اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نرم افزار Baazaar جهت نمایش لحظه ای قیمت سکه و ارز

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• به عنوان یه پیشنهاد در نسخۀ 2 روی یونیورسال بودن برنامه هم کار کنید تا برای آیپد هم بشه به خوبی ازش استفاده کرد.

نظر

• نوشته اصلی توسط amin_947 نمایش پست ها
      به عنوان یه پیشنهاد در نسخۀ 2 روی یونیورسال بودن برنامه هم کار کنید تا برای آیپد هم بشه به خوبی ازش استفاده کرد.
      ببخشید اینجا سوال می کنم یونیورسال یعنی چی ؟ و چه فوایدی داره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط tarfand128 نمایش پست ها
        یونیورسال یعنی اینکه برای ایپد هم استقاده میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط tarfand128 نمایش پست ها
          یونیورسال به اصطلاح به برنامه هایی گفته میشه که به طور همزمان آیفون و آیپد را ساپورت میکنند.
          این برنامه ها در اپ استور با یک علامت مثبت کنار قیمتشان نمایش داده میشوند.

برنامه ی یونیورسال در صورتی که روی آیفون نصب شود دارای محیطی مطابق با اندازه ی صفحه آیفون است اما همان برنامه در صورتی که روی آیپد نصب شود محیطی مطابق با اندازه ی صفحه آیپد را نمایش میدهد.

برای مثال اپلیکیشن یاهو مسنجر یونیورسال است. اما اپلیکیشن وایبر یونیورسال نیست.

امیدوارم توضیحات من کافی بوده باشه.

ضمنا باز هم عرض میکنم که نسخه ۲ بازار یونیورسال خواهد بود.

دیگر برنامه‌ها: بازار، پارسی‌گو، FlappyCar

نظر

• نوشته اصلی توسط f0x
            عالی هستش
            هم دقیق و هم زیبا

یک پیشنهاد (می دونم کارِ سختی هست)
            اگر بشه یه منبع معتبر برای قیمت روز آی دیوایس های اپل پیدا کرد و در قالب پیج سوم
            بشه قیمت آی دیوایس هایی چون آیفون/ آیپاد/ آیپد رو ارائه کرد به نظرم عالی میشه

tapatalking by  iphone 4s
            ممنون از پیشنهاد خوبتون
            در این موردی که شما فرمودید مشکل بیشتر با منبع قیمته وگرنه من با اضافه کردن این صفحه کاملا موافقم. حالا در صورتی که راهی برای این مشکل پیدا کردم توی به روز رسانی های بعد از نسخه دوم حتما قرار میدم.
            ضمنا یه مشکل دیگه هم هست اینکه طبق قوانین اپل کسی اجازه فروش یا تبلیغ محصولات اپل رو نداره. حالا ما این کارو میکنیم چون تو ایران اپل استور نیستش اما خوب باید با یه ترفندی کاری کنم که توی پروسه چک کردن برنامه اپل به این موضوع گیر نده!*

دیگر برنامه‌ها: بازار، پارسی‌گو، FlappyCar

نظر

• بهراد جان لطفا سعی کن این مشکل 0 شدن قیمت ها رو هم حل کنی ... با تشکر

نظر

• یکی از نکات مهم اینه که اخرین زمان بروزرسانی واقعی قیمتها نمایش داده بشه اما در برنامه اخرین زمانی که ما رفرش کردیم رو نشون میده
                مثلا اگر شنبه ساعت ۹ برنامه چک میشه بگه اخرین قیمت پنج شنبه ساعت ۱۴ بوده

نظر

• نوشته اصلی توسط tasadof نمایش پست ها
                  مرسی عالیه
                  کپل مپل

نظر

• سلام دوستان...
                    بنده به دلایلی دسترسی به app store ندارم.
                    اگر لطف کنید و لینک دانلود فایل این برنامه رو برام قرار بدین ممنون میشم چون واقعا بهش نیاز دارم از طرفی هم نمیتونم برم app store.

نظر

• نوشته اصلی توسط Kourosh_Jal نمایش پست ها
                      سلام دوستان...
                      اگر لطف کنید و لینک دانلود فایل این برنامه رو برام قرار بدین ممنون میشم چون واقعا بهش نیاز دارم از طرفی هم نمیتونم برم app store.
                      این برنامه هنوز کرک نشده.باید از app store بگیرینش

نظر

• نرم افزار Baazaar جهت نمایش لحظه ای قیمت سکه و ارز

نوشته اصلی توسط Behrad3d نمایش پست ها
                        سلام دوستان
                        همونطوری که قول داده بودم نرم افزار بازار در Appstore قرار گرفت و به صورت رایگان قابل دانلود است.

در این ورژن امکان نمایش قیمت ارز و سکه طلا رو دارید.

میزان تبادل دیتا به نسبت باز کردن حتی سایت های مخصوص موبایل نمایش قیمت بسیار کمتره و به راحتی می تونید با GPRS ازش استفاده کنید.

خواهش می کنم نظراتتون رو برای هرچه بهتر شدن برنامه اعلام کنید.

Rate دادن به برنامه یادتون نره.
                        لینک برنامه در Appstore : http://itunes.apple.com/us/app/baazaar/id496806430?mt=8
                        صفحه اصلی برنامه : http://bazaar.novinarayeh.com
                        صفحه برنامه در FB : https://www.facebook.com/pages/Bazaa...52493801502387

به دلیل مشکلات سرور قبلی، سرور برنامه تغییر پیدا کرده است. آپدیت برای اپل ارسال شده است. خواهشمند است به محض قرار گرفتن آپدیت در اپ استور دانلود نمایید.

ورژن 1.1 در اپ استور قرار گرفت. خواهشمند است برای حل مشکل صفر نشان دادن قیمت ها برنامه خود را ب روز کنید

در این نسخه علاوه بر رفع مشکل سرور موارد زیر نیز اضافه شده است:
                        1- ساپورت آیپاد تاچ و آیپد 1
                        2- امکان نمایش پیغام از طرف سرور در برنامه
                        دوست عزيز چرا آپديت نمي كني برنامه رو !؟!؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• نوشته اصلی توسط Kourosh_Jal نمایش پست ها
                          سلام دوستان...
                          کرک برنامه های ایرانی در این انجمن قرار نمیگیره

نظر

• ببخشید می خواستم بگم میشه ورژن آیپدش رو هم قرار بدین !

نظر

• نوشته اصلی توسط Moein3000 نمایش پست ها
                              ببخشید می خواستم بگم میشه ورژن آیپدش رو هم قرار بدین !
                              به نظرم universal هست
                              Baazaar for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store

نظر

• نرم افزار Baazaar جهت نمایش لحظه ای قیمت سکه و ارز

مگه قرار نبود دلار استراليا هم اضافه كنين؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X