اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک درخواست برنامه برای مک

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    کسی نرم افزار camtasia رو برا مک داره؟ کرک شده باشه
    فوری نیاز دارم!

نظر

• instadesk

سلام
      دوستان من برنامه instadesk version 1.4.3 رو برای مک میخوام. نتونستم لینک دانلود پیدا کنم . ممنون میشم کمکم کنین...

نظر

• دیکشنری مخصوص رشته مهندسی عمران برای مک هست؟؟؟

نظر

• سلام.دوستان ببخشید نرم افزار Final Cut Pro X V10.0.4 رو میخواستم.
          همچین مجموعه Adobe
          ممنون و متشکر

نظر

• دوستان یه remote desktop درست و درمون برای مک دارین؟ به جز اونی که تو پک آفیس هست البته// ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط saranipedram نمایش پست ها
              سلام.دوستان ببخشید نرم افزار Final Cut Pro X V10.0.4 رو میخواستم.
              همچین مجموعه Adobe
              ممنون و متشکر
              Бесплатный файлообменник TurboBit.net — обмен файлами до 100 Гб, бесплатный хостинг файлов

Adobe Creative Suite 5.5 Master Collection CS5.5 - Mac ESD (English) › isoHunt › the BitTorrent & P2P search engine
              ADOBE.CREATIVE.SUITE.5.5.MASTER.COLLECTION.ESD.MAC OSX-ISO (download torrent) - TPB

نظر

• دوستان سلام برنامه iCircuit رو میخواستم اگه براتون مقدوره لینکش لطف کنید این برنامه مربوط به طراحی مدار های الکترونیک هست اگه برنامه های دیگری هم مربوط به الکترونیک برای مک هست ممنون میشم زحمتشو بکشین

نظر

• سلام دوستان برنامه watts رو برای کالیبره کردن مک میخوام چون همش یادم میره کالیبره کنم برای لاین . ممنون

نظر

• سلام.یه برنامه میخوام واسه html
                    من روی ویندوز از htmlpad استفاده میکردم.این نرم افزار نسخه مک داره؟.
                    یه نرم افزار بهم معرفی کنید.
                    واگر کرک داره لطفا اموزشش رو هم بگید.

نظر

سلام.یه برنامه میخوام واسه html
                      من روی ویندوز از htmlpad استفاده میکردم.این نرم افزار نسخه مک داره؟.
                      یه نرم افزار بهم معرفی کنید.
                      واگر کرک داره لطفا اموزشش رو هم بگید.
                      من خودم از Coda استفاده می کنم. برنامه خوبیه.
                      برنامه برای HTML توی مک فراوونه، مثل
                      Taco HTML Editor
                      Flux
                      Hype
                      Quick'n builder
                      و... ، اما بهترین برنامه iWeb هست که توی پکیج iLife موجود هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
                        من خودم از Coda استفاده می کنم. برنامه خوبیه.
                        برنامه برای HTML توی مک فراوونه، مثل
                        Taco HTML Editor
                        Flux
                        Hype
                        Quick'n builder
                        و... ، اما بهترین برنامه iWeb هست که توی پکیج iLife موجود هست.
                        نمیدونم با htmlpad کار کردید یا خیر ولی دیتابیس فوق العاده قوی داره.و کار ادم رو خیلی راحت میکنه
                        مثلا خیلی ساده و کاربردی وقتی تگ رو باز میکنی خودش میبنده.
                        پکیج ILife رو از کجا باید دانلود کنم اخرین نسخش رو؟.
                        شما خودتون کدوم رو پیشنهاد میکنید؟.زیاد سنگین نباشه چون من مک بوک ایر 13 اینچی دارم.
                        اگر کرک هم داره لطفا بگید چون من تازه دیروز خریدم مک رو وتقریبا هیچی بلد نیستم

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinjoon نمایش پست ها
                          دوستان سلام برنامه iCircuit رو میخواستم اگه براتون مقدوره لینکش لطف کنید این برنامه مربوط به طراحی مدار های الکترونیک هست اگه برنامه های دیگری هم مربوط به الکترونیک برای مک هست ممنون میشم زحمتشو بکشین
                          در اپ استور موجوده اما پولیه
                          Mac App Store - iCircuit
                          لینک کرک رو متاسفانه پیدا نکردم
                          فکر نکنم موجود باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط mj_826 نمایش پست ها
                            سلام دوستان برنامه watts رو برای کالیبره کردن مک میخوام چون همش یادم میره کالیبره کنم برای لاین . ممنون

یا

نظر

نمیدونم با htmlpad کار کردید یا خیر ولی دیتابیس فوق العاده قوی داره.و کار ادم رو خیلی راحت میکنه
                              مثلا خیلی ساده و کاربردی وقتی تگ رو باز میکنی خودش میبنده.
                              پکیج ILife رو از کجا باید دانلود کنم اخرین نسخش رو؟.
                              شما خودتون کدوم رو پیشنهاد میکنید؟.زیاد سنگین نباشه چون من مک بوک ایر 13 اینچی دارم.
                              اگر کرک هم داره لطفا بگید چون من تازه دیروز خریدم مک رو وتقریبا هیچی بلد نیستم
                              بله، Coda هم دقیقا همچنین حالتی داره. پیشنهاد میکنم اول Coda رو نصب کنید، اگه کارتون رو راه ننداخت، سراغ بقیه برید.
                              (البته iWeb که جای خود دارد، اونو حتما بگیرید.)
                              در مورد سنگینی هم ، من با مکبوک پرو ۱۳ اینچی، اصلا باهاش مشکلی ندارم، اما موقع کار با css های سنگین داغ میکنه و کند میشه.( در حد ۱۰۰۰ خط)
                              کرکش هم داخل لینکی که دادم نوشته. اگه مشکلی داشتید بفرمایید تا راهنمایی کنم. (پ.خ)

نظر

• ببخشید نرم افزاری میخوام مثل iquran در IOS
                                وجود داره همچین نرم افزاری برای تلاوت قران و ...؟

نظر

صبر کنید ..
                                X