اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تقویم شمسی Calendar

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بی صبرانه منتظریم

نظر

نوشته اصلی توسط payamf1 نمایش پست ها
      یعنی فردا رلیز میشه؟؟؟
      قرار بود تا فردا شب ریلیز بشه، ولی یکسری مسائلی پیش اومد که ممکنه عقب بیوفته چند روز، به هر حال من تلاشم را میکنم

نظر

نوشته اصلی توسط Alireza نمایش پست ها
        قرار بود تا فردا شب ریلیز بشه، ولی یکسری مسائلی پیش اومد که ممکنه عقب بیوفته چند روز، به هر حال من تلاشم را میکنم
        یعنی چقدر عقب افتادن؟

نظر

نوشته اصلی توسط alireza نمایش پست ها
          هر چه سریع تر بیاد بهتره من شدیدا منتضظرم

نظر

نوشته اصلی توسط ialireza نمایش پست ها
            یعنی چقدر عقب افتادن؟
            شاید در حد یک یا دو روز
            در مراحل پایانی ارائه است در حال حاضر، فکر میکنم تا شنبه دیگه ریلیز بشه

نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
            هر چه سریع تر بیاد بهتره من شدیدا منتضظرم
            من خودم به خاطر شروع دانشگاه و یکسری فعالیتهایی که لازم دارم انجام بدم، شدیدا اصرار دارم که این کار تا قبل از ۱۳ ام پرونده اش بسته شه!
            الان نزدیک یک ماهی هست که شبانه روز کارم اینه که تموم شه که فکر کنم امشب دیگه تموم شد.
            میره برای آخرین سری تست تا چند ساعت دیگه

نظر

دوست عزيز خسته نباشي رفته رفته داريم تشنه تر ميشيم به برنامت
              مثل ios 5 شده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Alireza نمایش پست ها
                شاید در حد یک یا دو روز
                در مراحل پایانی ارائه است در حال حاضر، فکر میکنم تا شنبه دیگه ریلیز بشه

من خودم به خاطر شروع دانشگاه و یکسری فعالیتهایی که لازم دارم انجام بدم، شدیدا اصرار دارم که این کار تا قبل از ۱۳ ام پرونده اش بسته شه!
                الان نزدیک یک ماهی هست که شبانه روز کارم اینه که تموم شه که فکر کنم امشب دیگه تموم شد.
                میره برای آخرین سری تست تا چند ساعت دیگه
                ممنون ما منتظریم

نظر

آقا شنبه شد دیگه. خداییش نمی تونم صبر کنم

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                    آقا شنبه شد دیگه. خداییش نمی تونم صبر کنم
                    همه چیز آماده ی ریلیزه!، حتی لینکهای اینترنتیش هم آمادس ولی عمومی نشده هنوز!
                    منتاها به دو دلیل باید صبر کنم
                    چون خودم آیفون و آیپاد ندارم که بتونم روش تست بگیرم، این مدت یکسری از دوستان زحمت تست میگرفتن، و در پیدا و رفع خیلی از مشکلات به من کمک کردند ولی نهایتا لازم دارم که خودم یکسری تست زیرساخت برای اطمینان کامل کامل از سازگاری بگیرم تا بتونم با خیال راحت ریلیزش کنم.
                    نسخه ی iPad اش را روی iPad خودم تست میگرفتم و همه چی روبه راهه، دوستانی هم که تست میگرفتن روی iPad شون سالم بوده و من نگران اون نیستم دیگه.
                    روز یکشنبه و دوشنبه در دانشگاه ما انتخاب واحده، و به دلیل مشغله های زیاد نمیتونم به سیل ایمیلهای احتمالی برای تقویم پاسخگو باشم، ممکنه دوستان ناراحتی براشون ایجاد بشه، و از طرفی توی دانشگاه دیگه میتونم خودم کامل تست کنم همه چی درست هست یا نه (ماشاالله بچه ها همه نوع iDevice دارن!)
                    برای همین نهایتا تا سه شنبه صبح، یا دوشنبه شب لینک ها را عمومی میکنم.

باز هم معذرت میخوام بابت این تاخیر ها در قول، ولی من نهایت کاری که از دستم بر میومد را انجام دادم و خواهم داد.

نظر

lمیشه بفرمایید قیمتش چنده ؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط aryaei نمایش پست ها
                        lمیشه بفرمایید قیمتش چنده ؟؟
                        به احتمال خیلی زیاد، بیشتر از کیبورد فارسی نخواهد بود.
                        همچنین کسایی که کیبورد فارسی خریده باشن، تقریبا نصف قیمت خواهد بود براشون.
                        برای کاربران پریمیوم هم تخفیفی تنظیم کردم.

برای os های 4 و 5 هم آپدیت مجانی خواهد بود در صورت وجود.

نظر

خوب من با عوض کردن عدد لینک خرید کیبورد این تقویم رو خریدم. اول قیمتش ۵۰۰۰ تومان بود بعد که ایمیل رو زدم شد ۳۰۰۰ تومان احتمالا چون قبلا کیبورد رو خریده بودم. عالیه. هیچ باگی نداره. عینه کیبورد حرف نداره. این هم اسکرینشات روی آیپد ۲ خودم.

نظر

نوشته اصلی توسط ialireza نمایش پست ها
                            خوب من با عوض کردن عدد لینک خرید کیبورد این تقویم رو خریدم. اول قیمتش ۵۰۰۰ تومان بود بعد که ایمیل رو زدم شد ۳۰۰۰ تومان احتمالا چون قبلا کیبورد رو خریده بودم. عالیه. هیچ باگی نداره. عینه کیبورد حرف نداره. این هم اسکرینشات روی آیپد ۲ خودم.
                            البته از روی ایمیل کار نمیکنه! سریال دستگاهتون قبلا برای کیبورد ثبت شده بوده.
                            فقط امیدوارم توجه داشته باشید که اینطوری مسولیتی متوجه من نیست!

نظر

حالا می خوام روی آیفون ۴ ام که روی iOS 5 beta 7 ه بریزم ارور میده که iOS Firmware < 4.4 . میشه لطفی کنید که این درست بشه. من فقط بخاطر این تقویم جیل کردم.

نظر

روی ios 5 فکر نکنم کار کنه

نظر

صبر کنید ..
                                X