اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کیبورد کاملا فارسی iPad

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

با عرض سلام و تشکر از جناب شفائی
    آقا یه سوال داشتم ؟
    اگه مجبور بشم دوباره iOS روی آیپد بریزم و این برنامه پاک بشه . آیا دوباره باید لایسنس جدید بخرم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط cyrix نمایش پست ها
      با عرض سلام و تشکر از جناب شفائی
      آقا یه سوال داشتم ؟
      اگه مجبور بشم دوباره ios روی آیپد بریزم و این برنامه پاک بشه . آیا دوباره باید لایسنس جدید بخرم ؟
      نه عزیز نیازی نیست دوباره بخرید . شماره سریال دستگاه شما ثبت می شه . 10 بار هم ریستور کنید . می تونید دوباره نصب کنید.

نظر

آیا امکانش هست فونت دکمه ها رو عوض کنید ، مثلا تیتر ؟ یا نوع فونت دکمه ها بستگی به فونت نصب شده رو دستگاه داره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط mojy نمایش پست ها
          آیا امکانش هست فونت دکمه ها رو عوض کنید ، مثلا تیتر ؟ یا نوع فونت دکمه ها بستگی به فونت نصب شده رو دستگاه داره ؟
          تابع فانت نصب شده روی دستگاس.
          به صورت دیفالت فقط فانت Geeza Pro برای نمایش فارسی استفاده میشه.

نظر

من نصب کردم و هیچ مشکلی نداشت و عالی بود مرسی.فقط یک نکته: تو setting و انتخاب keyboard که میریم برای انتخاب فارسی باید hebrew رو انتخاب کنیم .نمیشد مثل ورژن فبلی گزینه مستقل persian به لیست زبانهای کیبورد اضافه کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط nn7710nn نمایش پست ها
              من نصب کردم و هیچ مشکلی نداشت و عالی بود مرسی.فقط یک نکته: تو setting و انتخاب keyboard که میریم برای انتخاب فارسی باید hebrew رو انتخاب کنیم .نمیشد مثل ورژن فبلی گزینه مستقل persian به لیست زبانهای کیبورد اضافه کرد؟
              متاسفانه مشغله ی زیادم باعث شد که یکسری نکات ریز و بی اهمیت را از سرشون بگذرم. یک کم روش وقت گذاشتم، نشد، منصرف شدم.
              هرچند در لیست مینویسه Persian فارسی و فقط در تنظیمات کیبورد اونم مدل نرم افزاریش را نوشته Hebrew. البته با توجه به اینکه خودش اتوماتیک کیبورد را فعال میکنه و لازم نیست شما اضافه اش کنید دیگه کلا لازم نیست برید اونجا

نظر

خوب به جاي اين همه پول دادن كيبورد عربي سيستمتون رو فعال كنيد و به جاي پ روي ب نگه داريد و به جاي گ هم روي ك نگه داريد ميشه .
                كاملا مجاني و احتياجي به وايرلس نداره

نظر

نوشته اصلی توسط Mahdiz نمایش پست ها
                  خوب به جاي اين همه پول دادن كيبورد عربي سيستمتون رو فعال كنيد و به جاي پ روي ب نگه داريد و به جاي گ هم روي ك نگه داريد ميشه .
                  آره تازه میتونین به جای این ۵ تومن ۵۰ بدین مبایل فروشه همین کیبورد و دیکشنری علیرضا رو + یه چند تا بازی براتون نصب کنه
                  احیانا شما خودتون قبل از آشنایی با این انجمن از اون دسته ۵۰ تومنی ها نبودین؟
                  واقعا که

نظر

واقعا که به نفت خوری عادت کردیم

نوشته اصلی توسط mahdiz نمایش پست ها
                    این همه پوووووووول! واقعا خجالت هم خوب چیزیه! من جز اولین نفراتی بودم که آیپد خریدم و تا مدتها مشکلات زیادی با فارسی نوشتن داشتم تا اینکه با محصول علیرضا که اون موقع مجانی بود آشنا شدم و کارایی آیپد برای من ده برابر شد و خدا می دونه که چقدر دعاش کردم و به نظر من مفته! من با اینکه از نسخه مجانی راضیم ولی فقط به خاطر نیم فاصله هم که شده در اولین فرصت یک لایسنس می خرم. باز هم ممنون علیرضا جان

