اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک درخواست برنامه برای مک

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان یه لینک دانلود از Camtasia کرک شده بدون دردسر لطف کنید
    لینکی که تو انجمن بود ۱۵۸ میگ هستش که تا ۱۵۸ میگ میره و ارور میده! ۵ بار امتحان کردم و لینک رو مستقیم هم کردم
    یکی دیگه از پی سی دانلود گرفتم یه فولدر کرک داره ولی نمیدونم چه جوری استفاده کنم ازش و روش کلیک میکنم میگه نمیشه این اپلیکیشن رو باز کرد!

ممنون میشم یه لینک درست درمون که کار هم کنه کرکش لطف کنید شدیدا نیاز دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdico نمایش پست ها
      دوستان یه لینک دانلود از Camtasia کرک شده بدون دردسر لطف کنید
      لینکی که تو انجمن بود ۱۵۸ میگ هستش که تا ۱۵۸ میگ میره و ارور میده! ۵ بار امتحان کردم و لینک رو مستقیم هم کردم
      یکی دیگه از پی سی دانلود گرفتم یه فولدر کرک داره ولی نمیدونم چه جوری استفاده کنم ازش و روش کلیک میکنم میگه نمیشه این اپلیکیشن رو باز کرد!

ممنون میشم یه لینک درست درمون که کار هم کنه کرکش لطف کنید شدیدا نیاز دارم
      خدمت شما:

کرک شده

http://www.macget.net/camtasia-2-9-1/
      ویرایش توسط farzad_sh : https://i-phone.ir/forums/member/60156-farzad_sh در ساعت 14-12-2014, 02:07 PM

نظر

• ممنون ولی چه مشکلی در دانلود من هست که این لینک هم مثل قبلی دانلود میشه کامل ولی تو Downloads به صورت X.zip.download باقی میمونه؟
        یعنی مثلا اگه ۱۵۰ میگ هستش دانلود میشه ۱۵۰ میگ ولی بعدش ارور داده میشه و اون علامت نارنجی میشه! و بعدش هم که نمیشه از فایل استفاده کرد و با دوبار کلیک هم دانلود از سر گرفته میشه!

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdico نمایش پست ها
          ممنون ولی چه مشکلی در دانلود من هست که این لینک هم مثل قبلی دانلود میشه کامل ولی تو Downloads به صورت X.zip.download باقی میمونه؟
          یعنی مثلا اگه ۱۵۰ میگ هستش دانلود میشه ۱۵۰ میگ ولی بعدش ارور داده میشه و اون علامت نارنجی میشه! و بعدش هم که نمیشه از فایل استفاده کرد و با دوبار کلیک هم دانلود از سر گرفته میشه!
          با چی دانلود میکنی ؟
          با خود safari یا دانلود منیجر داری؟

نظر

• سلام
            لطفا برنامه برای دانلود معرفی کنید که امکان برنامه ریزی داشته باشه تا یه ساعتی شروع کنه به دانلود و سر یه ساعتی هم قطع کنه. من flox رو که به قول خودش این قابلیت رو داره تست کردم ولی نتونستم قابلیتش رو فعال کنم.

نظر

• نوشته اصلی توسط milad_b نمایش پست ها
              سلام
              لطفا برنامه برای دانلود معرفی کنید که امکان برنامه ریزی داشته باشه تا یه ساعتی شروع کنه به دانلود و سر یه ساعتی هم قطع کنه. من flox رو که به قول خودش این قابلیت رو داره تست کردم ولی نتونستم قابلیتش رو فعال کنم.
              iGetter به نظرم دانلود منیچر خیلی خوبیه برای مک. حتما استفاده کنید.

