اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه ۲ قلک منتشر شد....(مدیریت مالی آیفون)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط s.alimousavi نمایش پست ها
    متاسفم برای برنامه نویس. من فقط برای این خریدم که نوشته بود ساپورت ایفون ۵. اما راست نبود.

Tapatalk |  | iPhone5
    هیچ جایی در اپ استور اعلام نکردیم که برنامه برای ایفون ۵ آپدیت شده...فقط گفتیم ای اوس ۶ سازگاری داره...اگر منظورتون اون توضیح سمت چپ در اپ استور هست که اون قسمت توسط برنامه نویس پر نمیشه و بلافاصله پس از معرفی ایغون ۵ شرکت اپل به لیست supported devices در اپ استور برای برنامه هایی که از آیفون پشتیبانی میکنن آیفون ۵ رو هم اضافه کرده...اگر آپدیتی برای ایفون ۵ بیاد در قسمت توضیحات برنامه ها در اپ استور توسط برنامه نویس بیان میشه که ما هم هنوز این موضوع را عنوان نکرده ایم.لذا شما از این پس قبل از اهانت و نادیده گرفتن زحمات افرادی همچون ما کمی با دقت توضیحات برنامه ها را بخونید تا اینگونه به دلیل ندانستن همچین مواردی به کسی تهمت دروغ نزنید.گروه ما تا کنون نه تنها دروغی را بیان نکرده اند بلکه به تمامی مواردی که کاربران از ما درخواست داده بودند پاسخ داده و آپدیت های برنامه نیز با توجه به نیاز های کاربران ارایه شده اند.

نسخه آیفون ۵ برنامه نیز در دست ساخت است و در آینده منتشر خواهد شد

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط a/\/\ir نمایش پست ها
    آپدیت آیفون ۵ هم میشه بدین؟
    بله ...نسخه آیفون ۵ برنامه نیز در دست ساخت است و در آینده منتشر خواهد شد

نظر

نوشته اصلی توسط elias_ns8 نمایش پست ها
      هیچ جایی در اپ استور اعلام نکردیم که برنامه برای ایفون ۵ آپدیت شده...فقط گفتیم ای اوس ۶ سازگاری داره...اگر منظورتون اون توضیح سمت چپ در اپ استور هست که اون قسمت توسط برنامه نویس پر نمیشه و بلافاصله پس از معرفی ایغون ۵ شرکت اپل به لیست supported devices در اپ استور برای برنامه هایی که از آیفون پشتیبانی میکنن آیفون ۵ رو هم اضافه کرده...اگر آپدیتی برای ایفون ۵ بیاد در قسمت توضیحات برنامه ها در اپ استور توسط برنامه نویس بیان میشه که ما هم هنوز این موضوع را عنوان نکرده ایم.لذا شما از این پس قبل از اهانت و نادیده گرفتن زحمات افرادی همچون ما کمی با دقت توضیحات برنامه ها را بخونید تا اینگونه به دلیل ندانستن همچین مواردی به کسی تهمت دروغ نزنید.گروه ما تا کنون نه تنها دروغی را بیان نکرده اند بلکه به تمامی مواردی که کاربران از ما درخواست داده بودند پاسخ داده و آپدیت های برنامه نیز با توجه به نیاز های کاربران ارایه شده اند.

اون قسمت چه جوری هست که در تمامی برنامههایی که ساپورت نمیکنند پر نشده و فقط برای شما موجود هست ؟

Tapatalk |  | iPhone5

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad1331 نمایش پست ها
        دوست عزيز با تشكر از همه تلاشتون،من منتظر نسخه ايپد هستم كه سريع تهييه كنم از شما چون به شدت احتياج دارم براي كارم.متشكرم
        ممنونم از شما...نسخه آیفون ۵ و آیپد برنامه نیز در دست ساخت است و در آینده منتشر خواهد شد..بله حتما همه تلاشمون را خواهیم کرد که هرجه سریعتر عرضه کنیم
        مرسی

نظر

یک پیشنهاد دیگه. در برنامه یک کتگوری باشه ، یک توضیح. بر فرض من میخوام یک کتگوری داشته باشم به عنوان ماشین. اما وقتی مبلغی هم هست بدونم برای چی ماشین بوده. اگر ۲ تا کتگوری بکنمش بعداً در گزارش خاص نمیتونم باهم مجموعش کنم. ممنون

Tapatalk |  | iPhone5

نظر

قیمت ریالی شو هم بفرمایید
            واسه اونا که خارج از اپ استور می خواهند مستقیم خرید کنند
            با تشکر

نظر

اون قسمت چه جوری هست که در تمامی برنامههایی که ساپورت نمیکنند پر نشده و فقط برای شما موجود هست ؟

Tapatalk |  | iPhone5
              برای برنامه هایی که برای آیفون ۵ آپدیت شدند مینویسه this app is optimized for iphone 5
              ولی برای بقیه موارد مثل قلک که آپدیت نشده فقط مینویسه compatible with iphone 5

اینم لینک برنامه به روز شده برای آیفون ۵ که کنارش به این اشاره شده
              https://itunes.apple.com/us/app/my-b...526967443?mt=8

- - - - - - - - - -

Tapatalk |  | iPhone5
              برای برنامه هایی که برای آیفون ۵ آپدیت شدند مینویسه this app is optimized for iphone 5
              ولی برای بقیه موارد مثل قلک که آپدیت نشده فقط مینویسه compatible with iphone 5

اینم لینک برنامه به روز شده برای آیفون ۵ که کنارش به این اشاره شده
              https://itunes.apple.com/us/app/my-bluetooth/id526967443?mt=8

نظر

نوشته اصلی توسط rainboy07 نمایش پست ها
                قیمت ریالی شو هم بفرمایید
                واسه اونا که خارج از اپ استور می خواهند مستقیم خرید کنند
                با تشکر
                لطفا به support@tameshkiha.com ایمیل برنید تیم پشتیبانیمون شما را کاملا راهنمایی خواهند کرد

نظر

نوشته اصلی توسط F0X
                  به امید خدا آپدیت شد و یونیورسال شد میخریم از اپ استور
                  با سپاس

Tapatalk
                  -------------------
                  نوشته اصلی توسط F0X
                  باید یاد بگیریم که نفس کشیدن هم هزینه داره

Tapatalk
                  -------------------
                  مثل اینکه شما دوس داری از این برنامه طرفداری کنی !

