اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تقویم شمسی Lockscreen برای آیفون و آیپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

آقا من زیاد با این نوع نصب برنامه از طریق deb آشنا نیستم. لطفا بگید قدم به قدم باید چه کار کرد.
    ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط e123han نمایش پست ها
      روی ipad 3.2 هم نصب نمی شه چون پیش فرضش 3.2.1 هست امکانش هست اصلاحش کنید ؟
      متاسفانه تا آخر هفته فرصت نمیکنم پکیج را اصلاح کنم، و البته روی 3.2 هم شخصا تست نکردم ببینم جواب میده یانه. صرفا از نظر تئوری میدونم باید جواب بده.

نوشته اصلی توسط mirbahram نمایش پست ها
      آقا من زیاد با این نوع نصب برنامه از طریق deb آشنا نیستم. لطفا بگید قدم به قدم باید چه کار کرد.
      ممنون
      جای سوالتون اینجا نبود ! http://www.i-phone.ir/forums/thread412.html

نظر

نوشته اصلی توسط Alireza نمایش پست ها
        همونطور که حدس میزدم شده پس.
        شما 3.2 نمیتونی نصب کنی؟

من هم 3g دارم، موقع جیلبریک فقط Wallpaper را فعال کردم، واقعا هم راضی هستم!
        مگه واسه 3g فیرم 3.2 اومده؟!
        والا از روزی که ios4 اومد من نصبش کردم ولی یکی از چیزایی که حالمو گرفت این بود که home button بشدت خنگ شده بود!!!
        یعنی اینکه یا دیر عمل میکرد یا اصلا عمل نمیکرد! هیچوقت نفهمیدم داستانش چیه! ولی الان با 3.1.2 home btn خیلی روون کار میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط Ameer نمایش پست ها
          مگه واسه 3g فیرم 3.2 اومده؟!
          والا از روزی که ios4 اومد من نصبش کردم ولی یکی از چیزایی که حالمو گرفت این بود که home button بشدت خنگ شده بود!!!
          یعنی اینکه یا دیر عمل میکرد یا اصلا عمل نمیکرد! هیچوقت نفهمیدم داستانش چیه! ولی الان با 3.1.2 home btn خیلی روون کار میکنه
          نمیدونم!
          فکر میکنم ظاهرا سیاست اپل برای مجبور کردن کاربر به آپگرید جدی باشه. من معتقدم حتی Volume Control هدفونهای جدید اپل که روی 3G کار نمیکنه هم ناشی از همین سیاست باشه.

من تلاشم را میکنم که تا آخر این هفته پکیج را اصلاح کنم برای نصب روی 3.2

نظر

اگه ممکنه به زبان ساده برای من توضیح بدهید. فکر کنید من یه آماتور هستم.ممنون

نظر

سلام
              من 4 دارم 4.3.3 هم هست ولی هرکاری کردم نتئنستم نصب کنم
              نصب کردم ولی جواب نمیده """""
              میشه کمکم کنید متشکرم

نظر

دوست عزیز من خودم روی 4.3.3 بدون مشکل هم روی آیفون و هم آیپد تست کردم اگر نشد یک بار کا پاکش کنید و دوباره نصب کنید.

نظر

من نتونسم نصب کنم .>>>>.سورس موبایل4 هم که نصب میکنم آخرش ارور میده:؟؟؟؟؟؟؟؟؟کمک >>>

باتشکر

نظر

واسه ورژن ۵ چیزی سراغ ندارید که در لوک اسکرن تقویمش فعالشه ؟ جلالی لوک رو نصب میکنم میره سیف مود .

{سند ازایفون 4 ورژن 5}

نظر

دمت گرم خیلی عالیه 4.3.5 کار داد

نظر

نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
                        واسه ورژن ۵ چیزی سراغ ندارید که در لوک اسکرن تقویمش فعالشه ؟ جلالی لوک رو نصب میکنم میره سیف مود .

{سند ازایفون 4 ورژن 5}
                        من به برنامه به نام slidecal از سیدیا نصب کردم که رو قفل صفحه میاد .کارتو راه میندازه

نظر

نوشته اصلی توسط alireza نمایش پست ها

نام برنامه jalali lock 4.x موجود بر روی سورس

فایل deb پیوست به پست میباشد.

اگر میخوایید فایل deb را نصب کنید
                          برای نصب باید mobilesubstrate روی گوشیتون نصب باشه. اگر ultrasn0w یا sbsettings یا winterboard دارید لازم نیست نگران چیزی باشید. اگر ندارید اول از cydia نصبش کنید.

اگر میخوایید از روی سورس نصب کنید با هیچ مشکلی مواجه نمیشید.

بعد از نصب و respring تقویمتون همچنان میلادی خواهد ماند.
                          برای تبدیل تقویم کافیه یک بار روی اون tap کنید.

دو تا فرمان دیگه هم داره. یکی اینکه دستتون را بزارید روی متن و به سمت راست بکشید و یکی که به سمت چپ بکشید.
                          اگر به سمت راست بکشید میلادی میشیه اگر به سمت چپ بکشید شمسی میشه.

با تشکر از دوستانی که با نظرشون این برنامه را کامل کردند و rouzbeh جان برای تست ipad.

آپدیت ۱
                          • رفع باگ نمایش تاریخ در زمان پخش آهنگ
                          • حفظ آخرین وضعیت نمایش
                          • اضافه شدن حمایت از ipad
                          سلام روی ورژن 5 کار میکنه؟

نظر

نه واسه ۵ فعلاً همونیه که تو پستای بالاتر گفتم

نظر

آقا خواهشاً يه كاري كنين روي iso5 هم نصب بشه برنامتون خيلي باحال بود

نظر

روی ios 5.1 میره توی safe mode

نظر

صبر کنید ..
                                X