اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید هر نرم افزاری از اپ استور با کمی فعالیت با AppNana

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اين هم كد من
    k4794894

نظر

لام دوستان گلم اینم کد من m350971

نظر

سلام دوستان ین کد من هست p5039177
        باسپاس

نظر

سلام دوستان
          من تو قسمت سرچ تمام برنامه های که بالا می یان برا دانلود ، پولی هستن
          چکار باید کرد
          باسپاس

نظر

دوستان این کد من

03757364

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

یه سوال فنی....فقط یه بار میشه پوینت هر برنامرو گرفت؟؟مثلا یه برنامه دیروز ۲۰۰۰ تا نانا داشت گرفتم،امروز ۳۰۰۰ تا داره ولی وقتی نصب میکنم نمیده نانارو بهم

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

e359498

نظر

s5737352
                  کد من

نظر

بچه ها اینم کد من m6679621

نظر

با تشکر در خصوص معرفی این روش چند نقد به این برنامه دارم که به اطلاع دوستان میرسانم .

نمیدونم تا حالا کسی تونسته از این Appnana گیفت کارتی دریافت کنه یا نه ولی به نظرم کلا سرویس مورد داری هست:

1-فعالیت زیاد برای برای کسب امتیاز. از روشن خاموش کردن های مداوم قندشکن برای کنترل سرعت و ... تا جابجایی چندباره بین اپ استور و صفحات خود اپلیکشن و چک کردن مدام جهت بررسی دریافت امتیاز( که اخر هم امتیاز رو نداد) یعنی با یه پروسه کوتاه امتیاز دریافت نمیکنید.

2-دریافت یک برنامه جانبی (appnanasync) از استوری خارج از اپ استور که نیاز به تائیدیه پروفایل و اعتماد داشتن به سایت مزبور میباشد.

3-امتیاز دهی بسیار پایین برای نصب برنامه ها ، در امتیاز پایه( 160.000 نانو برابر گیفت کارد 10دلاری آیتوینز ) حالا حساب کنید 5 نانو برای مشاهده یک کلیپ 10ثانیه ای معادل 0.03 سنت !! یا برای نصب یک برنامه 50،60 مگی از 100 تا 400 و حداکثر 1000 نانو (0.6 الی 2.5 سنت و حداکثر 6 سنت که مطمئناً امتیاز های بالاتر حجم دانلود به مراتب بالاتری خواهد داشت ) یا برای هر ورود روزانه 400 نانو چیزی معادل 2.5 سنت واقعا اعداد ناچیز و بی ارزشی هست که مقدار نانویی 400 ، 1000 یا ارقام دیگر فقط مقدار نانویی بالایی هستند و عملا ارزش دلاری بسیار ناچیزی دارند .

4- گران فروشی برنامه ها
                      برای دریافت یک برنامه 1 دلاری مثلا cut the rop از شما 30.000 نانو طلب میکند که در امتیاز پایه( 160.000 نانو برابر گیفت کارد 10دلاری آیتوینز ) 30.000 نانو معادل 1.87 دلار میشود یعنی یک برنامه 1 دلاری رو 1.8 دلار میفروشه . و تقریبا این گرانفروشی برای تمام اپ ها در این سایت صورت میپذیرد .

امیدوارم با خوندن این نقد بتونید در جهت مدیریت بهتر وقت، انرژی،حجم دانلود و ... تون ،بهتر تصمیم گیری بنمائید.
                      بعنوان جایگزین به نظر بنده freemyapp گزینه بسیار منطقی تری میباشد.

نظر

دوستان من یه سوال داشتم این برنامه های appnanaرو میشه با open door دانلود کرد یا حتما باید با سافاری اجرا شه

نظر

سلام
                          اینم کد من
                          t7948016

نظر

i8551364

نظر

کسی تونسته ازش گیفت بگیره ؟

من که بعد گرفتن برنامه و باز کردنش هیچ امتیازی بهم نمیده

نظر

کلا سراغ این برنامه نرین بهتره.
                                freemyapps از این خیلی خیلی بهتره

نظر

صبر کنید ..
                                X