اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نرم افزار رایگان مترو مشهد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نرم افزار رایگان مترو مشهد

سلام

فکر میکنم اولین نرم افزار مولتی پلتفورم فارسی رو تونستم به اتمام برسونم، این نرم افزار برای اندروید و ایفون هم زمان توسعه داده شده است.

نرم افزار رایگان مترو مشهد

با این نرم افزار همیشه در بهترین زمان در ایستگاه مترو باشید! بدون نیاز به اینترنت فقط با یک نصب ساده و سریع به تمام برنامه های حرکت ایستگاه های مترو مشهد دسترسی داشته باشید
    با انتخاب ایستگاه موردعلاقتون، به سرعت نزدیک ترین زمان حرکت قطار از اون ایستگاه رو ببنیین و همیشه سر وقت در ایستگاه باشید.

ویژگی های این برنامه:

- بدون نیاز به اینترنت و کاملا افلاین!
    - برنامه زمان بندی حرکت قطار ها
    - انتخاب ایستگاه مورد علاقه و نمایش زمان آخرین حرکت قطار ایستگاه انتخاب شده در صفحه اول
    - محیط کاربری زیبا و استاندارد
    - کاملا رایگان برای همیشه!
    - چک کردن به روز بودن نرم افزار در داخل نرم افزار

دانلود نسخه اندروید : متروی مشهد در کافه بازار

دانلود نسخه ایفون : App Store - metro mashhad

لطفا با امتیاز دادن و review دادن به نرم افزار از برنامه نویس های ایرانی حمایت کنید
    ویرایش توسط hasteem : https://i-phone.ir/forums/member/38404-hasteem در ساعت 09-12-2011, 11:30 PM

این نرم افزار یک هفته پیش برای اندروید منتشر شد
    تا این لحظه 1350 گوشی مختلف اندروید این نرم افزار رو نصب کردن

امیدوارم مورد استقبال دارندگان ایفون هم قزار بگیره

نظر

احسنت
      ولي براي ساير شهرها هم وجودش احساس ميشه ازجمله تهران
      البته توسعه اش چون موجوده

نظر

افتخار میکنم که اولین کامنت و ریت رو زدم

نظر

دوستان میدونم یکم بی ربط به بحث هست ولی مترو تهران رو هم مجانی داریم؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
            دوستان میدونم یکم بی ربط به بحث هست ولی مترو تهران رو هم مجانی داریم؟؟؟
            دوست عزيزمون رايگان كرد براي دو روز ولي الان ديگه نيست

نظر

پيشنهادي كه براي برنامه هاي مترو دارم كه نوعا لحاظ نميشه و بيشتر فقط به ساعات ورود و خروج مترو به ايستگاه ها و ...پرداخته ميشه ،اينه كه تو مدتي كه از برنامه مترو تهران استفاده كردم و اينجا هم ديدم عدم وجود مطابقت و يكپارچگي نقشه مترو ها با نقشه شهري (جغرافيايي)هستش
              اميدوارم تو نسخه هاي بعدي لحاظ بشه و شاهد قوت اين جنس نرم افزارها باشيم
              عذرميخوام از همگي شايد باشن دوستاني كه انتقادمو وارد ندونن

نظر

افتخار میکنم که اولین کامنت و ریت رو زدم
                بسیار ممنونم بابت حمایتتون دوست عزیز

پيشنهادي كه براي برنامه هاي مترو دارم كه نوعا لحاظ نميشه و بيشتر فقط به ساعات ورود و خروج مترو به ايستگاه ها و ...پرداخته ميشه ،اينه كه تو مدتي كه از برنامه مترو تهران استفاده كردم و اينجا هم ديدم عدم وجود مطابقت و يكپارچگي نقشه مترو ها با نقشه شهري (جغرافيايي)هستش
                اميدوارم تو نسخه هاي بعدي لحاظ بشه و شاهد قوت اين جنس نرم افزارها باشيم
                عذرميخوام از همگي شايد باشن دوستاني كه انتقادمو وارد ندونن
                منظورتونو متوجه نشدم، چون نقشه ای استفاده نشده هنوز تو این نسخه
                البته تو نسخه ی بعدی، علاوه بر افزایش پرفورمنس کلی ( که البته بیشتر به خاطر اندروید باید اتفاق بیوفته ) استفاده از gps هم علاوه بر نقشه اضافه میشه و همچنین محل فعلی قطار ها در هر خط هم نمایش داده میشه

مشکل اصلی اینه که من دارم رایگان کار میکنم و شاید 50% کار واسه خودم بحث تحقیقاتی باشه اما، اگه 1390 تا سریال مختلف تو دیتابیسم کمتر از یک هفته ثبت نشده بود، بیخیال ادامه کار میشدم

تو ایران هیچکس واسه یک پروژه رایگان ادمو حمایت که نمیکنه هیچ، کسایی هم که میبینن کارتو اولین سوالشون اینه که چقدر گیرت میاد!

