اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتشار نسخه بتای آزاد از نخستین بازارچه ایرانی آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نمیدونم این مشکل گفته شد یا خیر که گوشی قابلیت نصب خودبه خود از طریق برنامه رو نداره و برنامه دانلودی نصب نمیشه و بلااستفاده است
    نمیدونم حرفم وارده یا خیر ولی به نظرم برای عرضه دوستان کمی عجله کردند
    نمیشه به واسطه ی لفظ بتا از این همه مشکل بزرگ چشم پوشی کرد
    کمترین کار قبل عرضه نهایی (ولو نسخه بتا)تست بوسیله چند تا تستر بود
    اولین تشکر رو کردم و الانم سپاسگذارم
    ولی خب جای کار خیلی داشت...
    با ارفاق شاید بشه لفظ بتای نرم افزار سیبچه رو شایسته دانست،ناامیدکننده است

   

نظر

بسیار عالیه , یکمی فقط برای من کنده و دو بار هم کرش کرد

نظر

نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
        نمیدونم این مشکل گفته شد یا خیر که گوشی قابلیت نصب خودبه خود از طریق برنامه رو نداره و برنامه دانلودی نصب نمیشه و بلااستفاده است
        نمیدونم حرفم وارده یا خیر ولی به نظرم برای عرضه دوستان کمی عجله کردند
        نمیشه به واسطه ی لفظ بتا از این همه مشکل بزرگ چشم پوشی کرد
        کمترین کار قبل عرضه نهایی (ولو نسخه بتا)تست بوسیله چند تا تستر بود
        اولین تشکر رو کردم و الانم سپاسگذارم
        ولی خب جای کار خیلی داشت...
        با ارفاق شاید بشه لفظ بتای نرم افزار سیبچه رو شایسته دانست،ناامیدکننده است

   
        نمیدونم شما چقدر درگیر کار تولید نرم افزار هستید، اما در جریان باشید که چیزی که شما از بتا متصور شدید، با RC یا Release Candidate فرق داره. به عنوان مثال میتونید روند انتشار نسخه های لینوکس هایی مثل Ubuntu رو دنبال کنید تا متوجه نکته ای که میخوام برسونم بشید. بنابراین استفاده از واژه ی چشم پوشی هنگامی میتواند درست باشد که :
        ۱. تولید کننده تضمینی بابت عملکرد درست برنامه بدون هر گونه اشکال داده باشد
        ۲. برنامه با برچسب RC یا نسخه ی پایدار منتشر شود

برنامه ای که اکنون به عنوان بتای آزاد منتشر شده است، به هیچ وجه به عنوان یک برنامه برای استفاده ی روزمره ی شما منتشر نشده است. به همین دلیل، به جای وبلاگ های خبری، این انجمن انتخاب شده است. کاری که تابحال انجام شده خیلی فراتر از تصوریه که شما دارید، منظورم عبارت «چند تا تستر» هستش. اینکه برنامه برای شما دچار مشکل بوده، به این معنی نیست که «برای هیچ کس کار نمی کند»، اگر شما خروجی و آمار سمت سرور نرم افزار را در اختیار داشتید، حق می دادید که این حرف کمی بی انصافی است. خیلی خوشحال میشم که اطلاعات دقیق تری از مشکلی که شما در استفاده برخوردید داشته باشم تا برای نسخه ی بعد پیگیری و رفع کنیم.

در نهایت باید ذکر کنم که ما برعکس شما خیلی امیدوار به آینده ی این نرم افزار هستیم و از تذکرات تمامی اعضای این انجمن در موارد مختلف استفاده کرده ایم. چیزی که ما در این انجمن به دنبال آن هستیم، تقدیر و تشکر و امیدواری یا ناامیدی نیست، بلکه ذکر اشکالات فنی و ظاهری موجود در محصول برای بهبود آن است تا تاریخی که مطلب «انتشار نسخه ۱.۰ سیبچه» منتشر می شود نزدیک تر شود. رسیدن به یک نسخه ی پایدار با توجه به مسیری که این محصول تابحال طی کرده است و بازخوردی که از دوستان گرفتیم، اصلا دور نیست.
        ویرایش توسط nadali : https://i-phone.ir/forums/member/26960-nadali در ساعت 09-01-2012, 11:12 PM

نظر

یک مشکل اساسی دارم من اینستالر رو زدم نشد کلا قدیشو زدم

رفتم سراغ سورس ادش کردم تا اخردرفت اد شد ولی خطا داد اخرش

ولی سورس اومد سیبچه هم نصب کردم الانم کار میکنه ولی هر بار میرم سیدیا ۱۵ ثانیه هنگ میکنه

بعد چند تا ارور الکی درباره سیبچه میده و بعدش درست میشه و مشکلی نیست سورسشم حذف نمیشه دیگه چکار کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط nima.pishtaz نمایش پست ها
            یک مشکل اساسی دارم من اینستالر رو زدم نشد کلا قدیشو زدم

