اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نیاز به تست سیری برا آیفون های زیر ۴s

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• یعنی ما هم میتونیم نصب کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    آموزش کی میاد برادرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• بله بچه ها فقط صبر کنید به زودی خبرای خوشی میشنوید همه در حال راه حل و کار کردن هستیم

نظر

• بله در حال کار کردن هستیم ایشالا تا شب فایل دب روی سورس اختصاصی آپ میشه ولی هنوز مشکل دوربین و جیلبرک پا برجاست

نظر

• ایشاالله که میتونیم استفاده کنیم به یاریه این سایت و کاربراش

نظر

• آقا با اين كه آيفون ندارم اما حاضرم دونيت كنم ازت بخاطر زحماتت
            فقط سعي كن حداقل مشكل دوربين حل شه

نظر

• نوشته اصلی توسط abrar نمایش پست ها
              آقا با اين كه آيفون ندارم اما حاضرم دونيت كنم ازت بخاطر زحماتت
              فقط سعي كن حداقل مشكل دوربين حل شه
              تمام تلاشمون همینه که هم دوربین و هم اتترد مشکل نداشته باشه

نظر

• دوستان این حتما باید جدا نصب بشه؟ یا میشه فقط سرورش رو به spire داد و کار کرد؟

نظر

• اقا اگه مشکل دوربین و تتر هم داشت اشکال نداره من که صد در صد حاضرم نصب کنم فقط هر طور هست تا اخر شب فایل دب رو ریلیز کنید

نظر

• الان حدود 26 -27 ساعت هست برا من بدون مشکل و حتی با سیم کارت ایرانسل جواب میده
                    واقعا دستشون درد نکنه و امیدوارم همین طور سرور بالا بمونه و کم نیاره

نظر

• نوشته اصلی توسط oshtormel2 نمایش پست ها
                      دوستان این حتما باید جدا نصب بشه؟ یا میشه فقط سرورش رو به spire داد و کار کرد؟
                      ببینید فعلا به صورت فایل دب جداست اما ما اگه بتونیم به spire ببریمش طبیعیه که مشکل انتترد و دوربین هم حل میشه نکته اصلی و تلاش ما هم این موضوع هست فقط نیاز به صبر داره

نظر

• نوشته اصلی توسط armin1991 نمایش پست ها
                        اقا اگه مشکل دوربین و تتر هم داشت اشکال نداره من که صد در صد حاضرم نصب کنم فقط هر طور هست تا اخر شب فایل دب رو ریلیز کنید
                        دوستان دارند تلاش میکنن که فایل دب هر چه سریع تر اماده شه

نظر

• فقط کاش آموزش ساخت چنین سروری هم گذاشته میشد تا تمام دوستان هر کسی خودش سرور راه بندازه و نیازی نباشه
                          به سرور الکی فشار بیاد و هر کسی هم هزینه سیریش رو خودش میده دیگه

نظر

• نوشته اصلی توسط sarataibi نمایش پست ها
                            فقط کاش آموزش ساخت چنین سروری هم گذاشته میشد تا تمام دوستان هر کسی خودش سرور راه بندازه و نیازی نباشه
                            به سرور الکی فشار بیاد و هر کسی هم هزینه سیریش رو خودش میده دیگه
                            دوست عزیز این دوستان انقدر دارن زحمت میکشن که یه درآمدی هم داشته باشن دیگه که حق کاملا طبیعیشون هست
                            البته اصلا قصد توهین به کسی رو ندارم
                            کار کردن که زشت نیس
                            فقط ازتون تشکر میکنم که برا ماها زحمت میکشین

نظر

• من که گفتم اینو آموزش بدن تا هر کسی خواست خودش راه بندازه و خیلیا هم که بلد نیستن یا دنبال دردسرش نیستن
                              از ایشون بخرن
                              من که خودم دیروز اولین تستر بودم و اگه درس کار کنه از لحاظ مالی در خدمتم

نظر

• دوستان از اونجایی که فایل های مربوط به این پکیج حجم بالایی داره ( حدود ۱۰۰ مگ ) هر بار ساخت و آپلود و دانلود و تست و رفع عیب و ... کلی از وقت و البته پهنای اینترنت مارو میگیره و به همین خاطر ازتون درخواست دارم کمی صبر داشته باشید.

ما هم سعی میکنیم چیز قابل قبولی در نهایت آماده کنیم.

نظر

صبر کنید ..
                                X