اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اینبار iQuran HD و iQuran III به صورت کاملا فارسی و پک شده

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• لینک دانلود برای
    سعد الغامدی رو میخوام
    یک سوال هم داشتم الان گوشی من 5 فایل صوتی قاری رو داره اگره این یکی رو دانلود کنم اون هایی که توی گوشیم هست پاک میشه ؟

نظر

• از دوستان کسی نیست به من کمک کنه ؟؟

نظر

• اینبار iQuran HD و iQuran III به صورت کاملا فارسی و پک شده

نوشته اصلی توسط partoa نمایش پست ها
        لینک دانلود برای
        سعد الغامدی رو میخوام
        یک سوال هم داشتم الان گوشی من 5 فایل صوتی قاری رو داره اگره این یکی رو دانلود کنم اون هایی که توی گوشیم هست پاک میشه ؟
        در جواب سوال اول بايد بگم من كه ندارم و بايد ببينيد اگه كسي از دوستان داره براتون بزاره، جواب سوال دوم: بله توي اين نرم افزار چون فقط يك فايل به عنوان فايل صوتي براي قاريان داره و فقط حجمش كم و زياد ميشه، در صورت دانلود از خود نرم افزار مشكلي براي بقيه پيش نمياد اما اگه از كسي فايلش رو بگيري، وقتي به گوشيت انتقال دادي جاي فايل قبلي رو ميگيره و قبلي ها پاك ميشن

نظر

• اگه از برنامه كرك شده استفاده كنم هم ميتونم فايل صوتي رو با
          برنامه دانلود كنم؟

- - - - - - - - - -

اگه از برنامه كرك شده استفاده كنم هم ميتونم فايل صوتي رو با
          برنامه دانلود كنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط partoa نمایش پست ها
            اگه از برنامه كرك شده استفاده كنم هم ميتونم فايل صوتي رو با
            برنامه دانلود كنم؟
            بله میشه
            فرقی نداره کرک شده باشه یا اوجینال
            در هر دو صورت امکان انتفال فایل ها (چه صدا چه زبان پارسی) وجود داره !!!

نظر

• ببخشید من یه مشکل برام پیش اومده...موقعی که اون فایل 8 گیگ رو از طریق آیتونز اضاف میکنم ....سری بعد که گوشیمو وصل میکنم به آیتونز شروع میکنه به بکاپ گرفتن و مدت زیادی طول میکشه

بدش که بکاپ گرفت میبینم 8 گیگ هم به فضای otehr اضاف شده...یعنی هم 8 گیگ به apps هم 8 گیگ به other اضافه میشه...که میشه 16 گیگ از فضای گوشیم پر میشه..

لطف کنید راهنمایی کنید مشکل از چیه ؟ چرا اینجور میشه

نظر

• سلام، دوستان عزيز من جيلبريك نيستم و از طرفيم نميتونم از اپ استور بخرم .

ميدونم اينجا جاش نيس ولى ممنون ميشم بهترين برنامه ى قرآن كه free هستش رو معرفى كنين

نظر

• بچه ها ميشه خواهش كنم به درخواست منم توجه كنين؟ بهترين قرآن free رو ميخواستم معرفى كنين ... .

نظر

• اینبار iQuran HD و iQuran III به صورت کاملا فارسی و پک شده

نوشته اصلی توسط sadeghooo نمایش پست ها
                    بچه ها ميشه خواهش كنم به درخواست منم توجه كنين؟ بهترين قرآن free رو ميخواستم معرفى كنين ... .
                    عزيز جان ، راهي نداري به جز اينكه از استور اپل بخري ، يا اينكه بدي بيرون برات بريزند برنامه ، يا تو انجمن جستجو كن سرويس 25pp اگه برنامه قران رو داشت بگيري و نصب كني

Sent from my iPhone 4s Tapatalk 2
                    ویرایش توسط iConnection : https://i-phone.ir/forums/member/112728-iconnection در ساعت 24-01-2013, 09:59 PM

نظر

• باسلام
                      من صوتهای iquran HD را ازطریق خود نرم افزار دانلود کردم وان فایل را که ۴.۵ گیگ هست داخل pc ریختم الان که به IOS 6.1.2 ارتقا دادم فایل را دران مسیر قرارمیدم فایل صوتی اجرا نمیشه
                      اگر راهنمایی کنید ممنون

نظر

• لینک دانلود برای آیفون خرابه

نظر

• سلام
                          iQuran v3.3 هم اومده که با ایفون 5 سازگار هست.
                          کسی لینک iQuran v3.3 (البته فارسی) رو داره؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rezahtc2 نمایش پست ها
                            سلام
                            iQuran v3.3 هم اومده که با ایفون 5 سازگار هست.
                            کسی لینک iQuran v3.3 (البته فارسی) رو داره؟؟؟

iQuran v3.3 رو دانلود کردم و با فارسی ساز همین جا فارسیش کردم وجواب داد.

کسی از دوستان اگه فایل قرات(که در پست اول هست) رو دارم به من خبر بده.و روی dvd رایتش کنه. بنده هزینش رو بهش میدم.
                            چون من حجم اینترنتم زیاد نیست که بتون فایلها رو دانلود کنم.
                            ویرایش توسط rezahtc2 : https://i-phone.ir/forums/member/87176-rezahtc2 در ساعت 11-05-2013, 09:18 AM

نظر

• کسی نداره فایل قرات رو؟؟؟؟؟

نظر

• man mikham apple id dorost konam,mishe lotfan rahnamaee konid

نظر

صبر کنید ..
                                X