اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اینبار iQuran HD و iQuran III به صورت کاملا فارسی و پک شده

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط alireza.farjam نمایش پست ها
    man mikham apple id dorost konam,mishe lotfan rahnamaee konid
    به انجمن خوش امديد هرجا كه رسيديد سوال رو نبايد بپرسيد تمام قسمت ها و تاپيك ها مشخص است
    لطفا قوانين رو رعايت كنيد و حتما از تايپ پارسي در نوشتن استفاده كنيد

نظر

• سلام
      بعد از خسته نباشید و دعای خیر برای آقا حامد عزیز
      میخواستم بدونم امکانش هست که فایل های قرائت دسته بندی بشن؟
      مثلاً اگر خواستیم فقط عبدالباسط رو دانلود کنیم ، یا مثلاً فقط منشاوی رو؟
      این رو از اون جهت میگم که دانلود تمام قاری ها هم حجم زیادی رو میبره از دانلودمون ، هم حجم زیادی رو میگیره توی گوشیمون و هم شاید ، واقعاً لازم نباشه که همه قرائت ها رو داشته باشیم
      ممنون میشم.
      ویرایش توسط n_z : https://i-phone.ir/forums/member/33298-n_z در ساعت 16-06-2013, 12:37 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط n_z نمایش پست ها
        سلام
        بعد از خسته نباشید و دعای خیر برای آقا حامد عزیز
        میخواستم بدونم امکانش هست که فایل های قرائت دسته بندی بشن؟
        مثلاً اگر خواستیم فقط عبدالباسط رو دانلود کنیم ، یا مثلاً فقط منشاوی رو؟
        این رو از اون جهت میگم که دانلود تمام قاری ها هم حجم زیادی رو میبره از دانلودمون ، هم حجم زیادی رو میگیره توی گوشیمون و هم شاید ، واقعاً لازم نباشه که همه قرائت ها رو داشته باشیم
        ممنون میشم.
        کسی پاسخگو نیست؟

نظر

• من جلبریک نکردم و نمیتونم به پوشه های مربوطه دسترسی پیدا کنم
          var/mobile/Applications/
          چطور فارسی ساز رو کپی کنم ؟
          ios 6.1.4

نظر

• من این رو روی ایپد 2 با ورژن 6.1 ریختم اما نوشته های ایه ها غیب شدن و دیده نمیشن چرا اینجوریه؟

نظر

• کسی روی iOS 7 تست کرده؟
              من قبلا توی 4s اینکار رو کرده بودم ولی الان توی 5s نمیشه...

نظر

• حامد عزیز با سلام
                از خداوند متعال برای شما که در راه اشاعه فرهنگ قرآنی تلاش می کنید طلب خیر کثیر می کنم .
                امکانش هست این اپلیکیشنها رو برای iquran v3.3 هم تو سایت قرار بدید ؟
                با تشکر و آرزوی سلامتی برای شما

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi69145 نمایش پست ها
                  حامد عزیز با سلام
                  از خداوند متعال برای شما که در راه اشاعه فرهنگ قرآنی تلاش می کنید طلب خیر کثیر می کنم .
                  امکانش هست این اپلیکیشنها رو برای iquran v3.3 هم تو سایت قرار بدید ؟
                  با تشکر و آرزوی سلامتی برای شما
                  از لطفت ممنونم
                  این نسخه آماده هست و یک سری تغییرات کوچک داشت که اعمال شد . البته مهمترین مزیت این نسخه تمام صفحه شدن اون برای آیفون ۵s و آیفون 5c هست .
                  کمی سرم شلوغه ولی سعی میکنم در اسرع وقت قرارش بدم .

نظر

• سلام عزیز . من از سایت پی 30 فایل های صوتی رو دانلود کردم . اما وقتی انتقال دادم ، هستن ولی اجرا نمیکنه و میگه باز باید دانلود شه

نظر

• نوشته اصلی توسط hamiiiiiii نمایش پست ها
                      سلام عزیز . من از سایت پی 30 فایل های صوتی رو دانلود کردم . اما وقتی انتقال دادم ، هستن ولی اجرا نمیکنه و میگه باز باید دانلود شه
                      از هر جا گرفتید برای پشتیبانی به همونجا مراجعه کنید!