رفتم سراغ سورس ادش کردم تا اخردرفت اد شد ولی خطا داد اخرش

ولی سورس اومد سیبچه هم نصب کردم الانم کار میکنه ولی هر بار میرم سیدیا ۱۵ ثانیه هنگ میکنه

بعد چند تا ارور الکی درباره سیبچه میده و بعدش درست میشه و مشکلی نیست سورسشم حذف نمیشه دیگه چکار کنم؟
            لطفا با استفاده از نرم افزارهایی مثل iPhone Explorer یا SSH، فایلی که در مسیر زیر توسط اینستالر ایجاد رو حذف کنید، باید مشکل رو حل کنه:
            کد:
            /etc/apt/sources.list.d/pas.list

نظر

نوشته اصلی توسط nadali نمایش پست ها
              نمیدونم شما چقدر درگیر کار تولید نرم افزار هستید، اما در جریان باشید که چیزی که شما از بتا متصور شدید، با rc یا release candidate فرق داره. به عنوان مثال میتونید روند انتشار نسخه های لینوکس هایی مثل ubuntu رو دنبال کنید تا متوجه نکته ای که میخوام برسونم بشید. بنابراین استفاده از واژه ی چشم پوشی هنگامی میتواند درست باشد که :
              ۱. تولید کننده تضمینی بابت عملکرد درست برنامه بدون هر گونه اشکال داده باشد
              ۲. برنامه با برچسب rc یا نسخه ی پایدار منتشر شود

برنامه ای که اکنون به عنوان بتای آزاد منتشر شده است، به هیچ وجه به عنوان یک برنامه برای استفاده ی روزمره ی شما منتشر نشده است. به همین دلیل، به جای وبلاگ های خبری، این انجمن انتخاب شده است. کاری که تابحال انجام شده خیلی فراتر از تصوریه که شما دارید، منظورم عبارت «چند تا تستر» هستش. اینکه برنامه برای شما دچار مشکل بوده، به این معنی نیست که «برای هیچ کس کار نمی کند»، اگر شما خروجی و آمار سمت سرور نرم افزار را در اختیار داشتید، حق می دادید که این حرف کمی بی انصافی است. خیلی خوشحال میشم که اطلاعات دقیق تری از مشکلی که شما در استفاده برخوردید داشته باشم تا برای نسخه ی بعد پیگیری و رفع کنیم.

در نهایت باید ذکر کنم که ما برعکس شما خیلی امیدوار به آینده ی این نرم افزار هستیم و از تذکرات تمامی اعضای این انجمن در موارد مختلف استفاده کرده ایم. چیزی که ما در این انجمن به دنبال آن هستیم، تقدیر و تشکر و امیدواری یا ناامیدی نیست، بلکه ذکر اشکالات فنی و ظاهری موجود در محصول برای بهبود آن است تا تاریخی که مطلب «انتشار نسخه ۱.۰ سیبچه» منتشر می شود نزدیک تر شود. رسیدن به یک نسخه ی پایدار با توجه به مسیری که این محصول تابحال طی کرده است و بازخوردی که از دوستان گرفتیم، اصلا دور نیست.
              حقیر هم دقیقا همین قصد رو داشتم
              و خوب میدونم کار با تقدیر و تشکر پیش نمیره
              برای همین هرجا که امید به بهبود داشتم نقد کردم
              چند مورد رو برای شما روشن کنم
              من ناامید از حال این نرم افزارم نه اینده اش
              چه خوب میشد امار سرور نرم افزار رو در اختیار میذاشتید تا ثابت کنم چیزی که شما رو دلخوش کرده ،نتیجه نیست اسمش!
              در اخر هم باید بگم تصور به قول شما فراتر از حد من از نوع عرضه شما سبب شده!!
              دوستانی که با حقیر اشنا هستن میدونن تا مواردی رو با سایر رفقا چک نکنم رای به رد یا تایید هیچ چیز نمیدم و الانم ندادم!
              نمیدونم از کدوم جمله من شما اینطور استنباط کردید که روی گوشی من کار نمیکنه!
              امیدوارم و چشم انتظار به دیدن جایگاهی که شایسته ی این برنامه هستش
              من با برنامه تو این موارد مشکل دارم :
              مولتی تسکینگ
              لاک شدن گوشی
              اینستالر
              دانلود
              کندی سرعت(مخصوصا در استفاده همزمان در فیلدهای مختلف و سربرگ ها)
              درخواست اتصال مکرر(که بهش واقفید)
              و...
              توصیه ام به شما خوب شنیدن هستش
              ارزوی موفقیتتون رو دارم

   

نظر

اگر اشتباه نکنم این مشکل آیکون سفید قبلا هم توی بعضی از سورس ها پیش میومد.
                مشکل آیکون سفید بخاطر installbash هست. فکر میکنم با UICache حل میشه. فقط کاقیه بسته UICache رو هم اضافه کنید.

