اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تقویم شمسی Calendar

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط fcbarcelona.ir نمایش پست ها
    من امروز این تقویم رو خریدم. فکر می کنید کی برای ios5 باز بشه؟
    فعلن هیچ چیزی نمیشه گفت تا خود برنامه نویسش بیاد نظرشو بگه در حال حاضر فقط میشه گفت بزودی....

نظر

سلام به دوستان عزیز و معذرت میخوام بابت تاخیر
      این ترم خیلی خیلی سنگین تر از چیزی بوده که فکرش را میکردم.

متاسفانه من در یک وضعیت ناجور گیر افتادم، iPad2 و iPhone 3G دارم که میتونم روشون Development انجام بدم که یا روشون OS5 نصب نمیشه یا اگر میشه Jailbreak نمیشه.
      و اگر بخوام روی iPad1 کار کنم باید حتما براش Jailbreak به صورت Untethered اومده باشه! (بنا به یکسری مشکلات دیگه)

من در برنامه کنترل نسخه FW انجام میدم که یک وقت اشتباهی کسی روی نسخه ی نا سازگار نصب نکنه، احتمال ۹۵٪ اگر اون کنترل را برای 5 تغییر بدم باید درست کار کنه ولی خوب متاسفانه بدون تست کردن نمیدونم بدم دست ملت.

جیلبریک های Untethered مثل OS 4.3.5 روی iPhone 4 هم رفتارهای عجیبی از خودشون نسبت به برنامه نشون دادن که علت اون هم هیچ وقت مشخص نشد!

از طرفی هنوز بررسی نکردم ولی احتمالا مجبور خواهم بود که با SDK5 کار کنم که در اون صورت ممکنه مجبور به آپدیت به Lion باشم که در اون صورت نمیتونم در حال حاضر (به دلیل ناسازگاری یکسری برنامه ها و وقت زیادی که برای تنظیم دوباره Environment میگیره) برای همین امیدوارم اینطوری نباشه.

من این هفته سعی میکنم یک بررسی روی دستگاه های بچه ها بکنم و یک ارزیابی بکنم و خبرش را تا پنجشنبه بگذارم.

نظر

نوشته اصلی توسط alireza نمایش پست ها
        سلام به دوستان عزیز و معذرت میخوام بابت تاخیر
        این ترم خیلی خیلی سنگین تر از چیزی بوده که فکرش را میکردم.

متاسفانه من در یک وضعیت ناجور گیر افتادم، ipad2 و iphone 3g دارم که میتونم روشون development انجام بدم که یا روشون os5 نصب نمیشه یا اگر میشه jailbreak نمیشه.
        و اگر بخوام روی ipad1 کار کنم باید حتما براش jailbreak به صورت untethered اومده باشه! (بنا به یکسری مشکلات دیگه)

من در برنامه کنترل نسخه fw انجام میدم که یک وقت اشتباهی کسی روی نسخه ی نا سازگار نصب نکنه، احتمال ۹۵٪ اگر اون کنترل را برای 5 تغییر بدم باید درست کار کنه ولی خوب متاسفانه بدون تست کردن نمیدونم بدم دست ملت.

جیلبریک های untethered مثل os 4.3.5 روی iphone 4 هم رفتارهای عجیبی از خودشون نسبت به برنامه نشون دادن که علت اون هم هیچ وقت مشخص نشد!

از طرفی هنوز بررسی نکردم ولی احتمالا مجبور خواهم بود که با sdk5 کار کنم که در اون صورت ممکنه مجبور به آپدیت به lion باشم که در اون صورت نمیتونم در حال حاضر (به دلیل ناسازگاری یکسری برنامه ها و وقت زیادی که برای تنظیم دوباره environment میگیره) برای همین امیدوارم اینطوری نباشه.

من این هفته سعی میکنم یک بررسی روی دستگاه های بچه ها بکنم و یک ارزیابی بکنم و خبرش را تا پنجشنبه بگذارم.
        آقا من درست متوجه نشدم ولی اگر کمکی از نظر تست خواستید من در خدمتم.یه آیپاد3 دارم در ورژن 5 که آماده خدمت به دوستان برنامه نویس هست.

نظر

خوب

روی iPhone تست گرفتم یکسری مشکلات داشت، موفق شدم OS5 بریزم روی iPad و کار را ادامه بدم.

امیدوارم کار زیادی نداشته باشه، چون وقت زیادی ندارم.

نظر

من تنها دلیلی که هنوز به 5 نرفتم همین تقویم شماست، کلاً کارام گیرِ این تقویمِ. می تونین یک حساب کتابی بکنین ببینین کی حاضر میشه حدوداَ؟

نظر

نوشته اصلی توسط xerxes99 نمایش پست ها
              من تنها دلیلی که هنوز به 5 نرفتم همین تقویم شماست، کلاً کارام گیرِ این تقویمِ. می تونین یک حساب کتابی بکنین ببینین کی حاضر میشه حدوداَ؟
              من هم که با ۱۰۰۰ دردسر رفتم ۵ واقعا پشیمون هستم، اونجا همه چی داشتم ولی الان هیچی ندارم، تازه Tethered هم هست!
              ویژگی های جدیدش برای ۱ ساعت حال میده فقط.
              البته این تجربه شخصیم بود.