Tapatalk  !Pod

نظر

نوشته اصلی توسط elias_ns8 نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

بله ...نسخه آیفون ۵ برنامه نیز در دست ساخت است و در آینده منتشر خواهد شد
                    دوست عزیز من یکم سرچ کردم. حق با شما بود. عذر خواهی من رو بپذیرین.

من از این برنامه استفادم در کارگاه هست.

میگم به مظرم وقتی میخوام مبلغی رو وارد کنم ، اگر جای ۲ تا تب ۳ تا بشه بهتر هست.

مثلاً :

مبلغ : ۱۰۰/۰۰۰
                    عنوان : اجر - سیار
                    دستبه بندی : مصالح

که اگر هم گزینه ای باشه که بتونم دسته بندی ها رو وارد کنیم. هرکه به نوبه کارش. که دیگه هر دفعه تایپ نشه. دیته بندی رو انتخاب کنیم از ارشیو شخصی

با تشکر.

Tapatalk |  | iPhone5

نظر

ممنون از شما!

نظر

دوست عزیز من یکم سرچ کردم. حق با شما بود. عذر خواهی من رو بپذیرین.

من از این برنامه استفادم در کارگاه هست.

میگم به مظرم وقتی میخوام مبلغی رو وارد کنم ، اگر جای ۲ تا تب ۳ تا بشه بهتر هست.

مثلاً :

مبلغ : ۱۰۰/۰۰۰
                        عنوان : اجر - سیار
                        دستبه بندی : مصالح

که اگر هم گزینه ای باشه که بتونم دسته بندی ها رو وارد کنیم. هرکه به نوبه کارش. که دیگه هر دفعه تایپ نشه. دیته بندی رو انتخاب کنیم از ارشیو شخصی

با تشکر.

Tapatalk |  | iPhone5
                        خواهش میکنم

یله چشم.. حتما این مورد را در آپدیت های بعدی اضافه خواهیم کرد.

نظر

چرا این برنامه تو سیبچه نمیزاری تا مردم بخرند ؟

نظر

نوشته اصلی توسط sami.offline نمایش پست ها
                            چرا این برنامه تو سیبچه نمیزاری تا مردم بخرند ؟
                            با سلام..دوست عزیز ما همه جا عنوان کردیم ، در همه ی پست ها ، در نسخه ی رایگان برنامه و در وبسایتمون که کسانی که امکان خرید ندارند به گروه پشتیبانی ما ایمیل بزنند برای خرید شما را راهنمایی می کنند.این نوع از پشتیبانی از ما صرفا جهت فراهم کردن امکان خرید و استفاده از برنامه برای کسانی هست که به برنامه نیاز دارند اما امکان خرید ندارند..شما هم در صورت نیاز به پشتیبانی ما ایمیل بزنید شما را کاملا راهنمایی خواهند کرد که چطور برنامه را نصب کنید و مشکل شما هم برای خرید کاملا حل خواهد شد..ایمیل پشتیبانی ما نیز به آدرس زیر است...support@tameshkiha.com....امیدوارم پس از حل مشکل از ما رضایت بیشری داشته باشید.اما در مورد سیبچه نیز چشم حتما وارد مذاکره خواهیم شد و در صورت توافق در سیبجه نیز قرار خواهیم داد،..متشکرم

نظر

مثل اینکه این برنامه به ورژن 3.1 آپدیت شده است:

کاش فقط قیمت کمی منطقی تر بود...
                              از برنامه نویس عزیز می خواهیم تجدید نظر در قیمت بکنند و بفرمایید که اگر خارج از اپ استور ازشون خرید کنیم قیمت محصولشون چقدر است؟!
                              البته اینجا اعلام بشه بهتره تا اینکه ایمیل بزنیم و از تیم بپرسیم.
                              ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط V I P نمایش پست ها
                                مثل اینکه این برنامه به ورژن 3.1 آپدیت شده است:

کاش فقط قیمت کمی منطقی تر بود...
                                از برنامه نویس عزیز می خواهیم تجدید نظر در قیمت بکنند و بفرمایید که اگر خارج از اپ استور ازشون خرید کنیم قیمت محصولشون چقدر است؟!
                                البته اینجا اعلام بشه بهتره تا اینکه ایمیل بزنیم و از تیم بپرسیم.
                                ممنون
                                با سلام و تبریک سال نو خدمت شما و همه دوستان
                                بله برنامه به نسخه ۳.۱ آپدیت شده است ..سیاست قیمت گذاری برنامه ها پارامترهای زیادی داشته و با محاسبات زیادی تعیین می شه و شامل موارد زیادی برای محاسبه است اما همانطور که فرمودید با توجه به قیمت کنونی دلار ما نیز جهت رعایت حال هوطنان در ایران قیمت ریالی برنامه را کمتر از معادل دلاری آن در نظر گرفته و در حال حاضر قیمت برنامه در خرید ریالی ۱۰،۰۰۰ تومان هست که طریقه نصب و راهنمایی های لازم را تیم پشتیبانی ما برای شما ارسال می کنند.
                                ممنون از شما

نظر

صبر کنید ..
                                X