اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اینبار iQuran HD و iQuran III به صورت کاملا فارسی و پک شده

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من با این که می تونم نصب کنم ولی ترجیح می دم این یکی رو بخرم کمکی می شه برای تقویت این نوع برنامه ها از دوستان کسی هست که بتونه برای من بخره

نظر

نوشته اصلی توسط iaraz نمایش پست ها
      ممنون از پاسختون.
      کدوم فایل سوم؟
      من راهنمای نصب رو برا جیلبریک نشده ها پیدا نکردم!

دوست عزیز من این فایل قبلا خریداری نکردم ها!!اگه اون دوتا فایل رو برا ایفون 4 دانلود کنم نصب میشه؟

فایل فارسی ساز کم حجم برای اون دسته از عزیزانی که جیلبریک نکردن و یا قبلا خود اپ رو دانلود کردن :

iQuran HD v1.2.1 persian.rar

iQuran v3.1.3 Persian.rar

بسته به دستگاهتون یعنی اگر آیپد دارید فایل اول و اگر آیفون یا آیپاد تاچ دارید فایل دوم را دانلود کنید و از حالت فشرده خارج کنید.حالا دستگاهتون رو به کامپیوتر وصل کنید و نرم افزار iFunbox رو اجرا کنید و به مسیر زیر برید :
      var/mobile/application/iQuran/iQuran.app
      ویا
      var/mobile/application/iQuran HD/iQuranHD.app

تمام فایل های داخل پوشه ی Persian که دانلود کردید رو در این آدرس بریزید.
      تمام شد . حالا آی قرآن رو از منوی مولتی تسکینگ کاملا خارج بشید و دوباره اجراش کنید و از منوی ستینگ زبان فارسی را انتخاب کنید و از محیط کاملا فارسی و زیبای آی قرآن لذت ببرید.

نظر

نوشته اصلی توسط hamed_mp نمایش پست ها
        من با این که می تونم نصب کنم ولی ترجیح می دم این یکی رو بخرم کمکی می شه برای تقویت این نوع برنامه ها از دوستان کسی هست که بتونه برای من بخره
        شدیدا پیشنهاد میکنم این کار رو بکنید و به صورت قانونی خریداریش کنید چون اپ فوق العاه ای هست. پس از خرید به سادگی میتونید با استفاده از فایل های ارایه شده در پست اول و آموزش داده شده فارسیش کنید و نهایت لذت رو ببرید.
        ورژن کرک شده برای اون دسته از عزیزانی که به هر دلیل تواناییه خرید نسخه ی اصلی رو ندارند قرار گرفته.
        ویرایش توسط hamed.ghafari : https://i-phone.ir/forums/member/47774-hamed-ghafari در ساعت 17-04-2012, 01:01 AM

نظر

میگم وقتی روی یکی از قاری ها که بغلش یه عامت بعلاوه هست کلیک می کنیم می نویسه :
          یک بروزرسانی برای اجرای بدون وقفه برخی از قرائت ها یافت شد. فایل صوتی تمام سوره ها برای آن قرائت باید دوباره دانلود شود . مایل هستید الان انجام شود ؟
          منظورش از اجرای بدون وقفه چی هست ؟
          یعنی باید کل صوت های اون قاری دوباره از نو دانلو بکنه ؟ یا فقط یه فایل کم حجم هستش ؟

نظر

نوشته اصلی توسط tarfand128 نمایش پست ها
            میگم وقتی روی یکی از قاری ها که بغلش یه عامت بعلاوه هست کلیک می کنیم می نویسه :
            یک بروزرسانی برای اجرای بدون وقفه برخی از قرائت ها یافت شد. فایل صوتی تمام سوره ها برای آن قرائت باید دوباره دانلود شود . مایل هستید الان انجام شود ؟
            منظورش از اجرای بدون وقفه چی هست ؟
            یعنی باید کل صوت های اون قاری دوباره از نو دانلو بکنه ؟ یا فقط یه فایل کم حجم هستش ؟
            بله کاملا درسته. اگر دقت کنید در صوت ها بعد از پخش هر آیه یک مکث و سکوت کوتاه وجود دارد که در طولانی مدت باعث آزار شنونده میشود و عملا یک مشکل برای نرم افزار محسوب میشود. خوشبختانه این مشکل توسط شرکت سازنده برطرف شده ولی فایل های صوتی برای این قاریان به کل عوض شده است و اگر بخواهید از این ویژگی استفاده کنید باید تمام سوره های مربوط به آن قاری را دوباره دانلود کنید.در قرائت های بدون وقفه صوت بسیار روان و به صورت دلنوازی پخش میشود.
            بنده فایل تمامیه قاریان را به حالت بدون وقفه در اختیار دارم و لی به دلیل حجم بسیار بالای این بسته یعنی در حدود 5 گیگا بایت امکان آپلود اون رو برای دوستان ندارم .پس بهتر است قاریه مورد علاقتون رو انتخاب کنید و فقط برای آن قاری صوت ها را دانلود کنید

