اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کیبورد کاملا فارسی iPad

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
    علیرضا خان ممنون و خسته نباشی ،خرید کردم همه چیز عالی هستش از مراحل خرید گرفته تا خود کیبورد،فقط یه کوچولو سیستم عامل رو کند کرده زیاد محسوس نیست اگه میتونی رو این قضیه تمرکز کن
    من متوجه شدم دوستان چرا احساس کندی میکنن.

مسئله از این قراره که بار اول که کیبورد لود میشه، سیستم عامل اطلاعات لازم را Cache میکنه برای همین فقط بار اول اون هم برای نمایش کیبورد کمی کند عمل میکنه

و بعد از اون دیگه هیچ تاثیر محسوسی در کل سیستم نمیزاره! (شاید فقط کمی Startup طولانی بشه)

نظر

خیلی زحمت کشیدید دستتون درد نکنه ولی 5$ کمی گرون نیست؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohsenmehrvarz نمایش پست ها
        خیلی زحمت کشیدید دستتون درد نکنه ولی 5$ کمی گرون نیست؟

با توجه به اینکه کیبوردهای مشابه عبری و عربی در زمان خودشون ۱۰ دلار بودن، به نظرم ۵ دلار منصفانه است، چون واقعار طراحیش کار وقت گیر و سختیه!
        همچنین با خرید یک لایسنس تا آخر firmware 4 آپدیتها مجانی خواهند بود.( البته به کسی نگید ولی ممکنه برنامه های بعدی را به دوستانی که کیبورد فارسی خریده باشن با تخفیف درست و حسابی و قابل توجه بدم! )

نظر

منم روز اولی که این کی بورد ریلیز شد خریدم و نصب کردم.
          اولش مشکل برام پیش اومد ، یه بار ری اسپرینگ کردم، همه چیز ردیف شد.
          والله کل برنامه های روی آیپدم یه طرف، این کی بورد و برنامه ی نوت یه طرف.

فقط یه سوال دارم. من وقتی با این کی بورد توی iWork تایپ می کنم نمی تونم بین کلمه های فارسی جای کرسر رو عوض کنم.
          همون دایره که اسپوتلایت می کنه و شما می تونید متن اشتباه رو درست کنید! وقتی انگشتم و نگه می دارم فقط فاصله ی آخرین اسپیس بعد از آخرین کلمه رو سلکت می کنه!

مشکل از کی بورده؟ با برنامه ی نوتز این مشکل رو ندارم!

نظر

نوشته اصلی توسط rbaghban نمایش پست ها
            منم روز اولی که این کی بورد ریلیز شد خریدم و نصب کردم.
            اولش مشکل برام پیش اومد ، یه بار ری اسپرینگ کردم، همه چیز ردیف شد.
            والله کل برنامه های روی آیپدم یه طرف، این کی بورد و برنامه ی نوت یه طرف.

فقط یه سوال دارم. من وقتی با این کی بورد توی iWork تایپ می کنم نمی تونم بین کلمه های فارسی جای کرسر رو عوض کنم.
            همون دایره که اسپوتلایت می کنه و شما می تونید متن اشتباه رو درست کنید! وقتی انگشتم و نگه می دارم فقط فاصله ی آخرین اسپیس بعد از آخرین کلمه رو سلکت می کنه!

مشکل از کی بورده؟ با برنامه ی نوتز این مشکل رو ندارم!
            سلام

اگر روز جمعه خریدتون را انجام دادید، شدیدا پیشنهاد میکنم که نسخه فعلی کیبوردتون را پاک کنید و در سورس iSales نسخه ای که مخصوص iPad ریلیز شده(آپدیت) را نصب کنید.

متاسفانه این مشکل مربوط به Pages میشه، و حتی جالبه که بدونید نسخه ی Mac هم دقیقا همین مشکلات را داره! ولی همونطور که دیدید در Notes کاملا درست کار میکنه.
            فکر میکنم برنامه های دیگه ای هم باشن که بتونید جایگزین Pages کنید بطوریکه کلا با فارسی و عربی مشکل نداشته باشن.

