اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست:برنامه ای برای دانلود...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست:برنامه ای برای دانلود...

سلام دوستام برنامه ای میخوام برای دانلود ویدیو های آنلاین
    طوری که کنار ویدیو download بیاد
    مورورگرمم فایر

با برنامه Internet Download Manager میتونی این کارو به راحتی انجام بدی و بغل هر ویدیو دانلود میزنه حتی فرمتشم میتونی انتخاب کنی
    IDM
    و رو فایرفاکسو نمیدونم اما با اینترنت اکسپلور خوب کار میکنه و دیدم من خودم با کروم کار میکنم

http://dl1.p30day.com/software/90/01...Day.com%5D.exe
    ویرایش توسط saeid_natf : https://i-phone.ir/forums/member/542-saeid_natf در ساعت 16-04-2011, 12:09 AM

نظر

نوشته اصلی توسط saeid_natf نمایش پست ها
      با برنامه Internet Download Manager میتونی این کارو به راحتی انجام بدی و بغل هر ویدیو دانلود میزنه حتی فرمتشم میتونی انتخاب کنی
      IDM
      و رو فایرفاکسو نمیدونم اما با اینترنت اکسپلور خوب کار میکنه و دیدم من خودم با کروم کار میکنم

http://dl1.p30day.com/software/90/01...Day.com%5D.exe
      این برنامه واس مک؟؟؟

اگه هس فرمتش exe اینو با چی باز کنم؟؟؟

نظر

لطفا یکی ج بده

نظر

این برنامه توسط cross over برای مک پورت شده ونیازی به نصب هم نداره فقط در فولدر اپلیکیشن کپی می کنید

نظر

میتونی از برنامه iSkysoft استفاده کنی، نسخه مجانیش فقط برای یو * Tub کار میکنه:
            Free Video Downloader for Mac - Download YouTube Videos to Mac with a Single Click

ولی برای جاهای دیگه باید یا بخریش یا لینکه کرکشو پیدا کنی.

نظر

نوشته اصلی توسط rumrum نمایش پست ها
              میتونی از برنامه iskysoft استفاده کنی، نسخه مجانیش فقط برای یو * tub کار میکنه:
              free video downloader for mac - download youtube videos to mac with a single click

ولی برای جاهای دیگه باید یا بخریش یا لینکه کرکشو پیدا کنی.
              مرسی دوست من
              نه واس جای دیگم میخوام!

نظر

نوشته اصلی توسط amir_moj نمایش پست ها
                این برنامه توسط cross over برای مک پورت شده ونیازی به نصب هم نداره فقط در فولدر اپلیکیشن کپی می کنید
                مرسی اما متوجه منظورت نشدم از کجا باید کپی کنم؟؟

یا باید برنامه دی ال کنم؟؟؟

نظر

نه دوست عزیز
                  cross over رو نصب کن بعد باهاش میتونی برنامه های ویندوز از جمله همین IDM رو نصب کنی . بعد IDM نصب شده رو میندازی تو پوشه application

====================
                  :: MAC 4 YOU ::

====================
                  ویرایش توسط sadeghooo : https://i-phone.ir/forums/member/23222-sadeghooo در ساعت 19-11-2012, 11:57 PM

نظر

من یه راه دیگه به شما پیشنهاد میکنم . safari رو باز کنید و برید تو صفحه ای که میخواید ویدئو آنلاین رو ببینید اول ویدئو رو play کنید تا شروع به buffer کنه .

بعد command + alt + a رو بزنید تا صفحه activity براتون باز بشه .

حالا اگر دقت کنید همشون به شکل kb نوشته شده و ثابت هست ولی یک جا هست که احتمالا MB نوشته شده و در حال پر شدن هست .

خب روی اون کلیک کنید ٬ بعد command + c رو بزنید تا copy بشه تو clipboard .

حالا به برنامه دانلودتون برید .

برای مثال igetter یا speed download یا اصلا میتونید تو همون safari دوباره command + shift + l رو بزنید تا صفحه download خود safari باز بشه .

اونجا command + v رو بزنید تا دانلودتون شروع بشه .

نظر

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
                      من یه راه دیگه به شما پیشنهاد میکنم . Safari رو باز کنید و برید تو صفحه ای که میخواید ویدئو آنلاین رو ببینید اول ویدئو رو play کنید تا شروع به buffer کنه .

بعد command + alt + a رو بزنید تا صفحه activity براتون باز بشه .

حالا اگر دقت کنید همشون به شکل kb نوشته شده و ثابت هست ولی یک جا هست که احتمالا mb نوشته شده و در حال پر شدن هست .

خب روی اون کلیک کنید ٬ بعد command + c رو بزنید تا copy بشه تو clipboard .

حالا به برنامه دانلودتون برید .

برای مثال igetter یا speed download یا اصلا میتونید تو همون safari دوباره command + shift + l رو بزنید تا صفحه download خود safari باز بشه .

اونجا command + v رو بزنید تا دانلودتون شروع بشه .
                      عالی بود منتهی من کارم بیشتر با فایر واس اون پیشنهادی ندارین؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط omidam نمایش پست ها
                        عالی بود منتهی من کارم بیشتر با فایر واس اون پیشنهادی ندارین؟؟
                        برای فایرفاکس چیزی پیدا نکردم .

نظر

سلام
                          تو این روش خیلی* سخته پیدا کردن چیزی که می*خوای تو اکتیویتی

توی سافری extention بجای add-ons توی فایرفاکس وجود داره

توی فایرفاکس واسه دانلود فیلم add-ons پیدا کردم،ولی* واسه سافری هیچ extention واسه دانلود فیلم از سایتهای مختلف پیدا نکردم

واسه یوتیوب هست واسه سایتهای دیگه نیس

کسی* چی* پیدا کرد بگه

نظر

شما برنامه realplayer رو دانلود و نصب کنید
                            هم پخش کننده هست و هم یک برنامه مخصوص دانلود ویدپو های انلاین داره( همه سایت ها )

نظر

با اجازه اساتيد
                              اين لينك idm واسه مك كه توي همين سايت دوستان زحمتشو كشيده بودن...من كه خودم دارم ازش استفاده ميكنم و هيچ مشكلي باهاش ندارم...

http://www.i-phone.ir/forums/thread34010.html

نظر

صبر کنید ..
                              X