اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست کرک و سریال برنامه ها و بازی ها

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کرک Photoshop CS6 13.0.4 و Final Cut Pro x 10.1.1 رو میخواستم...مرسی

نظر

• کرک برنامه ای Easeus data recovery wizard رو میخوام، مرسی

نظر

• کرک برنامه
        flavours ۱.۱.۳
        رو میخوام...

نظر

• دوست عزیز کرک براش گیر نیاوردم. ولی نسخه کرک شدش رو واستون میزارم دانلود بفرمایید.

نظر

• من موقق نشدم ب اجرا و کرک برنامه
            اگه ممکنه واسم توضیح بدین چیکار کنم مرسی

نظر

• سلام .
              از بچه های حرفه ای و اهل فن درخواست دارم این برنامه رو ( ورژن قدیمی نباشه خواهشا ً ) برام از زیر سنگ پیدا کنید .. با سریال/کرک/کیگن/پچ/.. .
              :
              Collectorz Movie Collector for Mac OS X
              Movie Database software : Catalog your DVDs, Blu-Rays and movie files

ممنون میشم اگه چند نفر بهم کمک کنند .. نه اینکه یکی بگه نیست و تمام.
              ( چرا من هیچوقت برنامه هایی رو که میخوام، هیچ جا نیییییست ؟؟؟؟ )

نظر

• نوشته اصلی توسط Alef.Bamdad نمایش پست ها
                سلام .
                از بچه های حرفه ای و اهل فن درخواست دارم این برنامه رو ( ورژن قدیمی نباشه خواهشا ً ) برام از زیر سنگ پیدا کنید .. با سریال/کرک/کیگن/پچ/.. .
                :
                Collectorz Movie Collector for Mac OS X
                Movie Database software : Catalog your DVDs, Blu-Rays and movie files

ممنون میشم اگه چند نفر بهم کمک کنند .. نه اینکه یکی بگه نیست و تمام.
                ( چرا من هیچوقت برنامه هایی رو که میخوام، هیچ جا نیییییست ؟؟؟؟ )
                بفرمایید
                ویرایش توسط MEHDI_D12 : https://i-phone.ir/forums/member/95297-mehdi_d12 در ساعت 11-06-2014, 10:23 PM
                iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                  د عزییییز من ن ن ، این اولا collectorz BOOK هست ، نه MOVIE .. یعنی واقعا خودتون متوجه نیستید ؟؟ گرچه که اگرهم کووووچکترین ربطی به مک بوووود ، خودم هم میدونم که همیشه BOOKش هست واسه دانلود کرک شدش .
                  ولی شما لینک از وبسایت خراب الهویت! گذاشتید ... شرط میبندم عمرا خودتون روش کلیک کرده باشید .
                  اه .. پستمو هم خراب کردی ی ی ی د ! ،، حالا دیگه هیچکی جواب منو نمیده !!!!
                  ویرایش توسط Alef.Bamdad : https://i-phone.ir/forums/member/40639-alef-bamdad در ساعت 11-06-2014, 05:19 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Alef.Bamdad نمایش پست ها
                    د عزییییز من ن ن ، این اولا collectorz BOOK هست ، نه MOVIE .. یعنی واقعا خودتون متوجه نیستید ؟؟ گرچه که اگرهم کووووچکترین ربطی به مک بوووود ، خودم هم میدونم که همیشه BOOKش هست واسه دانلود کرک شدش .
                    ولی شما لینک از وبسایت خراب الهویت! گذاشتید ... شرط میبندم عمرا خودتون روش کلیک کرده باشید .
                    اه .. پستمو هم خراب کردی ی ی ی د ! ،، حالا دیگه هیچکی جواب منو نمیده !!!!
                    عزیز من بنده اشتباه کردم درست اما این چه وضع حرف زدنه؟
                    مگه طلب دارید؟؟؟ همچین صحبت میکنید که انگار شما باید دستور بدی بقیه گوش به فرمان شما باشن و بگن چشم! یکم رو حرف زدنتون حد اقل تو این انجمن دقت داشته باشید!!!
                    بنده گشتم نسخه اخرشو نتونستم براتون پیدا کنم اما ورژن های پایین ترش کرکش وجود داره اگه خواستید بگید براتون بزارم
                    در ضمن اینجا پست خراب نمیشه کسی اطلاع داشته باشه و لینکی داشته باشه براتون میزارن تا استفاده کنید
                    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• دوستان cross over 13.2 سريال يا كرك نداره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط beranoosh نمایش پست ها
                        Speed Download :

برنامه ی iCrack رو باز کن Ok رو بزن

و بعد برنامه رو کپی کن توی فولدر Aplication و بعد speed download (از فولدر Appliation) درگ کن توی iCrack بعد Speed download رو باز کن و هر سریالی میخوای بنویسی توش .

CleanMyMac هم سریالش رو میزنی دیگه
                        icrack رو از کحا دانلود کنیم؟

نظر

• سلام
                          cleanmymac2
                          ver : 2.2.7
                          و البته اگه میشه
                          hotspot shield
                          ver : 1.1.0
                          ویرایش توسط dani.dead : https://i-phone.ir/forums/member/29769-dani-dead در ساعت 31-08-2014, 12:39 PM

نظر

• با سلام دوستان کرک Wonder Share Dr. fone Version : 5.0.0 میخواستم ممنون

نظر

• دوستان کسی کرک سریال از iGetter 2.9.2 داره به من بده؟ این ۱۲ ثانیه اولش دیگه رفته رو موخم

نظر

• ببخشید چرا باز نمیکنه فایل رو و این ارور رو میده ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X