اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش دریافت لایسنس قانونی Parallels Desktop 10 به صورت رایگان

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان راه حلی پیدا نشد ...
    من واقعا نیاز دارم ....
    لنگ لنگم...

نظر

برای من طی ۱۰ ساعت جواب دادن و اعلام کردن ایمیلی که وارد کردم شرکتی نبوده و به همین دلیل نمیتونم از این امکانات استفاده کنم (درحالیکه ایمیل شرکتی بود و از جی میل و ... استفاده نکرده بودم)
      دوباره با یک ایمیل دیگه فرستادم و منتظر جوابم.

نظر

نوشته اصلی توسط pejmank نمایش پست ها
        برای من طی ۱۰ ساعت جواب دادن و اعلام کردن ایمیلی که وارد کردم شرکتی نبوده و به همین دلیل نمیتونم از این امکانات استفاده کنم (درحالیکه ایمیل شرکتی بود و از جی میل و ... استفاده نکرده بودم)
        دوباره با یک ایمیل دیگه فرستادم و منتظر جوابم.
        منظورشون ایمیلی از شرکت هایی که باهاشون همکاری میکنن نه هر شرکتی!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط cacodemon نمایش پست ها
          منظورشون ایمیلی از شرکت هایی که باهاشون همکاری میکنن نه هر شرکتی!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk
          اگر منظورشون اینه که پس بفرمایید تمامی راه حل های پیشنهادی در این تاپیک بی مورد هستند.
          چون اگر من کارمند شرکتی بودم که باهاشون همکاری داره که . . . . . . .
          فکر نمیکنم اینطور باشه دوست عزیز

نظر

نوشته اصلی توسط pejmank نمایش پست ها
            اگر منظورشون اینه که پس بفرمایید تمامی راه حل های پیشنهادی در این تاپیک بی مورد هستند.
            چون اگر من کارمند شرکتی بودم که باهاشون همکاری داره که . . . . . . .
            فکر نمیکنم اینطور باشه دوست عزیز
            سلام
            اتفاقا دقیقا همینطوره. یعنی شما باید emailشرکتی رو استفاده کنید که تو database اونا موجود باشه. این کارو کردن که هر کسی نتونه از این راه license بگیره.

نظر

اگه الان Yosemith رو بریزیم با چه ورژنی از پارالل میتونیم کار کنیم بصورت کرک ! راهی پیدا شده برای ورژن ۱۰ که ۱۰۰٪ عملی باشه یا نه ؟‌

نظر

همون ورزن ۹ براحتی کار میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                  همون ورزن ۹ براحتی کار میکنه
                  مهران جان شما رو نسخه فاینال به روش clean install و آخرین ورژن ۹ پارالل رو نصب کردین و اجرا ؟‌

- - - - - - - - - -
                  ویرایش توسط Dellealpi : https://i-phone.ir/forums/member/259-dellealpi در ساعت 17-10-2014, 07:21 PM

نظر

نسخه ۱۰ کرک شده:

بدون هیچ مشکلی کار میکنه.

نظر

نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
                      نسخه ۱۰ کرک شده:

بدون هیچ مشکلی کار میکنه.
                      ممنون که این لینک رو قراردادین
                      الان بدون مشکله . به نظرتون این بی مشکل بودن ادامه داره ؟ یعنی کرکش کامله یا چند روز دیگه از کار میوفته ؟شما چندروزه نصبش کردین؟
                      من الان ورژن ۹ رودارم توی yosemite به درستی کار میده و مشکلی هم ندارم اما دوست دارم آخرین ورژنو نصب کنم .

نظر

نوشته اصلی توسط farzad_sh نمایش پست ها
                        ممنون که این لینک رو قراردادین
                        الان بدون مشکله . به نظرتون این بی مشکل بودن ادامه داره ؟ یعنی کرکش کامله یا چند روز دیگه از کار میوفته ؟شما چندروزه نصبش کردین؟
                        من الان ورژن ۹ رودارم توی yosemite به درستی کار میده و مشکلی هم ندارم اما دوست دارم آخرین ورژنو نصب کنم .
                        من از اواسط شهریور دارمش. نه هیچ مشکلی هم باهاش نداشتم. البته فقط روزشمارشو نشون میده که اونم با روش این تاپیک حل میشه:
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread97628.html

نظر

نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
                          من از اواسط شهریور دارمش. نه هیچ مشکلی هم باهاش نداشتم. البته فقط روزشمارشو نشون میده که اونم با روش این تاپیک حل میشه:
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread97628.html
                          اگر با این نرم افزار کرک شده، روز شمار رو می بینید، احتمالا به خاطر این هست که لایسنس آزمایشی رو نصب کردید و بعد از اون پاکش نکردید.
                          به عبارت دیگه، اگر قبل از نصب نرم افزار کرک شده، از پوشه /Library/Preferences/Parallels فایل licenses.xml رو پاک کنید، دیگه مشکلی نخواهید داشت

موفق باشید

نظر

اگه ورژن ۹ داره براتون راحت کار میکنه بهتره ۱۰ کرک شده نریزین!
                            چون به آپدیت میاد این یهو احتیاج به اپدیت داره اما چون کرک هست باید ....
                            واسه همین به صرفه نیست

نظر

نوشته اصلی توسط bahadorv نمایش پست ها
                              اگه ورژن ۹ داره براتون راحت کار میکنه بهتره ۱۰ کرک شده نریزین!
                              چون به آپدیت میاد این یهو احتیاج به اپدیت داره اما چون کرک هست باید ....
                              واسه همین به صرفه نیست
                              منم موافقم وقتی کار میکنه واقعا میشه نریخت .

نظر

من که ۱۰ ریختم کرک شده بعد یک مدت از کار افتاد مجبور شدم لایسنس بگیرم به خاطر برنامه حسابداریم

نظر

صبر کنید ..
                                X