اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه اشکال یاب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برنامه اشکال یاب

داستان این برنامه خیلی طولانیه. هدف برنامه اینه که اشکال گوشیو پیدا کنه (قرار بود!). اما طبق قوانین اپل "برنامه های اشکال یاب نباید در دسترس عموم قرار بگیرد." بخاطر همین هم برنامه ۵ بار توسط اپل ریجکت شد و هربار گفتن که باید تغییراتی روش بدم تا بتونم ریلیزش کنم. از کاربری تا آیکون همش تغییر کرد! خلاصه خیلی با برنامه اولیه متفاوته اما بازم میتونه اون کاراییو داشته باشه. میتونین باهاش سخت افزار دستگاه رو چک کنید و مثلا اگه قراره گوشی دست دوم بخرین میتونین تو قالب یه برنامه بفهمین که گوشی همه چیزش درسته.
    با اینکه خیلی سادست امیدوارم بدردتون بخوره.

لینک اپ استور

باید جالب باشه هرچند به قول خودتون با اون اولی قطعا متفاوت!!
    کاش میشد برنامه اولی رو هم خارج از اپل استور برای بچه های انجمن قرار میدادید

نظر

این برنامه درست کار میکنه؟ به نظر من که اگه کارکرد این برنامه درست باشه اپل میتونه این برنامه رو روی فریمورهاش قرار بده تا به صورت دیفالت واسه همه نصب بشه!

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
        این برنامه درست کار میکنه؟ به نظر من که اگه کارکرد این برنامه درست باشه اپل میتونه این برنامه رو روی فریمورهاش قرار بده تا به صورت دیفالت واسه همه نصب بشه!
        البته در اون حد نيست كه اپل ازش استفاده كنه ولي مساله اين جاست كه اپل با ماهيت اشكال بابي مخالفه. ظاهرا به گفته اونا اينكار بايد توسط "افراد داراي صلاحيت" انجام شه. من الان ١ ماهه دارم باهاشون مكاتبه مي كنم.(٢ بار بهم زنگ زدن منم كلي ذوق كردم!!!) ولي اجازه تزدان كه ندادن! الان برنامه فقط درست كار كردن سخت إفراز رو نشون ميده. اما تو ورژن قبلي اينطور نبود
        ویرایش توسط Arish : https://i-phone.ir/forums/member/6067-arish در ساعت 26-01-2012, 11:26 AM

نظر

ممنون از شما
          حالا میتونین برنامه قبلی که اپل ریجکت کرد رو قرار بدین؟

نظر

نوشته اصلی توسط hm_hitcher نمایش پست ها
            ممنون از شما
            حالا میتونین برنامه قبلی که اپل ریجکت کرد رو قرار بدین؟
            راستش بدم نمياد اما مشكل اينجاست كه از ورژن كاملش اسنپ شات ندارم و اين auto save هم كه ديگه همرو پاك كرده. بايد رو ايني كه الان دارم يكم كار كنم كه خوب وقت ميبره. آماده شد حتما ميدم خدمتتون

نظر

صبر کنید ..
            X