نظر

• سلام
                برنامه ای هست که از صفحه هنگام پخش فیلم بتونه فیلم برداری بکنه با صدا؟ من دی وی دی آموزشی دارم حمل سوپر درایو و dvd خیلی پر زحمته! یچیزی نیست از صفحه فیلم بگیره اینارو بصورت فایل داشته باشم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aliseyedi نمایش پست ها
                  سلام
                  برنامه ای هست که از صفحه هنگام پخش فیلم بتونه فیلم برداری بکنه با صدا؟ من دی وی دی آموزشی دارم حمل سوپر درایو و dvd خیلی پر زحمته! یچیزی نیست از صفحه فیلم بگیره اینارو بصورت فایل داشته باشم؟
                  اگه dvd هات قفل دارن، بهترین کار اینه که توی ویندوز با برنامه ی clone dvd ازشون image بگیری که قفل اکثر dvd هایی که دیدم رو شگسته.
                  ولی واسه ضبظ فیلم از صفحه نمایش، از camtasia studio یا snagit میتونی استفاده کنی که توی انجمن واسه دانلود هستن
                  ویرایش توسط Mephist0 : https://i-phone.ir/forums/member/153905-mephist0 در ساعت 19-12-2014, 12:41 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
                    اگه dvd هات قفل دارن، بهترین کار اینه که توی ویندوز با برنامه ی clone dvd ازشون image بگیری که قفل اکثر dvd هایی که دیدم رو شگسته.
                    ولی واسه ضبظ فیلم از صفحه نمایش، از camtasia studio یا snagit میتونی استفاده کنی که توی انجمن واسه دانلود هستن
                    اخه dvd خارجی هست و بسیار گرون قیمت! و به زحمت فراوان بدست آوردیم و یه ایل دانشجو به نوبت داریم میبینم. چند بار سعی کردیم اینکارو بکنیم اما حتی ۱٪ احتمال از بین بردن dvd اجازه این کارو نمیده! دست آخر گفتیم با گوشی از صفحه نمایش فیلم بگیریم که بتونیم شیر بکنیم بین هم استرس حمل این dvd ها و داستانش رو نداشته باشیم گفتم ببینم قبل از انجام این کار راه بهتری وجود داره یانه!

نظر

• دوستان نرم افزار phpstorm کرک شده رو میشه یکی لطف کنه بزاره؟
                      من هر چی گشتم واسه مک پیدا نکردم کرک شده رو... فقط رو سایت خودش trial هست

نظر

• سلام
                        من برای دانلود از سایتهایی که برای دانلود باید اکانت بخری مشکل دارم
                        اگه می تونین راهنمایی کنید
                        من Flox & speed download تست کردم, اما جواب نداد لطفا راهنمایی کنید
                        ممنون

نظر

• درود دوستان من یک موزیک پلیر عالی که رقص نور و اِکولایزر هم داشته باشه برای مک میخواستم.ورژن مک یوسمیته هست.ممنون.

نظر

• يه برنامه مجانى براي شناختن ntfs ميخوام
                            يه كرك شده رو نصب كردم بعد از چند روز از كار افتاد

نظر

• نوشته اصلی توسط shnoit نمایش پست ها
                              سلام
                              من برای دانلود از سایتهایی که برای دانلود باید اکانت بخری مشکل دارم
                              اگه می تونین راهنمایی کنید
                              من Flox & speed download تست کردم, اما جواب نداد لطفا راهنمایی کنید
                              ممنون
                              توی همون برنامه ی folx، در پنجره ای که برای دانلود فایل باز میشه، چک باکسی هست به نام authentication. اون رو تیک بزنین و user و pass رو وارد کنین.
                              و اینکه سعی کنین آخرین ورژن folx رو داشته باشین که 3.3 هست.
                              من هم با speed download توی یوسمیتی در این زمینه مشکل داشتم.
                              ویرایش توسط Mephist0 : https://i-phone.ir/forums/member/153905-mephist0 در ساعت 23-12-2014, 01:50 AM

نظر

• دوستان با چه برنامه ای میشه زیرنویس هارو تو مک ادیت کرد؟

نظر

صبر کنید ..
                                X