نظر

لینک خاصی نیست که بشه این فایل ها را با pc دانلود کرد تا سرعت بالاتر بره؟
              شما خودتون چطوری این فایل ها رو دانلود کردین ؟

نظر

لینک خاصی نیست که بشه این فایل ها را با pc دانلود کرد تا سرعت بالاتر بره؟
                شما خودتون چطوری این فایل ها رو دانلود کردین ؟
                متاسفانه هیچ لینکی برای دانلود با کامپیوتر وجود نداره.شرکت سازنده هم صراحتا توی سایتش اعلام کرده که هیچ راهی به جز دانلود توسط خود اپلیکیشن نیست.من خودم توسط اپلیکیشن دانلود کردم.

نظر

نوشته اصلی توسط hamed.ghafari نمایش پست ها
                  var/mobile/application/iQuran/iQuran.app
                  ویا
                  var/mobile/application/iQuran HD/iQuranHD.app
                  من این آدرس رو نمیتونم از ifunbox پیدا کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط hamed_mp نمایش پست ها
                    سلام
                    پیام خصوصیتونو چک کنید

نظر

بسيار عالي و زيباست اميدوارم قران نگه دارت باشه

نظر

نوشته اصلی توسط Gggmail نمایش پست ها
                        من این آدرس رو نمیتونم از ifunbox پیدا کنم؟
                        در نوار سمت چپ ifunbox ابتدا بر روی گزینه ی RAW File System کلیک کنید بعد مسیر گفته شده رو طی کنید.

نظر

یه سوال، حالا چطوری میشه از این فایل های تلاوت که دانلود کردیم توی نرم افزار iquran 3 بک آپ گرفت ؟ یهنی فایل مورد نظر رو از کجا میشه پیدا کرد و روی پی سی کپی کرد ؟

نظر

یه سوال، حالا چطوری میشه از این فایل های تلاوت که دانلود کردیم توی نرم افزار iquran 3 بک آپ گرفت ؟ یهنی فایل مورد نظر رو از کجا میشه پیدا کرد و روی پی سی کپی کرد ؟
                            به طور کلی تمام قرائت ها داخل یک فایل دیتا بیس با نام iqurandyn.db ذخیره میشن که خیلی راحت می تونید با مراجعه به آدرسهای گفته شده یعنی :
                            var/mobile/Applications/iQuran/Documents
                            ویا
                            var/mobile/Applications/iQuran HD/Documents
                            فایل دیتا بیس رو کپی کنید و در رایانه ی خودتون نگهداری کنید.شما این کار رو با آیتونز و یا ifunbox ویا نرم افزار های مشابه میتونید انجام بدید.

نظر

بايد حتما دستگاه جيلبريك باشه ?

نظر

نوشته اصلی توسط pesarebad نمایش پست ها
                                بايد حتما دستگاه جيلبريك باشه ?
                                خیر دوست عزیز.ورژن کرک شده رو نمیتونید نصب کنید ولی بعد از خرید نسخه ی اصلی از اپل استور می تونید اون رو با روشی که در پست 62 همین تاپیک گفته شده فارسیش کنید.که من در زیر برای راحتیه حال شما دوباره میارمش:

نوشته اصلی توسط hamed.ghafari نمایش پست ها
                                فایل فارسی ساز کم حجم برای اون دسته از عزیزانی که جیلبریک نکردن و یا قبلا خود اپ رو دانلود کردن :

iquran hd v1.2.1 persian.rar

iquran v3.1.3 persian.rar

بسته به دستگاهتون یعنی اگر آیپد دارید فایل اول و اگر آیفون یا آیپاد تاچ دارید فایل دوم را دانلود کنید و از حالت فشرده خارج کنید.حالا دستگاهتون رو به کامپیوتر وصل کنید و نرم افزار ifunbox رو اجرا کنید و به مسیر زیر برید :
                                Var/mobile/application/iquran/iquran.app
                                ویا
                                var/mobile/application/iquran hd/iquranhd.app

تمام فایل های داخل پوشه ی persian که دانلود کردید رو در این آدرس بریزید.
                                تمام شد . حالا آی قرآن رو از منوی مولتی تسکینگ کاملا خارج بشید و دوباره اجراش کنید و از منوی ستینگ زبان فارسی را انتخاب کنید و از محیط کاملا فارسی و زیبای آی قرآن لذت ببرید.

نظر

صبر کنید ..
                                X