نظر

دوستانی که از این کیبرد راضی هستند در پیج زیر لطفا نظرشون رو اعلام کنند

کیبورد فارسی آیفون-آیپاد-آیپد - ۴.۲.۱
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

من یه لایسنس خریدم , از طریق cydia آمدم نصب کنم این ارور را میدهد باید چه کار کنم
                /var/cache/apt/archives/com.persdev.perskeyboard_4.0.3_iphoneos-arm.deb
                Subprocess pre-installation script returned error exit status 1

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                  دوستانی که از این کیبرد راضی هستند در پیج زیر لطفا نظرشون رو اعلام کنند

کیبورد فارسی آیفون-آیپاد-آیپد - ۴.۲.۱
                  Network - DNS Lookup Error
                  The address Narenji.ir could not be found.

نظر

نوشته اصلی توسط h.t نمایش پست ها
                    من یه لایسنس خریدم , از طریق cydia آمدم نصب کنم این ارور را میدهد باید چه کار کنم
                    /var/cache/apt/archives/com.persdev.perskeyboard_4.0.3_iphoneos-arm.deb
                    Subprocess pre-installation script returned error exit status 1
                    سلام
                    لطفا مشکلات خود را از طریق ایمیل alireza@shafaei.net پیگیری کنید.

خرید های matavanaei و h.tavanaei هر سه مورد با مشکل اتمام زمان خرید روبه رو شده اند.
                    به این معنا که در زمان ۲۰ دقیقه تراکنش خرید به پایان نرسیده و پول از حساب شما انتقال پیدا نکرده.

لطفا اگر از اسامی بالا برای خرید استفاده کرده اید خرید خود را ابتدا کامل کنید و سپس برای نصب تلاش کنید.

اگر مشکل مسئله ی دیگری ایست، لطفا ایمیلی که باش خرید کردید را هم به نامه ی خود پیوست کنید و آن را به alireza@shafaei.net ارسال کنید.

با تشکر
                    علیرضا

نظر

نظر

نوشته اصلی توسط Alireza نمایش پست ها

پس حتما من رو در جریان پیشرفت کارت قرار بده. متشکرم.
                        علیرضا جان سلام
                        من ریستور کردم و مراحل پشت سرهم انجام دادم مشکلم حل شد.
                        خیلی ممنون
                        ولی خواستم بگم مشکلش رو پیدا کردم اشکال لز برنامه winterboard بود. چون باز هم خواستم برنامه های مورد نیازم رو نصب کنم دیدم وقتی winterboard رو نصب کردم باز اشکال پیدا کرد.
                        خواستم گفته باشم که اگه کسی یه همچین مشکلی پیدا کرد بتونه بدونه ریستور کردن مشکل رو حل بکنه
                        با تشکر

نظر

آپدیت دادم برای کیبورد فارسی
                          توی این نسخه ة و أ اضافه شدن.
                          توی نسخه آیفون و آيپادش دیگه نمینویسه "فاصله" و دکمه ی Space دیگه خالیه.

میتونید آپدیت کنید همگی.

نظر

ممنون عالی تر شد
                            with

نظر

نوشته اصلی توسط alireza نمایش پست ها
                              آپدیت دادم برای کیبورد فارسی
                              توی این نسخه ة و أ اضافه شدن.
                              توی نسخه آیفون و آيپادش دیگه نمینویسه "فاصله" و دکمه ی space دیگه خالیه.

میتونید آپدیت کنید همگی.
                              ممنونم
                              چطور آپدیت کنیم

نظر

نوشته اصلی توسط Behrooz58 نمایش پست ها
                                ممنونم
                                چطور آپدیت کنیم
                                اگر به ة و أ نیاز ندارید به دردسر آپدیتش نمی ارزه!
                                باید برید Cydia و Refresh کنید، بعد اون خودش جزء آپدیتها پیداش میکنه.
                                ولی اگر لازم نداری به ة و أ پیشنهاد نمیکنم سرش الکی وقت بزاری.

یکی از دوستان بود که به این دو کاراکتر نیاز داشت و من آپدیتش کردم.

نظر

صبر کنید ..
                                X