اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کیبورد کاملا فارسی iPad

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با تشكر
    من هم نصب كردم

نظر

• این کیبرد رو میشه روی آیپد2 هم نصب کرد با توجه به اینکه هنوز جیلبرک نشده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط fedoracore2 نمایش پست ها
        این کیبرد رو میشه روی آیپد2 هم نصب کرد با توجه به اینکه هنوز جیلبرک نشده؟
        روی iPad 2 تست نشده ولی اگر Jailbreak اش ریلیز بشه، به احتمال ۹۹٪ بدون مشکل و سازگار خواهد بود.
        ولی خوب هنوز Jailbreak نشده و نمیشه روش چیزی نصب کرد.

نظر

• نوشته اصلی توسط i_zert نمایش پست ها
          One Keyboard - Math Symbols and More for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store

یا MathTyper رو از سیدیا دانلود کنید...

یکی این arrowkey رو توضیح بده...من نفهمیدم
          سلام
          ممنون از پاسختون اما این One Keyboard که مخصوص آیفون هستش و من آیپد دارم و Math Typer نصب کردم اما هیچ چیزی اضافه نشد...
          Arrowkey هم مثل کلیدهای چپ و راست تو کیبورد معمولی می مونه یعنی با Swipe کردن انگشتتون روی کیبورد می تونید بین حروف کلمه ای که دارید تایپ می کنید چپ و راست برید و براحتی کلمه هارو اصلاح کنید...

نظر

• نوشته اصلی توسط Alireza نمایش پست ها
            روی iPad 2 تست نشده ولی اگر Jailbreak اش ریلیز بشه، به احتمال ۹۹٪ بدون مشکل و سازگار خواهد بود.
            ولی خوب هنوز Jailbreak نشده و نمیشه روش چیزی نصب کرد.
            البته منظورم این بود که توی app store وجود داره که بتونم از طریق آیتونز بخرم و نصبش کنم یا نه؟ من مشکلی با خرید برنامه از طریق آیتونز ندارم.

نظر

• نوشته اصلی توسط fedoracore2 نمایش پست ها
              البته منظورم این بود که توی app store وجود داره که بتونم از طریق آیتونز بخرم و نصبش کنم یا نه؟ من مشکلی با خرید برنامه از طریق آیتونز ندارم.
              متاسفانه روی AppStore نیست و به هیچ وجه هم بدون Jailbreak قابل نصب نیست!

نظر

• با سلام
                رو 4.3.3 مشکلی نداره؟(آیپد)

نظر

• نوشته اصلی توسط trrxreza نمایش پست ها
                  با سلام
                  رو 4.3.3 مشکلی نداره؟(آیپد)
                  سلام
                  نیاز به آپدیت نداره و باید بدون مشکل کار کنه!

نظر

• سلام .

من نمیتونم ورژن ۴.۳.۸ رو پیدا کنم .حتی سورس رو چند بار پاک کردم و دوباره اینستال کردم ولی همش ۴.۳.۷ میاد. از روی سورس برش داشتین؟ (برای ایپد)

نظر

• نوشته اصلی توسط ali1448 نمایش پست ها
                      سلام .

من نمیتونم ورژن ۴.۳.۸ رو پیدا کنم .حتی سورس رو چند بار پاک کردم و دوباره اینستال کردم ولی همش ۴.۳.۷ میاد. از روی سورس برش داشتین؟ (برای ایپد)
                      سلام

مشکل باید از اینترنت باشه، من روی چندین دستگاه تست گرفتم مشکلی نداشت!

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza نمایش پست ها
                        سلام

مشکل باید از اینترنت باشه، من روی چندین دستگاه تست گرفتم مشکلی نداشت!
                        مشکل اینترنت منظورتون چیه؟ من با دانلود فایلای دیگه هیچ مشکلی ندارم. حتی سورس رو پاک میکنم و دوباره نصب میکنم فقط یک تقویم به من نشون میده و یک کیبورد که اونم ۴.۳.۷ هست. چند بارم این کارو کردم. اول فکر کردم به خاطر اون مشکلی که پیش اومده بود از رو سورس برش داشتین. ولی الان که خودتون میگید هستش! علت چیه که من نمیتونم پیدا کنم؟

نظر

مشکل اینترنت منظورتون چیه؟ من با دانلود فایلای دیگه هیچ مشکلی ندارم. حتی سورس رو پاک میکنم و دوباره نصب میکنم فقط یک تقویم به من نشون میده و یک کیبورد که اونم ۴.۳.۷ هست. چند بارم این کارو کردم. اول فکر کردم به خاطر اون مشکلی که پیش اومده بود از رو سورس برش داشتین. ولی الان که خودتون میگید هستش! علت چیه که من نمیتونم پیدا کنم؟
                          مثلا ممکنه یک سرور خاص یکسری فایلها رو Cache بکنه (نمیدونم چقدر با این مقوله آشنایی دارید)
                          یا حتی ممکنه سرورتون دسترسی به سورس من پیدا نکنه و Cydia از همون اطلاعات قبلی استفاده بکنه.

برای همین شدیدا پیشنهاد میکنم که از هیتلر شکنی چیز استفاده بکنید تا حداقل خیالتون راحت باشه با دنیا اینترنت همونطور که هست ارتباط دارید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Alireza نمایش پست ها
                            مثلا ممکنه یک سرور خاص یکسری فایلها رو Cache بکنه (نمیدونم چقدر با این مقوله آشنایی دارید)
                            یا حتی ممکنه سرورتون دسترسی به سورس من پیدا نکنه و Cydia از همون اطلاعات قبلی استفاده بکنه.

برای همین شدیدا پیشنهاد میکنم که از هیتلر شکنی چیز استفاده بکنید تا حداقل خیالتون راحت باشه با دنیا اینترنت همونطور که هست ارتباط دارید.

من با هیتلر شکن و چیز پی ان رفتم. اول تو قسمت installed رفرش کردم که نیومد. بعدش مجددا سورس رو پاک کردم و دوباره اد کردم . بازم یک کیبورد تو سورس میبینم که جلوش تیک سبز خورده و وقتی روش میزنم ۴.۳.۷. نشون میده! دیگه چیکار باید بکنم.. مشکل از چیه؟

نظر

• علیرضا جان چرا دیگه سر نمیزنی اینجا.... این مشکل من رو یه راه حلی پیدا کن اخه...

نظر

علیرضا جان چرا دیگه سر نمیزنی اینجا.... این مشکل من رو یه راه حلی پیدا کن اخه...
                                سلام
                                من خیلی کم فرصت سر زدن پیدا میکنم.
                                والا کاری از دست من بر نمیاد چون هر مسئله ای که وجود داره
                                در قسمت شماست و من هم دسترسی ندارم.

بیشترین کاری که از دست من بر میاد اینه که لینک فایل Deb را در اختیارتون قرار بدم تا به صورت دستی نصبش کنید.
                                http://isales.shafaei.net/deb/persiankey438.deb

نظر

صبر کنید ..
                                X