون ميپره!
        نوشته اصلی توسط atabaei نمایش پست ها
        با تشکر فراوان - منم همین مشکل رو دارم
        نوشته اصلی توسط Amin_Rize نمایش پست ها
        خوب این برای آیپد هست دوستان !
        همون طور که امین جان اشاه کردن نسخه آیفون این برنامه که امروز صبح کارش تموم شد را هنوز روی سورس نذاشتم و چیزی که شما نصب میکنید نسخه قدیمی برنامه اس که فقط تحت iPad کار میکنه.
        نسخه جدید که تا چند ساعت دیگه OK میشه، هم روی iPad کار میکنه هم روی iPhone , iPod

نظر

وای تبریک !
          منتظر بودم واس آیفون بیاد !
          انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

نسخه ۱ ریلیز شد! D:

میتونید از روی سورسم (alireza.shafaei.net) نصبش کنید از الان.
            منتظر نظراتتون هستم.

نظر

ممنون از برنامتون خیلی خوبه!
              فقط یه سوال! همراه این برنامه چه پکیج دیگه ای نصب میشه؟ چون شکا copy cut paste من عوض شده!

نظر

نوشته اصلی توسط Pedip نمایش پست ها
                ممنون از برنامتون خیلی خوبه!
                فقط یه سوال! همراه این برنامه چه پکیج دیگه ای نصب میشه؟ چون شکا copy cut paste من عوض شده!
                Action Menu همراه با این نصب میشه. کارش اینه که به شما اجازه میده فرمانهای جدید به Menu تون اضافه کنید مثل همین Lotus. میتونید در Settings تنظیماتش را هر طور میخوایید تنظیم کنی. تاثیر منفی نداره برنامش و قابلیت هاش زیاده. از همون جا هم میشه کلا غیر فعالش کرد. حتی لازم نیست پاک بشه اگر خوشتون نمیاد.

نظر

سلام علیرضا عاااااالی بیا تا ببینمد!

نظر

بنده هم نصب کردم عالیه دمت گرم آقا علیرضا

Sent from my iPhone using Tapatalk.....Slr772s.....

نظر

من هم نصب کردم و عالی کار کرد.
                      منتظر برنامه های بعدی هستیم

نظر

جناب آقای علیرضا درود فراوان بر شما
                        حدود 2 ساعت دارم باهاش کار میکنم عالی کار میکنه و تا حال هیچ مشکلی نداره
                        بسیار ممنون

نظر

خیلی عالیه من همین الان نصب کردم ممنونم واقعا یه همچین برنامه ای نیاز بود مرسی . فقط یه مقدار اینتر فیسش جالب نیست می دونم خیلی کار شده از این بابت ممنون اما اگه یکم حوصله کنی رو طراحیش بد نیست:d

نظر

سلام و تشکر. قراره که آفلاین هم بشه؟
                            ضمنا پیشنهاد می کنم به جای اون متن طولانی که پایین هر صفحه برای معرفی میاد فقط یک لینک بزارید با عنوان "Powered By" که با لمس اون اطلاعات کاملتری توی یه صفحه دیگه باز بشه.
                            ضمنا به واسطی برای وارد کردن مستقیم لغات هم نیازه (همیشه که لغات مورد نیاز توی متن نیستن)

بازم سپاس
                            ویرایش توسط kmtouch : https://i-phone.ir/forums/member/12376-kmtouch در ساعت 07-01-2011, 10:56 PM

نظر

خداروشکر ظاهرا کسی با آیفونش مشکلی نداشته که خیلی خوبه
                              متشکرم از دوستان

نوشته اصلی توسط kmtouch نمایش پست ها
                              سلام و تشکر. قراره که آفلاین هم بشه؟
                              ضمنا پیشنهاد می کنم به جای اون متن طولانی که پایین هر صفحه برای معرفی میاد فقط یک لینک بزارید با عنوان "Powered By" که با لمس اون اطلاعات کاملتری توی یه صفحه دیگه باز بشه.
                              ضمنا به واسطی برای وارد کردن مستقیم لغات هم نیازه (همیشه که لغات مورد نیاز توی متن نیستن)

بازم سپاس
                              کلا پروژه از اینجا شروع شد که قرار بود دیکشنری باشه به این شکل، بعد آروم آروم داخل همین تاپیک رسید به اینجا و قراره به اونجا هم برسه اگر وسط کار منصرف نشم. (جناب عباسپور به خوبی با روحیات من آشنا شدن در این زمینه امیدوارم مشکلی نباشه)

خیلی هم طولانی نیست، یکی اگر ندونه فکر میکنه طوماره زیرش ولی خوب حرفتون منطقی است. بزارید به پای عجله ای که داشتم.
                              و اما Interface برنامه ای، توی فکر اون بودم اتفاقا امروز، احتمالا داخل دستور کار قرار میگیره. فعلا باید دید استقبال از همین در چه حده، در اون صورت میشه متوجه شد اولویت سرور آفلاین بیشتره یا Interface در دستور کار.

نوشته اصلی توسط arminjooon نمایش پست ها
                              خیلی عالیه من همین الان نصب کردم ممنونم واقعا یه همچین برنامه ای نیاز بود مرسی . فقط یه مقدار اینتر فیسش جالب نیست می دونم خیلی کار شده از این بابت ممنون اما اگه یکم حوصله کنی رو طراحیش بد نیست:d
                              بسیار خوب، بچه ها معتقدند که باید به همون روش iBooks باشه نتایجی که نشون میده. حقیقت مسئله اینه که درگیر مسائل پر اهمیت تری بودم تو این مدت، و این توی الویت های فعلی نیست. ولی خوب بستگی به حوصله ام داره، یهو دیدی همین امشب تا صبح روش کار کردم

نوشته اصلی توسط alireza_sk نمایش پست ها
                              جناب آقای علیرضا درود فراوان بر شما
                              حدود 2 ساعت دارم باهاش کار میکنم عالی کار میکنه و تا حال هیچ مشکلی نداره
                              بسیار ممنون
                              متشکرم از Feedback تون.

نظر

سلام خدمت علیرضا جان
                                قربونت برم که انقدر ماهی واقعا ایول داره دست اپل رو از پشت داری میبندی باز هم با این کارت همه رو رو سفید کردی دمت گرم خیلی گلی

نظر

صبر کنید ..
                                X