نظر

• دلیل عدم نصب کامل این برنامه بر روی ایپد 7.1.2 !!! مشکل کجاست ؟

با سلام و با تشکر از زحمات شما بات این چنین برنامه هایی. من چند روزی هست آیپد ایر خریدم و به اخرین آپگرید 7.1.2 ارتقا دادم. و هیچ برنامه ای مثل سیدیا و جلبریک و چیز پی ان و اینجور چیزا روش نصب نیست این برنامه رو ( iQuran HD v1.3 مخصوص آیپد ) از سایت دانلود کردم و دوبار روش زدم و به ایتیونز اخرین ورژن 11.3.0.54 انتقال پیدا کرد در اونجا اینیستال رو زدم و ایکون برنامه رو ایپد به رنگ مشکی افتاد و مرحله نصب روی ایپد تا تقریبا 50% پر میشه و بعدش بدون هیچ اروری پروسه نصب در آیپد و ایتیونز ، نصفه کاره رها میشه و ایکون برنامه در ایپد همچنان تاریک می مونه و !!! این عملیات رو برای نصب برنامه دیگه ای به اسم Quran Reader HD مخصوص آیپد ، انجام دادم این داستان برای اون برنامه هم دقیقا به همین صورت اتفاق افتاد !!!
                        مشکل از کجاست ؟ چه باید بکنم ؟ آیا برای نصب این برنامه احتیاج به نصب برنامه دیگه ای هست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehran047 نمایش پست ها
                          با سلام و با تشکر از زحمات شما بات این چنین برنامه هایی. من چند روزی هست آیپد ایر خریدم و به اخرین آپگرید 7.1.2 ارتقا دادم. و هیچ برنامه ای مثل سیدیا و جلبریک و چیز پی ان و اینجور چیزا روش نصب نیست این برنامه رو ( iQuran HD v1.3 مخصوص آیپد ) از سایت دانلود کردم و دوبار روش زدم و به ایتیونز اخرین ورژن 11.3.0.54 انتقال پیدا کرد در اونجا اینیستال رو زدم و ایکون برنامه رو ایپد به رنگ مشکی افتاد و مرحله نصب روی ایپد تا تقریبا 50% پر میشه و بعدش بدون هیچ اروری پروسه نصب در آیپد و ایتیونز ، نصفه کاره رها میشه و ایکون برنامه در ایپد همچنان تاریک می مونه و !!! این عملیات رو برای نصب برنامه دیگه ای به اسم Quran Reader HD مخصوص آیپد ، انجام دادم این داستان برای اون برنامه هم دقیقا به همین صورت اتفاق افتاد !!!
                          مشکل از کجاست ؟ چه باید بکنم ؟ آیا برای نصب این برنامه احتیاج به نصب برنامه دیگه ای هست ؟
                          شما خودت جواب خودتو دادی دوست عزیز این برنامه کرک شدست که اینجا گذاشته شده و حتما باید جیلبریک باشید تا نصب بشه براتون یا اینکه از اپل استور خریداریش کنید و نصب کنید

نظر

• مرسی عزیز که جواب دادی ، حالا جیلبریک کردن برای ایپاد ضرری نداره ؟ دیگه نمی تونم از ایتیونز استفاده کنم !

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehran047 نمایش پست ها
                              مرسی عزیز که جواب دادی ، حالا جیلبریک کردن برای ایپاد ضرری نداره ؟ دیگه نمی تونم از ایتیونز استفاده کنم !
                              شما جیلبریک کنید نکنید می تونید از آیتونز استفاده کنید یا نکنید! ضرر هم در صورتی دارد که تا ب حال با دیوایس جیلبریک شده کار کرده اید و بخوبی بتونید از نرم افزار های سیدیا بر بیایید.

به این معنا که با احتیاط توییک تم و بطور کل افزونه نصب کنید که موجب کرش و به سیف مود و در بعضی مواقع مجبور به ریستور نشوید.

نظر

• مرسی از پاسخگویی سریع شما دوست عزیز. من گیفت کارت 10 دلاری تهیه کردم و این برنامه iQuran HD v1.3 مخصوص آیپد رو خریدم و نصب کردم . حالا که می خوام فایل های فراسی ساز رو تو مسیر مربوطه نصب کنم ارور می ده با چندین برنامه ویندوزی و برنامه ios روی ایپاد مربوط به این کار امتحان کردم همگی وقتی وارد بخش برنامه های میشن برای import کردن فایل ها ارور می دن و نمی تونم فایل های فارسی ساز رو در مسیر مربوطه کپی کنم! برای این کار باید گوشیم جلبریک بشه تا اجازه این کار رو داشته باشم ؟!!! اگر نه ممنونم میشم نحوه کار رو با چزئیات بهم بفرمایید ممنونم.

نظر

صبر کنید ..
                                X