اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iQuran III به صورت کاملا فارسی.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• iQuran III به صورت کاملا فارسی.

با سلام خدمت دوستان عزیز
    بدون شک نرم افزار iQuranIII بهترین نرم افزار قرآنی نه تنها برای iOS بلکه به جرات میشه گفت در میان همه ی پلتفرمهاست.(حتی پی سی).این نرم افزار بسیار قدرتمند دارای قرائت قرآن توسط شش قاری مختلف و ترجمه ی کامل به زبان های مختلف است از جمله زبان فارسی.متاسفانه زبان خود نرم افزار فقط انگلیسی و عربی هست که بنده این نرم افزار رو به طور کامل با تمام اخطار ها و راهنمایی ها فارسی کردم .
    اینم چندتا اسکرین شات از برنامه:

اول بگم که باید دستگاهتون جیلبریک شده باشه تا بتونید فایل ترجمه رو تو آدرس مورد نظر کپی کنید
    فایل ضمیمه حاوی دوتا پوشه به نامهای farsi و English و یک آدرس اینترنتی هست که ادرس لینک مستقیم اصل خود نرم افزار همراه تمام قرائت ها برای دانلود هست.

نحوه ی انجام فارسی سازی :
    با هر نرم افزار مدریت فایلی چه از طریق خود گوشی مانند ifile وچه از طریق کامپیوتر و نرم افزار هایی چون ifunbox یا iphone explorer ویا هر نرم افزار دیگه ای به مسیر زیر مراجعه میکنید :

/var/mobile/Applications/.............................................../iQuran.app/en.lproj

دقت کنید که به جای نقطه چین یه سری عدد و حرف هست که در واقع اسم پوشه ای هست که iQuran در اون نصب شده که برای هر دستگاه متفاوته و پیدا کردن اون به عهده ی خودتونه مثل آدرس زیر :

/var/mobile/Applications/69BD0E4F-BA2C-402C-8528-5D4A7C370B43/iQuran.app/en.lproj

برای راحتی کار میتونید توی iFile از قسمت تنظیمات show application name رو فعال کنید و از روی اسم این پوشه رو راحت پیدا کنید.
    بعد فایل داخل پوشه ی فارسی که ضمیمه شده رو در این مسیر کپی و اور رایت کنید
    تمام شد حالا اگه نرمافزار آی قرآن رو اجرا کنید و زبان برنامه رو انگلیسی انتخاب کنید تمام برنامه فارسی خواهد شد.
    برای اینکه دوباره بتونید برنامه رو انگلیسی کنید همین عملیات رو با فایل درون پوشه english انجام بدید.

برای این کار چند روز وقت صرف شده امیدوارم خوشتون بیاد موفق باشید

ویرایش:
    به دلیل در خواست دوستان و سهولت در استفاده آی قرآن 3 و آی قرآن اچ دی هر دو به صورت کاملا فارسی و پک شده در این تاپیک قرار گرفت:
    http://www.i-phone.ir/forums/thread47901.html
    ویرایش توسط hamed.ghafari : https://i-phone.ir/forums/member/47774-hamed-ghafari در ساعت 14-02-2012, 12:07 AM دلیل: ارائه ی نسخه جدید

بجای اون همه حرف و عدد می تونید توی ifile از قسمت تنظیمان show application name رو فعال کنید...
    در ضمن، universal هست یا نه؟

نظر

می تونستید به صورت یک پکیج درش بیارید دوباره.

نظر

نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
        بجای اون همه حرف و عدد می تونید توی ifile از قسمت تنظیمان show application name رو فعال کنید...
        در ضمن، universal هست یا نه؟
        بله ممنونم .پست اول اصلاح شد. از اونجایی که iquran hd برای آیپد کرک نشده این فارسی ساز برای اون کار نمیکنه.حتما این اتفاق در آینه خواهد افتاد.فارسی ساز برای iQuran III هست که روی آیفون و آیپاد فول اسکرین هست و روی آیپد در وسط صفحه اجرا میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط professional نمایش پست ها
          می تونستید به صورت یک پکیج درش بیارید دوباره.
          اگه منظورتون اینه که تو حالت فارسی دوباره پکش کنم به خاطر حجم زیاد برنامه فک کردم اینجوری برای دوستان هم راحت تر باشه .دوستانی هم که این نرم افزار رو دارن نخوان دوباره دانلودش کنن.در ضمن ممکنه خود شرکت تو آپدیت بعدیش این پچ رو استفاده کنه (در حال مذاکره) .در هر صورت اگه دوستان بخوان حتما پکش میکنم و قرار میدم.
          ویرایش توسط hamed.ghafari : https://i-phone.ir/forums/member/47774-hamed-ghafari در ساعت 18-08-2011, 01:50 PM

نظر

پکش کنید بهتره ممنون بابت زحماتتون

نظر

کپی کردم , patch به خوبی کار میکنه و برنامه کاملا فارسی شده , ممنون از شما

نظر

ممنون خیلی زحمت کشیدین واقعا عالی و کاربردی بود خیلی نیاز داشتم بهش بخصوص تو این ماه مبارم رمضان

نظر

نسخه اصلی اینه ؟ iQuran III for iPhone, iPod touch and iPad on the iTunes App Store

نظر

نوشته اصلی توسط ehram نمایش پست ها
                    بله دوست عزیز دقیقا همینه.

نظر

من دانلود کردم ولی پارت ۱ پسوندش exe هست و ۲ پارت دیگه rar هست ونمیتونم از زیپ خارجش کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط kavire_bavar نمایش پست ها
                        من دانلود کردم ولی پارت ۱ پسوندش exe هست و ۲ پارت دیگه rar هست ونمیتونم از زیپ خارجش کنم؟
                        اصلا پارت نداره . یک فایل زیپ هست که داخلش دوتا پوشه و یک آدرس اينترنتي هست. احتمالا مشكل از سيستمتونه با يك سيستم ديگه تست كنيد

نظر

نوشته اصلی توسط hamed.ghafari نمایش پست ها
                          اصلا پارت نداره . یک فایل زیپ هست که داخلش دوتا پوشه و یک آدرس اينترنتي هست. احتمالا مشكل از سيستمتونه با يك سيستم ديگه تست كنيد
                          خود نرم افزاروقاری رو باید از تو اون آدرس اینترنتی دانلود کرد؟اون آدرسی که دادین لینکش این مشکل رو داره.

نظر

نوشته اصلی توسط kavire_bavar نمایش پست ها
                            دوست عزیز هرسه فایل رو داخل یک پوشه قراربدید بعدش فایل exeرواجرا کنید بعد اینکار فایل ipa را بهتون میده

نظر

سلام

ممنون زحمت كشيديد موفق باشيد انشاالله

نظر

صبر کنید ..
                              X