اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اینبار iQuran HD و iQuran III به صورت کاملا فارسی و پک شده

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط ahmadi103mahdi نمایش پست ها
    من فایلهای صوتی از سایتp30download.comدانلود کردم و کامل جواب داد
    مرسی بابت اطلاع رسانیتون
    ولی وقتی که دانلود می کنم باید تو چه مسیری بریزمشون؟

نظر

خدا خیرت بده جوان

نظر

نوشته اصلی توسط mj.pier نمایش پست ها
        واقعا دستت درد نکنه که گل کاشتی

فایل های صوتی رو بعد از دانلود کجا باید بریزیم؟
        ممنون
        فایل های صوتی رو یا از طریق آیتونز درون پوشه ی مخصوص آی قرآن قرار بدید که در تب اپز قرار داره یا از طریق نرم افزار آی فان باکس یا نرم افزار های مشابه درون پوشه داکیومنت آی قرآن قرار بدید . که اگه اطلاعات کافی ندارید مورد اول رو پیشنهاد میکنم چون ساده تره.

نظر

نوشته اصلی توسط skysolitarypars نمایش پست ها
          توی پارت 6 مشکل داشتم که دوباره دانلود میکنم دوباره مثل قبل دانلود میشه یعنی وسط دانلود ارور میده و باید ادامه بدم
          همین پارت رو تست کردم مشکلی نداشت اگه امکانشو دارید با یک سیستم دیگه یا یک دانلود منیجر خوب مثل آی دی ام امتحان کنید.

نظر

سلام با تشکر من iquran رو دانلود کردم و نصب شد اما فایل های صوتی رو نمیتونم نصب کنم لطفا دوستان راهنمایی کنید

نظر

سلام راستی ورژن 3.1.3 هم اومده لطف کنید و کارای اون رو هم انجام بدین

نظر

نوشته اصلی توسط amirhasan_777 نمایش پست ها
                سلام با تشکر من iquran رو دانلود کردم و نصب شد اما فایل های صوتی رو نمیتونم نصب کنم لطفا دوستان راهنمایی کنید
                فایلهای صوتی رو به دو روش میتونید در نرم افزار قرار بدید:
                1-از طریق آیتونز
                دستگاه تون رو به آیتونز وصل کنید و از نوار سمت چپ دستگاهتون رو انتخاب کنید وارد تب اپلیکیشن ها بشید و به پایین صفحه مراجعه کنید و در لیست پایین صفحه آی قرآن رو انتخاب کنید حالا فایل های صوتی رو از کامپیوتر به داخل کادر آی قرآن بکشید و رها کنید .بعد از اتمام کپی میتونید از فایل های صوتی درون آی قرآن استفاده کنید.

2-از طریق ifun box یا نرم افزار های مشابه
                از طریق این نرم افزار ها وارد پوشه ی اپلیکیشنز بشید و آی قرآن رو پیدا کنید و واردش بشید.فایل های صوتی رو داخل پوشه Document کپی کنید .

به همین سادگی

نظر

نوشته اصلی توسط tarfand128 نمایش پست ها
                  سلام راستی ورژن 3.1.3 هم اومده لطف کنید و کارای اون رو هم انجام بدین
                  فارسی سازیه ورژن جدید در حال اتمام است و طی چند روز آینده آماده خواهد شد.در اسرع وقت یا همین تاپیک به روز خواهد شد و یا در تاپیک جدید معرفی خواهد شد.
                  با تشکر.

نظر

میگم برای ورژن جدید دوباره باید صوت ها رو دانلود کرد ؟ یا همون صوت های قبلی باهاش هماهنگ میشن ؟

نظر

آقا اون لینکی که گزاشتین برا ایفون برا اونایی که جیلبریک نیستن نصب میشه؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط iaraz نمایش پست ها
                        خیر کرک شده هست ! باید جیلبریک باشید

نظر

نوشته اصلی توسط tarfand128 نمایش پست ها
                          میگم برای ورژن جدید دوباره باید صوت ها رو دانلود کرد ؟ یا همون صوت های قبلی باهاش هماهنگ میشن ؟
                          خیر لازم نیست دوباره دانلود کنید.همون صوت های قبلی برای ورژن جدید هم کار میکنه.فقط در ورژن جدید یک قاریه دیگه اضافه شده که خیلی هم صدای زیبایی داره و متاسفانه زحمت دانلودش رو از داخل خود نرم افزار خودتون باید بکشید.

نظر

نوشته اصلی توسط iaraz نمایش پست ها
                            همون طور که دوست عزیزم گفتن فایل های پک شده کرک هستند و بر روی دستگاه هایی که جیلبریک نشدن نصب نمیشن. ولی اصلا نگران نباشید با استفاده از فایل سومی که در پست اول قرار گرفته و توضیحاتی که داده شده شما هم میتونید بدون جیلبریک آی قرآن رو فارسی کنید.

نظر

ورژن جدید آماده شده و در پست اول قرار گرفت.امیدوارم لذت ببرید.

نظر

نوشته اصلی توسط hamed.ghafari نمایش پست ها
                                همون طور که دوست عزیزم گفتن فایل های پک شده کرک هستند و بر روی دستگاه هایی که جیلبریک نشدن نصب نمیشن. ولی اصلا نگران نباشید با استفاده از فایل سومی که در پست اول قرار گرفته و توضیحاتی که داده شده شما هم میتونید بدون جیلبریک آی قرآن رو فارسی کنید.
                                ممنون از پاسختون.
                                کدوم فایل سوم؟
                                من راهنمای نصب رو برا جیلبریک نشده ها پیدا نکردم!

دوست عزیز من این فایل قبلا خریداری نکردم ها!!اگه اون دوتا فایل رو برا ایفون 4 دانلود کنم نصب میشه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X