نظر

نوشته اصلی توسط mahdiz نمایش پست ها
                      ننگ بر شما اعراب و ننگ بر شما عربهای ایرانی نما.لعنت خدا بر شما که اگه بهتون بگن خلیج همیشه فارس شده خلیج .... کک تون هم نمیگزه.لعنت بر شما.داریم مثل عرب کثیف فقط راه مفت خوری رو یاد میگیریم.آدم شید
                      علیرضا جان دستت درد نکنه.گل کاشتی عزیزم.من نصب کردم خیلی فوق العادس.5000 تومن که سهله اگه 50000 تومن هم میزاشتی من میخریدمش.خیلی کیبورد خوبیه.امیدوارم بازم برنامه های شاهکارتو به زودی ببینیم.خیلی گلی
                      ویرایش توسط opda : https://i-phone.ir/forums/member/30011-opda در ساعت 08-03-2011, 02:24 AM

نظر

دوستان لطف کنید تاپیک رو به حاشیه نبرید و فقط در مورد مسائل فنی بحث کنید ؛ پست های اضافی حذف شد.
                        ویرایش توسط Professional : https://i-phone.ir/forums/member/14816-professional در ساعت 09-03-2011, 12:46 AM

نظر

اقا علیرضا سلام....ممنون از زحماتی که میکشید....
                          یک مشکلی که در این کی برد مشاهده کردم تایپ فارسی توی برنامه ی Pages هست که یک سری حروف مثل ب...یا چ.....یا..غیره...تایپ نمیکنه...در صورتی که کیبرد عربی خود ایپد به خوبی این کار رو میکنه و با هیچ حرفی توی برنامه pages مشکلی نداره....
                          از برنامه. های دیگه هم که برای ادیت آفیس فارسی نمیشه استفاده کرد...چون میریزه بهم وجدا جدا نشون میده...

ممنون از لطفت

نظر

سلام علیرضا خان
                            خسته نباشید کیبوردی که طراحی کردی عالیه و واقعا کار راه انداز هستش. خواستم اول ازت تشکر کنم بعد یک سوال داشتم. الان که داشتم سورس فروش کیبورد را اضافه می کردم دیدم یک گزینه جدید با عنوان Persian Calenderبهش اضافه کردی. خواستم ببینم این نرم افزار چه قابلیتی داره اگر خاطرت باشه یک بار سوال کردم که امکان تعبیه تقویم جلالی توی آیپد هست. چون من برای برنامه ریزیهام لازم دارم. اگر این برنامه همون قابلیت رو داره تهیه اش کنم.
                            موفق باشید.

نظر

نوشته اصلی توسط mmm200 نمایش پست ها
                              سلام علیرضا خان
                              خسته نباشید کیبوردی که طراحی کردی عالیه و واقعا کار راه انداز هستش. خواستم اول ازت تشکر کنم بعد یک سوال داشتم. الان که داشتم سورس فروش کیبورد را اضافه می کردم دیدم یک گزینه جدید با عنوان Persian Calenderبهش اضافه کردی. خواستم ببینم این نرم افزار چه قابلیتی داره اگر خاطرت باشه یک بار سوال کردم که امکان تعبیه تقویم جلالی توی آیپد هست. چون من برای برنامه ریزیهام لازم دارم. اگر این برنامه همون قابلیت رو داره تهیه اش کنم.
                              موفق باشید.
                              شما وقتی میخوای از همون سورس سیدیا نصبش کنی گزینه more info رو که بزنی براتون توضیحش میاد....وقتی صفحه قفل میشه با tap روی تاریخ میلادی...تاریخ شمسی یا جلالی رو هم می بینی...

نظر

سلام خسته نباشید. من آیفون 3gs دارم و فکر میکنم 4.1 هستش و این هم بگم که در آیفون تازه کارم. من یک لایسنس خریدم و در سیدیا نصب کردم اما نتونستم روی دستگاهم نصبش کنم احتمالا چون 4.2 باید باشم و موقع خرید هم میدونستم اما خواستم امتحان کنم. فقط میخوام بدونم آیا میتونم به طریقی از این نرم افزار استفاده کنم و چطوری.... از طریق iTunes هم نشد. اگر هم نتونم باز هم خوشحالم که با خریدم تونستم از کسانی که اینقدر به دیگران کمک میکنند حمایت کنم. ممنونم

نظر

صبر کنید ..
                                X