اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

idm اینبار برای مک

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

لطفا لینک جدید ...

نظر

خواهشا يه لينك جديد بديد
      لينك هاي قديمي خرابه

نظر

نوشته اصلی توسط ibra نمایش پست ها
        خواهشا يه لينك جديد بديد
        لينك هاي قديمي خرابه
        http://tiny.cc/23ysfw

ویرایش توسط R.NaFaS : https://i-phone.ir/forums/member/3680-r-nafas در ساعت 12-06-2012, 11:04 PM

نظر

برای شیر کوهی خبری نیست ؟

نظر

نوشته اصلی توسط F0X
            الان این روی چه ورژنی ار مک اینتاش جواب میده
            رو 10.7.4 جواب می دهد ولی speed download بهتر از این می با شد.

نظر

یه ایرادی هم داره میزان پروسس اضافه میره بالا بیخودی سرعت فن ها میره بالا. روی ۱۰.۸ هم تست شده کار میکنه.

نظر

نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
                یه ایرادی هم داره میزان پروسس اضافه میره بالا بیخودی سرعت فن ها میره بالا. روی ۱۰.۸ هم تست شده کار میکنه.
                همه این ایراد ها به خاطر باگ داشتن زیاد و پورت شدنشه!!!!به نظر من flox یا igetter از همشون بهتره!!!!

نظر

flox بهرتینه من flox به همه پیشنهاد می کنم

نظر

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                    همه این ایراد ها به خاطر باگ داشتن زیاد و پورت شدنشه!!!!به نظر من flox یا igetter از همشون بهتره!!!!
                    همه پورت شده ها اینجوری نیستن اکثرا اینجورین ، وقتی ام شما برنامه رو با WinOnX اجرا کنی مشکلی پیش نمیاد

نوشته اصلی توسط nimakarimi95 نمایش پست ها
                    flox بهرتینه من flox به همه پیشنهاد می کنم
                    Folx نوسان سرعتش زیاده Speed Download خوبه

نظر

• این که سریال نامبر میخواد !!! سریالشو از کجا باید گرفت؟ idm رو میگم.
                      ویرایش توسط afalaki : https://i-phone.ir/forums/member/27835-afalaki در ساعت 21-08-2012, 12:06 PM

نظر

• تو اين شكي نيست كه idm از speed download و flox بهتره
                        به شخصه همزمان يه چيزو دان كردم كه idmسرعتش كه بالاتر هست هيچ نوسان هم نداره يعني نمياد رو ٢٠ كيلوبايت و بره رو ١٠٠ دوباره بياد پايين

نظر

• نوشته اصلی توسط afalaki نمایش پست ها
                          این که سریال نامبر میخواد !!! سریالشو از کجا باید گرفت؟ idm رو میگم.
                          خودم جواب خودمو میدم. این بیغام سریال نامبر که میده واقعی نیست و اینکه میگه تا 9 روز دیگه ورژن رجیستر نشده از کار میوفته بیخوده!

نوشته اصلی توسط Matin1369 نمایش پست ها
                          تو اين شكي نيست كه idm از speed download و flox بهتره
                          به شخصه همزمان يه چيزو دان كردم كه idmسرعتش كه بالاتر هست هيچ نوسان هم نداره يعني نمياد رو ٢٠ كيلوبايت و بره رو ١٠٠ دوباره بياد پايين
                          این نوسان سرعت واقعا مهم نیست. شما اگه زمان دانلود به دانلود منیجرتون روی داک نگاه کنید میبینید که زیاد نوسان نداره و در واقع اون میانگین همون نوساناتی هست که شما تو خود برنامه ازش صحبت کردید. در کل iGetter 2.8.8 به راحتی با idm داره رقابت میکنه و کم و بیش مثل همند.

نظر

• من چندین ساله با اینترنت کار میکنم و دانلود میکنم.با همه برنامه ای.هیچ کدوم مثل idm نمیشه.وقتی 2تا برنامه دانلود همزمان اجرا کنی تفاوتشو میفهمین.در ضمن idm مصرف رم و cpu خیلی کمی داره.خیلی برنامه سبکیه

نظر

• آقا الان واسه شیر من میتونم آی دی ام دان کنم یا نه؟؟؟؟؟ اخه این اسپید دانلود به مرورگرا ست نمیشه. تورو خدا راهنماییم کنید یه لینک خوب هم واسه دان بزارید این لینکا خرابه.مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid2x نمایش پست ها
                                آقا الان واسه شیر من میتونم آی دی ام دان کنم یا نه؟؟؟؟؟ اخه این اسپید دانلود به مرورگرا ست نمیشه. تورو خدا راهنماییم کنید یه لینک خوب هم واسه دان بزارید این لینکا خرابه.مرسی
                                شما folx 2 رو نصب کنید
                                خیلی خوبه
                                با مرورگرها هم ست میشه

نظر

صبر کنید ..
                                X