به صورت کلی دوستانی که می خوان مشکل سفیدی آیکون اشون حل بشه بسته UICache رو دانلود کنن و یک بار خاموش روشن کنن دستگاه رو بعد امتحان کنن
                ویرایش توسط Ali_P : https://i-phone.ir/forums/member/33750-ali_p در ساعت 10-01-2012, 02:54 AM

نظر

سلام
                  ضمن تشکر از برنامه خوبتون ولی چند پیشنهاد و انتقاد
                  1- در لیست برنامه مشخص نیست برای آیفونه آیپده و یا یونیورسال بعد از نصب تازه میفهمی که چی هست که لطفا این نقیصه رو حل کنید
                  2- بعد از دانلود و نصب معلوم نیست خام برنامه رو سیستم هست یا پاک شده و یا باید خودت پاک کنی که باید گزینه های برای اینکار داشته باشه
                  در آخر فکر میکنم یک مقایسه ای بین این برنامه و برنامه اینستالوس بشه بد نیست و نکته های مفید رو از اون برنامه روی این برنامه بکار ببریم
                  بازم ممنون موفق باشید

نظر

من نصب کردم مشکلی نداره جالبه که سرعت نصب ابلیکیشن هاش رو مثل اینکه از اون سیمی که پا روش نذاشتن دادن!!!چون مثلا ۱۰ مگ رو تو ۴۰ ثانیه کپی میکنه ولی آیکن سفید هستش و بهد از ریسپرینگ درست میشه ، کلا اگه زیاد ااااسلامیش نکن در زمان قطع ارتباط جهانی!! میشه یه نفسی کشید!

نظر

نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
                      حقیر هم دقیقا همین قصد رو داشتم
                      و خوب میدونم کار با تقدیر و تشکر پیش نمیره
                      برای همین هرجا که امید به بهبود داشتم نقد کردم
                      چند مورد رو برای شما روشن کنم
                      من ناامید از حال این نرم افزارم نه اینده اش
                      چه خوب میشد امار سرور نرم افزار رو در اختیار میذاشتید تا ثابت کنم چیزی که شما رو دلخوش کرده ،نتیجه نیست اسمش!
                      در اخر هم باید بگم تصور به قول شما فراتر از حد من از نوع عرضه شما سبب شده!!
                      دوستانی که با حقیر اشنا هستن میدونن تا مواردی رو با سایر رفقا چک نکنم رای به رد یا تایید هیچ چیز نمیدم و الانم ندادم!
                      نمیدونم از کدوم جمله من شما اینطور استنباط کردید که روی گوشی من کار نمیکنه!
                      امیدوارم و چشم انتظار به دیدن جایگاهی که شایسته ی این برنامه هستش
                      من با برنامه تو این موارد مشکل دارم :
                      مولتی تسکینگ
                      لاک شدن گوشی
                      اینستالر
                      دانلود
                      کندی سرعت(مخصوصا در استفاده همزمان در فیلدهای مختلف و سربرگ ها)
                      درخواست اتصال مکرر(که بهش واقفید)
                      و...
                      توصیه ام به شما خوب شنیدن هستش
                      ارزوی موفقیتتون رو دارم

   
                      از نگرانی و توجه*تون متشکرم، تمام تلاشمون رو خواهیم کرد که کار به نتیجه*ی مطلوب برسه

نظر

من هر کاری میکنم نمیتونم ثبت نام کنم و ارور شبکه میده در حالی که اینترنتم هم بدون مشکل و سرعت بالا هستش

نظر

مشکل برنامه اینستالر رو حدس میزدم که از کتابخانه مورد استفاده باشه، برای حل این سازگاری یا باید کتابخانه ی مورد استفاده رو آپدیت کنید یعنی اگر بتونید بر روی ویندوز ورژن جدید رو پورت کنید، و یا مستقیما از طریق کتابخانه های مورد استفاده ی iTunes اینکار رو انجام بدید.

نظر

من كه جرات نميكنم يه همچين برنامه اي رو از cydia نصب كنم . دوستان رو نميدونم ولي من تا نسخه ipa نياد نصب نميكنم .

نظر

نوشته اصلی توسط iceboy24000 نمایش پست ها
                              من هر کاری میکنم نمیتونم ثبت نام کنم و ارور شبکه میده در حالی که اینترنتم هم بدون مشکل و سرعت بالا هستش
                              متاسفانه امروز به دلیل منقضی شدن گواهینامه*ی قبلی SSL سرور قابلیت برقراری ارتباط امن https رو نداشت که خوشبختانه الان با گواهینامه*ی جدید مشکل باید رفع شده باشه.

نظر

نوشته اصلی توسط nadali نمایش پست ها
                                متاسفانه امروز به دلیل منقضی شدن گواهینامه*ی قبلی ssl سرور قابلیت برقراری ارتباط امن https رو نداشت که خوشبختانه الان با گواهینامه*ی جدید مشکل باید رفع شده باشه.
                                امروز کی این مشکل برطرف شده؟

   

نظر

صبر کنید ..
                                X