اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اینبار iQuran HD و iQuran III به صورت کاملا فارسی و پک شده

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط jondxb نمایش پست ها
    با سلام
    من 3 قاری مشهور را با هم داونلود کردم فقط کمک کنید که چی جوری تو همین سایت اپلودش کنم
    1- قاری عبدالباسط
    2 - قاری ماهر المعیقلی
    3- قاری مخمد المنشاوی
    با تشکر از لطف جناب عالی
    شما به علت رتبه کاربریتون فعلا نمیتونید فایلها رو روی انجمن آپلود کنید .میتونید جای دیگه آپلود کنید و لینک ها رو توی انجمن بزارید ممکنه برای عده ای مفید باشه .البته تمام قرایت ها در پست اول موجوده ولی شاید برای عده ای از دوستان حجم بالا ، مشکل ساز باشه.

نظر

• فقط صدای یک نفر رو دانلود کنیم حجمش چقدر میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
        فقط صدای یک نفر رو دانلود کنیم حجمش چقدر میشه
        برای قاری های مختلف حجم متفاوت هست و عبدالباسط به دلیل سبک آرام و همراه با لحنش بیشترین حجم رو داره ولی به طور متوسط هر قاری در حدود یک گیگ حجم داره بعضی ها کمتر و بعضی ها بیشتر.

نظر

• سلام
          من 55 فايل مربوط به قرائت ها در پست اول همين تاپيك رو دانلود كردم ولي هنگام باز كردنش با winrar با خطاي واقع در تصوير زير مواجه ميشم آيا با توجه به دريافت كامل كليه فايلها مي بايست پارت هاي 27 و 55 رو از نوع دانلود كنم
          ویرایش توسط vixen357ka : https://i-phone.ir/forums/member/15358-vixen357ka در ساعت 22-07-2012, 05:52 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط vixen357ka نمایش پست ها
            سلام
            من 55 فايل مربوط به قرائت ها در پست اول همين تاپيك رو دانلود كردم ولي هنگام باز كردنش با winrar با خطاي واقع در تصوير زير مواجه ميشم آيا با توجه به دريافت كامل كليه فايلها مي بايست پارت هاي 27 و 55 رو از نوع دانلود كنم
            اینجوری که توی عکس معلومه قسمت 27 درست دانلود نشده است .میتواند عوامل زیادی موجب این مورد شود مثل قطع و وصل کردن مکرر دانلود یا موارد دیگر .در هرصورت باید این قسمت رو دوباره دریافت کنید ودوباره سعی کنید تا از حالت فشرده خارجشان کنید . اگر قسمت دیگری هم ایراد داشته باشد به شما اخطار داده خواهد شد که باید آن قسمت را هم مجددا دریافت کنید در غیر این صورت فایل به درستی اکسترکت خواهد شد .
            موفق باشید.

نظر

• من نفهمیدم بالاخره این آپدیت که قراره فارسی بشه میاد؟اومده؟میخواد بیاد؟کی میاد؟

راستی ممنون از زحماتی که می کشی

نظر

• ممنونم از لطفت

ببینید دوست عزیز تا به همین الآن که دارم این پست رو میزنم هیچ نسخه فارسی ای از آیقرآن در آیتونز استور قرار نگرفته است.و معلوم هم نیست که همچین نسخه ای ریلیز بشه . چون همه چیز بستگی به شرکت سازنده داره و تا به حال مساعدتی نکرده اند.

فعلا از نسخه فارسی شده کامل و یا از فایل های فارسی ساز که در پست اول است استفاده کنید و نهایت لذت را ببرید.

نظر

• سلام
                  اقا یکی به داد برسه!
                  من تمام صفحات رو خوندم
                  تمام لینک ها برای دانلود خود نرم افزار iquran hd خرابه
                  میشه یکی لینک سالم بزاره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad10687 نمایش پست ها
                    سلام
                    اقا یکی به داد برسه!
                    من تمام صفحات رو خوندم
                    تمام لینک ها برای دانلود خود نرم افزار iquran hd خرابه
                    میشه یکی لینک سالم بزاره؟
                    دوست من
                    لطفا بیشتر دقت کنید
                    تمام لینک ها بدون استثنا سالم هستند.فایلها بر روی سرور بسیار قدرتمند انجمن قرار دارند و امکان خرابیشون تقریبا غیر ممکنه.
                    موفق باشید.

نظر

• دوست عزیز شما میتونید فایل صوتی ترجمه فارسی قرآن رو هم بهش اضافه کنید؟

من این هارو پیدا کردم اگه به درد بخوره:

فارسی
                      قرآن+فارسی

اگه بتونید واقعا ازتون ممنون میشم.
                      ویرایش توسط mogh : https://i-phone.ir/forums/member/12481-mogh در ساعت 13-08-2012, 12:17 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط mogh نمایش پست ها
                        دوست عزیز شما میتونید فایل صوتی ترجمه فارسی قرآن رو هم بهش اضافه کنید؟

من این هارو پیدا کردم اگه به درد بخوره:

فارسی
                        قرآن+فارسی

اگه بتونید واقعا ازتون ممنون میشم.
                        ممنون از پیشنهادتون . ولی چون ساختار برنامه به گونه ای نیست که بتواند فایل صوتی ترجمه را اجرا کند فعلا اینکار امکانپذیر نیست . و انجام چنین کاری به منزله نوشتن دوباره خود برنامه است. اگر در آینده این امکان به نرم افزار اصلی اضافه شود ممکن است صوت فارسی را هم به اون اضافه کنم.

نظر

• حامد جان اگه بعد این فایلا iQuran رو آپدیت کنیم مشکلساز میشه؟چی کار کنیم بعد آپدیت؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iArmanS نمایش پست ها
                            حامد جان اگه بعد این فایلا iQuran رو آپدیت کنیم مشکلساز میشه؟چی کار کنیم بعد آپدیت؟
                            آرمان جان تا همین آلان که این پست زده میشه نسخه هایی که من قرار دادم و همچنین فایل های فارسی ساز مربوط به آخرین نسخه ریلیز شده از آی قرآن هستند و نسخه جدیدتری هم نیومده که بخوای آپدیت کنی. ولی اگه اصلش رو خریدی و از فایلهای فارسی ساز استفاده کردی و در آینده نسخه جدیدتری ارائه شد و خواستی آپدیت کنی ، بله صد در صد فارسی هاش از بین خواهد رفت و دوباره باید فارسیش کنی که خوب از همین فایلها میتونی استفاده کنی ولی مطمعنا کامل نخواهد بود چون قسمتهای جدیدی به نرم افزار اضافه میشند که فارسی نشده اند. در هر حال اگه نسخه جدیدی هم بیاد من سعی میکنم به سرعت فارسیش کنم و در اختیارتون قرار بدم .

نظر

• سلام قولا من رب الرحيم
                              انشاالله صاحب قرآن اجرشو خيلي بيش از آن چيزي كه متصوريد برايتان در نظر خواهد داشت.
                              خيلي عالي بود.

نظر

• سلا م خیلی مفید و عالی بود ایشالا موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
                                X