مشکل دیگه شاید کاربران ایفون باشن، من از صبح تا حالا 10 تا دانلود داشتم واسه ایفون، تو همین بازه زمانی نزدیک 100 تا دانلود اندروید داشتم!! تازه این نسخه کاملا رایگان ارائه شده!

کم کم قابل درکه چرا برنامه نویس های ایفون اینقدر کم جمعیتند تو ایران.

اما بازم ممنونم از دوستانی که با دانلود و و نصبش با اینکه شاید براشون کاربردی نداشته باشه حمایت کردن و همچنین review گذاشتن

نظر

اينكه چرا ايفون كم بوده و اندرويد زياد بحث جدايي
                  كه علت هاي مختلفي هم داره از تعداد كاربراي ايفون بگير تا پراكندگيشون و ارتباطشون با نرم افزار شما
                  يكيشونم خود من كه به جهت عدم كاربردي كه برام داره هنوز دانلود نكردم با اينكه مشهدم زياد ميرم
                  در ثاني كم لطفيه ادم بگه حمايت نميشه
                  خصوصا اينكه ايفون دار نوعا ادماي دست و دلبازين:-)(من خودم اندرويد داشتم ،اينقدر به لحاظ نرم افزاري تنگنا داشتم تا يه چيز جديد ميومد فورا تست ميكردم كه البته به اين موضوع بسنده نميكنم)شما برنامه كاربردي اگر نوشتي و با قيمت مناسب قرار دادي و حمايت نشدي حرف شما قبول!!
                  منظورم هم يكپارچگي نقشه راه هاي مترو (خطوط مختلف)با نقشه شهري كه هم تو مترو تهران اين موضوع نيست هم برنامه شما

نظر

اينكه چرا ايفون كم بوده و اندرويد زياد بحث جدايي
                    كه علت هاي مختلفي هم داره از تعداد كاربراي ايفون بگير تا پراكندگيشون و ارتباطشون با نرم افزار شما
                    يكيشونم خود من كه به جهت عدم كاربردي كه برام داره هنوز دانلود نكردم با اينكه مشهدم زياد ميرم
                    در ثاني كم لطفيه ادم بگه حمايت نميشه
                    خصوصا اينكه ايفون دار نوعا ادماي دست و دلبازين:-)(من خودم اندرويد داشتم ،اينقدر به لحاظ نرم افزاري تنگنا داشتم تا يه چيز جديد ميومد فورا تست ميكردم كه البته به اين موضوع بسنده نميكنم)شما برنامه كاربردي اگر نوشتي و با قيمت مناسب قرار دادي و حمايت نشدي حرف شما قبول!!
                    منظورم هم يكپارچگي نقشه راه هاي مترو (خطوط مختلف)با نقشه شهري كه هم تو مترو تهران اين موضوع نيست هم برنامه شما
                    درمورد کاربردی بودن حرفتونو قبول دارم

بازم ممنون وقت گذاشتین و نظرتونو گفتین

امیدوارم همچنان روند گسترش برنامه نویس های ایفون صعودی باشه

نظر

نوشته اصلی توسط hasteem نمایش پست ها
                      درمورد کاربردی بودن حرفتونو قبول دارم

بازم ممنون وقت گذاشتین و نظرتونو گفتین

امیدوارم همچنان روند گسترش برنامه نویس های ایفون صعودی باشه
                      دوست گرامی، من در سایت اکس کد هم گفتم که نیازی بهش ندارم ولی دانلود مبکنم که دیدید به حرفم عمل کردم که خب کلا یک بحث جداست.

حالا ازتون یه سوال دارم، به نظرتون با کثرت پروازهای مشهد، برنامه فرودگاه مشهد بهتر نیست؟

نظر

ممنون پسر هميشه بد بختي دارم واسه مترو

نظر

دوست گرامی، من در سایت اکس کد هم گفتم که نیازی بهش ندارم ولی دانلود مبکنم که دیدید به حرفم عمل کردم که خب کلا یک بحث جداست.

حالا ازتون یه سوال دارم، به نظرتون با کثرت پروازهای مشهد، برنامه فرودگاه مشهد بهتر نیست؟
                          ممنونم بابت دانلود و ریویو
                          این برنامه شاید برای شروع بود؛ هنوز برنامه های زیادی در حال ساخته

نظر

خیلی مفید

کاش بقیه برنامه نویسان ایرانی (حکم) هم مثل شما این برنامه رو ساپورت کنند

نظر

ممنون دوست عزیز بابت زحمتی که کشیدی وخسته نباشین.
                              من لینک کرک رو گرفتم رو گوشیم جواب نداد دائما پیغام میداد باید اتورایز بشه.اتورایز هم کردم نشد.لینک آیتونز رو گرفتم جواب داد ونصب شد

نظر

صبر کنید ..
                              X