ویژگی چنین سیستم هایی طوری هست که کلا نمیشه با خیال راحت و اطمینان کامل موعد ریلیز مشخص کرد (همونطور که در لاگش پیدا بود)

در حال حاضر خود سیستم رویدادهایی که قبلا اضافه کردید را درست و بدون مشکل نشون میده. فقط همه چی میلادیه

به نظر نمیاد کار زیادی داشته باشه، و همونطور که گفتم من هم چنین امیدی دارم.
              شما سعی کن با صحبتهای بالا به یک جمع بندی برسی.

موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط xerxes99 نمایش پست ها
                من قبل از اینکه این تقویم را تهیه کنم برنامه تقویم persiancalpro (کار آقای علی شوشتریان) را استفاده می کردم که یادآوری ها را وارد تقویم اصلی آیفون میکنه و کلا راضی بودم. شما هم تا زمانی که تقویم علیرضا عزیز آماده بشه می تونید در نسخه ۵ از این تقویم هم استفاده کنید
                شاد باشید

نظر

امروز کار کیبورد ۵ تموم شد. به صورت موازی روی تقویم هم دارم کار میکنم ولی بیشتر کار داره.

فعلا اینو داشته باشید از پیشرفت

خیلی امیدوار هستم که زود تموم شه.

نظر

من بخام رو ios5 تقویم شمسی داشته باشم کلا میشه ؟؟؟چیکار کنم ؟؟؟

نظر

• سلام
                      من الان تقویم و خریدم
                      اما lموقع نصب تو سیدیا ارور زیر رو گرفتم:
                      Unable to load (an SSL error has occurred and a secure connection to server cannot be made) :o
                      علت چیه؟ چی باس بکنم؟
                      iPad 2 3g, ios4.3.3

ویرایش1:
                      سورس و یه بار پاک کردم و دوباره خواستم اضافه کنم ارور میده:
                      Verification Error
                      The request time out.

ویرایش2:
                      بله یه بار خاموش روشن کردم، دوباره اد کردم و درست شد، نصب هم شد
                      دست شما درد نکنه، خیلی خوشحالم که چون شمایی هست که نیاز کاربر ایرانیو هم جواب بده
                      تا باشه از این برنامه ها بخریم
                      ویرایش توسط mse5602 : https://i-phone.ir/forums/member/57441-mse5602 در ساعت 27-11-2011, 01:10 PM

نظر

• سلام علیرضا جان ،

چه خبر از این برنامه فوق العاده برای ios 5 ، به کجا رسیدی ؟

نظر

• ببخشید. این برنامه دیگه برای iOS 5 ارئه نمیشه؟

نظر

• ببخشيد ميشه لطفا بگيد آيا اين برنامه با ios 5.0.1 هماهنگي دارد؟
                            آيا ميتوانم اين برنامه را بخرم؟

نظر

• متاسفانه Patch کردن برنامه ها تا این ابعاد یک خورده بگیر نگیر داره، هنوز موفق نشدم که تقویم iOS 5 را کامل درست کنم.
                              در حال حاضر فقط یکی از View هاش درست کار میکنه و همه چیز*های دیگه*اش به هم میریزه.

البته چندتا ایده*ی جالب به ذهنم رسیده که در اولین فرصت تست میکنم و خبرش را میگذارم اینجا.

نظر

• من این تقویم داشتم نیاز نیست که بگم چقدر خوب بود
                                اما خو بعد ios4.3.3 که دیگه آپدیت نشد، و من از کمبودش واقعا ناراحتم
                                یه پیشنهاد دارم به جای این شکل که با جیل برک و تغییر تقویم خود سیستم کار کنید
                                نمیشه یه اپ ریمایندر با حد اکثر امکانات بسازید، تقویم شمسی، تبدیل شمسی به میلادی،قابلیت سینک بین آیپد و ایفون و حساب های آنلاین،alarm, note, to do,meeting و هزار تا آرزویه دیگه.....
                                و تو اپ استور ارائه کنید. نمی دونم این از لحاظ فنی ممکنه؟ و اینکه چقدر کار میبره
                                اما به شدت نیاز بش احساس میشه، من به شخصه برنامه های فارسی کاربردیو می خرم، که حداقل انگیزه کوچیکی واسه توسعه دهنده های فارسی باشه
                                شما خیلی قشنگ دستو روی بزرگترین خلا های موجود میزاری مثه این تقویم یا دیکشنری اما به دلیل مشغله هات به سر انجام ایده ال نمیرسه
                                امیدوارم به یه ترتیبی مثه تشکیل یه تیم یا هر چیزه دیگه جامعه کاربری آی او اس بتونه از ظرفیت شما و ایده هات بیشتر استفاده کنه، من بی صبرانه منتظر هستم

نظر

صبر کنید ..
                                X