اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتشار نسخه بتای آزاد از نخستین بازارچه ایرانی آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط saeidta نمایش پست ها
    من كه جرات نميكنم يه همچين برنامه اي رو از cydia نصب كنم . دوستان رو نميدونم ولي من تا نسخه ipa نياد نصب نميكنم .
    نگرانی شما رو درک میکنم. شما میتونید تا انتشار اولین نسخه*ی پایدار برنامه صبر کنید تا دوستان دیگر از عملکرد برنامه مطمئن بشوند. اما به دلیل اینکه برنامه*های عادی امکان نصب فایل*های دیگر ipa رو ندارند، انتشار برنامه به صورت ipa از نظر فنی غیر ممکن بوده و هیچ گاه چنین نسخه*ای منتشر نخواهد شد.

نظر

نوشته اصلی توسط nadali نمایش پست ها
      متاسفانه امروز به دلیل منقضی شدن گواهینامه*ی قبلی ssl سرور قابلیت برقراری ارتباط امن https رو نداشت که خوشبختانه الان با گواهینامه*ی جدید مشکل باید رفع شده باشه.
      ثبت نام کردم.تعداد زیادی هم برنامه ازش دانلود کردم
      واقعا خسته نباشید
      عالی بود

نظر

نوشته اصلی توسط e_q_sun نمایش پست ها
        برنامه خیلی جالبیه،اما واسه من بعد از دانلود برنامه، نصبش نمیکنه.
        دستگاه من ایفون ۴ با ios 5.0.1 جیلبریک شده اس
        احتمالا اینستالوس هم روی دستگاه شما نصب نشده. این یکی از مشکلات برنامه هست در ریلیز بعد درست خواهد شد.

در حقیقت بر روی دستگاه*هایی که ios 5 به بعد دارند اگر appsync نصب نشده باشد (معمولا همراه اینستالوس نصب می*شود ) سیب*چه کار نمی*کند.

نظر

نوشته اصلی توسط hamed.ghafari نمایش پست ها
          اولین مشکلی که باهاش برخورد کردم اینه که فایل نصبی از طریق ویندوز توسط چند آنتی ویروس به عنوان ویروس شناخته میشه. لطفا این مشکل رو حل کنید.
          تبریک میگم کار ارزشمندیه.
          می تونی بگی دقیقا کدوم آنتی ویروس ها و چه ویروسی یا مشکل امنیتی ای؟

نظر

نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
            فاقد پشتیبانی از مولتی تسکینگ هم مشکل دیگه است که امید به رفع داریم

   

می تونی بگی دقیقا منظورت از مولتی تسکینگ چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Ali_P نمایش پست ها
              اگر اشتباه نکنم این مشکل آیکون سفید قبلا هم توی بعضی از سورس ها پیش میومد.
              مشکل آیکون سفید بخاطر installbash هست. فکر میکنم با UICache حل میشه. فقط کاقیه بسته UICache رو هم اضافه کنید.

به صورت کلی دوستانی که می خوان مشکل سفیدی آیکون اشون حل بشه بسته UICache رو دانلود کنن و یک بار خاموش روشن کنن دستگاه رو بعد امتحان کنن

مشکل آیکون سفید می تونه بخاطر installbash باشه. ولی نکته اینه که ما از installbash استفاده نمی کنیم.
              تا اونجایی هم که من می دونم، وقتی Cydia نصب می شه پکیج UIKit tools رو هم نصب می کنه که uicache توی اونه.
              پس لزومی نداره که ما uicache رو اضافه کنیم.

ولی مشکل اصلی اینه که من نمی تونم این باگ رو تولید کنم. یعنی تا الان هرچی برنامه نصب کردم آیکونش درست اومده.

نظر

مشکل آیکون سفید می تونه بخاطر installbash باشه. ولی نکته اینه که ما از installbash استفاده نمی کنیم.
                ممکنه به ما بگید وجود اسکریپت installBash.sh در قسمت فایلهای برنامه شما چه کار میکنه؟! به قیافه ی ما میخوره...؟!!!

نظر

نوشته اصلی توسط eAmin نمایش پست ها
                  ممکنه به ما بگید وجود اسکریپت installBash.sh در قسمت فایلهای برنامه شما چه کار میکنه؟! به قیافه ی ما میخوره...؟!!!

ما اول از installbash استفاده می کردیم. ولی الان استفاده نمی کنیم. اینستالوس هم قبلا از installbash استفاده می کرد ولی الان نمی کنه. installbash.sh فقط هست، در هیج جای برنامه از اون استفاده نمی شه.

نظر

صبر کنید ..
                  X