اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دیکشنری در همه جا!

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Samis نمایش پست ها
    کارت محشره علیرضا جان.یعنی به هیچ وجه نمیشه ازش تو جیل بریک نشده ها استفاده کرد؟
    همون طور که قبلا گفتند خیر چون نیاز به mobilesubstrate داره که مربوط به گوشی های جیلبریک شده هست.

نظر

چرا من نمي تونم برنامه شما رو ببينم و دانلودش كنم

نظر

نسخه آیفونش تقریبا آمادس!
        تنها مشکلی که داره اینه که توی Safari کار نمیکنه! در بقیه جاها کار میکنه.

من چند روزی هست که دارم تلاش میکنم مشکل اونو هم حل کنم. نهایتا مجبور میشم در Safari معنی را به شکل دیگه ای نمایش بدم اگر موفق نشم.

نظر

دوستان من هر كاري مي كنم نمي تونم جايي رو كه برنامه رو گذاشتين واسه دانلود پيدا كنم .لينكش كجاست؟

نظر

نوشته اصلی توسط HO18842002 نمایش پست ها
            دوستان من هر كاري مي كنم نمي تونم جايي رو كه برنامه رو گذاشتين واسه دانلود پيدا كنم .لينكش كجاست؟
            داخل سورس
            کد:
            alireza.shafaei.net
            اه. باید حتما از طریق Cydia نصب شه.

نظر

من برنامه رو نصب کردم ولی گویا دیتا بیس نداره چون با وجود اینکه به نت وصل هستم معنی کلمات رو نشون نمی ده.

نظر

نوشته اصلی توسط XmkZ نمایش پست ها
                من برنامه رو نصب کردم ولی گویا دیتا بیس نداره چون با وجود اینکه به نت وصل هستم معنی کلمات رو نشون نمی ده.
                نشون دادن معنی لغات وابسته به اینه که به سرور alireza.shafaei.net بتونه دسترسی پیدا کنه.
                اگر نتونه نشون نمیده. من الان دیتابیسم را چک کردم. درست کار میکنه سرور وب.

نظر

علیرضا جان اگر مایل بودی فایل deb اش رو بهم بده تا به سورسم اضافه کنم.

نظر

علیرضا جان برای ایپد هست فقط !!؟
                    ایفون رو ریلیز نکردی !!!؟
                    انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

عالیه و فک کنم ایدتونو از مترجم نارسیس گرفتین
                      فقط یه مشکل داره که دیدم کسی بهش اشاره نکرده
                      اونم نمایش معنی کلمات لینک دار هست که شایدم مشکل از سیستم عامل باشه
                      مثلا سرفصل های اخبار گوگل قابل انتخاب کردن نیست (کلا url ها) که اگر راه حلی براش پیدا شه عالی میشه
                      و دیگه اینکه کلمات رو درست ارزیابی کنه مثلا follow رو میشناسه اما followed رو نه و همین تور s جمع ...

نظر

آقای علیرضا عزیز واقعا خسته نباشی،

من یه سوال واسم پیش اومده...

میتونی لطفا دیتابیس رو آفلاین کنی ؟ که اینقدر مجبور نباشیم از نت استفاده کنیم ؟

واقعا از کارهایی که انجام دادی برای آیفون و آیپد دارهای ایران ممنونم.

نظر

نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
                          علیرضا جان اگر مایل بودی فایل deb اش رو بهم بده تا به سورسم اضافه کنم.
                          نکته ای که داره اینه که یک پکیج خالی نیست. یکسری وابسته داره، برای همین فایل Deb اش را نذاشتم اصلا.

نوشته اصلی توسط Amin_Rize نمایش پست ها
                          علیرضا جان برای ایپد هست فقط !!؟
                          ایفون رو ریلیز نکردی !!!؟
                          نه، بعد از اون روز که سر Safari گیر کردم دیگه فرصت نکردم روش کار کنم. امیدوارم بین دو ترم فرصت کافی پیدا کنم.

نوشته اصلی توسط apple4u نمایش پست ها
                          عالیه و فک کنم ایدتونو از مترجم نارسیس گرفتین
                          فقط یه مشکل داره که دیدم کسی بهش اشاره نکرده
                          اونم نمایش معنی کلمات لینک دار هست که شایدم مشکل از سیستم عامل باشه
                          مثلا سرفصل های اخبار گوگل قابل انتخاب کردن نیست (کلا url ها) که اگر راه حلی براش پیدا شه عالی میشه
                          و دیگه اینکه کلمات رو درست ارزیابی کنه مثلا follow رو میشناسه اما followed رو نه و همین تور s جمع ...
                          درست میگید، به خاطر ناقص بودن دیتابیسه. اون هم قراره درست بشه.

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                          آقای علیرضا عزیز واقعا خسته نباشی،

من یه سوال واسم پیش اومده...

میتونی لطفا دیتابیس رو آفلاین کنی ؟ که اینقدر مجبور نباشیم از نت استفاده کنیم ؟

واقعا از کارهایی که انجام دادی برای آیفون و آیپد دارهای ایران ممنونم.
                          خواهش میکنم.

دیتابیس آفلاین را دارم فعلا روش کار میکنم. مشکل اصلیم اینه که وقت آزادم برای کار روی این کمه
                          برای همین زیاد عجله نکنید، درست میشه

نظر

نوشته اصلی توسط alireza نمایش پست ها
                            خواهش میکنم.

دیتابیس آفلاین را دارم فعلا روش کار میکنم. مشکل اصلیم اینه که وقت آزادم برای کار روی این کمه
                            برای همین زیاد عجله نکنید، درست میشه
                            دستت درد نکنه علیرضا جان. همین که داری رو یه همچین برنامه توپی کار میکنی، به ما دلگرمی میده.

فعلا همین دیکشنری آنلاینشم کلی حال میده.

نظر

علیرضا جان ما کماکان منتظر این دیکشنری برای ایفون هستیم.

امید وارم موفق بشی.

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

شاهکاره ..........
                                همیشه موفق و پیروز باشی علیرضا خان.

نظر

صبر کنید ..
                                X