اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

صدای عجیب هنگام روشن شدن مک بوک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• صدای عجیب هنگام روشن شدن مک بوک

با سلام خدمت همه دوستان
    من یه مک بوک پرو مدل mc721 دارم .مشکلم اینه که وقتی دستگاه رو روشن میکنم ۳-۲ ثانیه یه صدایی شبیه روشن شدن ارمیچر خر خر یا یه همچین چیزی از سمت درایو نوریش میاد و قطع میشه .درایو نوریش هم کاملا سالمه خیلی سریع دی وی دی رو میخونه .ولی این صدا خیلی رو مخمه .احساس میکنم یه چیزیش خرابه .(البته ۱۰۰٪ مطمین نیستم که از درایو نوریشه یا خیر)
    ممنون میشم اگر کسی کمک کنه
    این صدا هم فقط وقتی که روشنش میکنم میاد .اگر اسلیپ باشه و روشن کنم صدایی شنیده نمیشه .
    ویرایش توسط mohamadipod : https://i-phone.ir/forums/member/43654-mohamadipod در ساعت 19-06-2015, 04:40 PM

عادیه. از همه ی مک بوک ها میاد

نظر

من فکر نمیکنم به این شدت طبیعی باشه ... مشکل از چیه ؟ با سرویس حل میشه ؟ جالبه وقتی که سی دی داخل دستگاه هست این صدا نمیاد !

نظر

وقتی سیستم،چه پی سی و چه مک بالا میاد تمام قطعات سخت افزاری چک میشه.این صدایی که شما میگید مربوط به همونه.حالا ایراد یا هد درایو نوری یا یکی از فن هاست.بعید میدونم حالا حالا شما رو دچار مشکل کنه ولی اگر حساسید ببرید دفتر انجمن

نظر

کاملا عادی هست .

نظر

مکبوک رو که شما روشن میکنید، اول چک میکنه ببینه سی دی/دی وی دی داخلش گیر کرده یا نه، اگر باشه Eject میشه.
            شما یه سی دی/دی وی دی داخل دستگاه بذارید، ببینید موقع Eject کردن همون صدا رو میده یا نه.

اگر همون صدا بود که عادیه. وگرنه از فن ممکنه باشه.

موفق باشید.

نظر

با سلام تمام لپ تاپ های دنیا این صدا رو دارن ولی چون ما عاشق اپل هستیم دوست نداریم هیچ موردی ازش ببینیم برای مثال من خودم هم آی مک دارم هم یه لپ تاپه Hp هر وقت لپ تاپو روشن میکنم از سی دی روم صدا میاد(صدای چک کردن دیسک) ولی چون اچ پی هست میگیم هیچی نیست نگران نباش دوست عزیز این یا صدای دی وی دی رومه یا صدای چک کردن درایو ها.

نظر

دوست عزيز همان طور كه دوستان گفتند اين يك مسأله ي كاملا طبيعي است و جاي هيچ نگراني نيست. ولي اگر مي خواهيد ديگر اين صدا رو نشنويد بايد مك بوك خودتونو با سري هاي جديد كه درايور ديسك نوري ندارن عوض كنيد. تا ديگه هيچ صدايي نشنويد. اگر هم يك ديوايس كاملا بي صدا مي خواهيد كه فقط مك بوك ١٢ اينچي هست كه حتي فن هم نداره!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                X