اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مکبوک ایر خیس شده ، روشن نمیشه!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط pm1366 نمایش پست ها
    بله همون موقع رسید ولی از اون موقع کنار مودم بود متوجه نشده بودم ....یعنی میگید سیم های wifi خودش جدا شده بر اثر ضربه ای چیزی؟!! آقا شما پیچ گوشتی اضافه دارید برا فروش ؟ ممکنه حالا حالا ها گذرم به تهران نخوره! فکر کنم باید پیچ گوشتی هاشو بالاخره تهیه کنم یه روزی.... لازم میشه حالا اگه شما داشته باشید که چه بهتر
    ممکنه ! چون کانکتوره حساس و ظریفی هستش احتمالا یکی از کانکتورها جدا شده ...

به نظر من خودتون دستگاه رو باز نکنید بهتره
    تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

مجتمع پایتخت - برج A - طبقه 7 واحد 705آ مرکز خدمات تخصصی اپل i-Phone.ir

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۴ - ۰۹۱۰۲۰۱۶۹۷۸

نظر

نوشته اصلی توسط VIP نمایش پست ها
      ممکنه ! چون کانکتوره حساس و ظریفی هستش احتمالا یکی از کانکتورها جدا شده ...

به نظر من خودتون دستگاه رو باز نکنید بهتره
      نفرمودید دارید یا نه ؟! نهایتش مجبور بشم میدم یه تعمیرکار توی شهر ..... صلاح نیست برای بار سوم تیپاکس کنم دفتر شما !

نظر

نفرمودید دارید یا نه ؟! نهایتش مجبور بشم میدم یه تعمیرکار توی شهر ..... صلاح نیست برای بار سوم تیپاکس کنم دفتر شما !

نه متاسفانه موجود نداریم ... امروز صبح هم چند جا تماس گرفتم موجود نبود
        اتصالات مک بوک ایر نسبت به مدل های دیگه کمی متفاوت و حساس هست ٬
        در هر حال اگر تهران تشریف آوردید در خدمتتون هستیم ٬ انشا... مشکل خاصی نیست
        www.i-phone.ir
        !Square the circle

تلگرام:
        ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
        صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

آقا من واقعا نمیدونم چی بگم ! این لپ تاپو کافیه یکم ازش کار بکشم (مثلآ یه دو سه تا برنامه با هم باز باشه) سمت چپ کیبرد و پشت مونیتور سمت چپ چنان داغ میکنه که انگار اتو روشنه !!!!!!! دستو میسوزونه ! از داغی زیاد بو هم ورمیداره ! از ترسم مجبور میشم سریع خاموش کنم... آقایی که لپ تاپ منو تعمیر کردی(!) گفتم حالا نیام اینجا بگم بعد میگید چرا زودتر نگفتید !
          ویرایش توسط pm1366 : https://i-phone.ir/forums/member/108694-pm1366 در ساعت 16-10-2014, 09:05 PM

نظر

آقا من واقعا نمیدونم چی بگم ! این لپ تاپو کافیه یکم ازش کار بکشم (مثلآ یه دو سه تا برنامه با هم باز باشه) سمت چپ کیبرد و پشت مونیتور سمت چپ چنان داغ میکنه که انگار اتو روشنه !!!!!!! دستو میسوزونه ! از داغی زیاد بو هم ورمیداره ! از ترسم مجبور میشم سریع خاموش کنم... آقایی که لپ تاپ منو تعمیر کردی(!) گفتم حالا نیام اینجا بگم بعد میگید چرا زودتر نگفتید !
            ۱- نه تنها مک بوک بلکه همه لپ تاپ ها سنسور دما داره و کارش اینه که تشخیص بده دمای دستگاه بالا بره به صورت خودکار دستگاه رو خاموش میکنه !
            ۲- شما نگران گرمای دستگاه نباشید مک زاتا به خاطره بدنه الومینیومی که داره گرما رو از خودش بروز میده
            ۳- وقتی دمای دستگاه بالا میره سنسور ها فرمان میدن که دور فن بالا بره و هر چی دما بیشتر بشه دور فن بالاتر میره که هدسینک رو خنک کنه و به واسطه هدسینک چیپ های اصلی دستگاه گرمای کمتری داشته باشن

یه احتمالی میدم که اگر در پشت دستگاه رو خودتون باز کردین ممکنه فلت فن رو وصل نکرده باشید !
            شما چک کنید ببینید وقتی دما دستگاه بالا میره فن دستگاه کار میکنه یا نه ؟ (صدای فن میاد)

مورد اخر شما میتونید برای مشکلتون با دفتر سایت تماس بگیرین که زود تر به نتیجه برسید

موفق باشید
            www.i-phone.ir
            !Square the circle

تلگرام:

نظر

نوشته اصلی توسط Expert نمایش پست ها
              ۱- نه تنها مک بوک بلکه همه لپ تاپ ها سنسور دما داره و کارش اینه که تشخیص بده دمای دستگاه بالا بره به صورت خودکار دستگاه رو خاموش میکنه !
              ۲- شما نگران گرمای دستگاه نباشید مک زاتا به خاطره بدنه الومینیومی که داره گرما رو از خودش بروز میده
              ۳- وقتی دمای دستگاه بالا میره سنسور ها فرمان میدن که دور فن بالا بره و هر چی دما بیشتر بشه دور فن بالاتر میره که هدسینک رو خنک کنه و به واسطه هدسینک چیپ های اصلی دستگاه گرمای کمتری داشته باشن

یه احتمالی میدم که اگر در پشت دستگاه رو خودتون باز کردین ممکنه فلت فن رو وصل نکرده باشید !
              شما چک کنید ببینید وقتی دما دستگاه بالا میره فن دستگاه کار میکنه یا نه ؟ (صدای فن میاد)

مورد اخر شما میتونید برای مشکلتون با دفتر سایت تماس بگیرین که زود تر به نتیجه برسید

موفق باشید
              ممنون از شما ولی فن اکثر مواقع کار میکنه و گاهی وقتا کار نمیکنه (نمیدونم هنگ میکنه چی میشه!) اون موقع هم که دماش بالا میره هیچ صدایی نمیده ! بخصوص اگه شارژر هم وصل باشه و همون موقع کار بکشم
              من تا حالا مکبوک رو با این دما ندیده بودم یعنی دست نمیشه گرفت اون لحظه !!

خیر مشکل اینجاست که خودم باز نکردم درشو همکارهای شما فقط باز کردن ... مسیرم هم تهران نمیخوره حالا حالاها .... نمیتونم فقط بخاطر لپ تاپ پاشم بیام این همه راه ... کلی هم هزینه تیپاکس دادم بخاطر اشتباه اون آقای محترم ... خودشون هم در جریان هستند... بهشون گفتم لطفآ خوب ببینید مشکی نداشته باشه دیگه ، من نمیتونم پاشم بیام تهران ! ولی متاسفانه دوباره یه مشکل دیگه خورد ....
              ویرایش توسط pm1366 : https://i-phone.ir/forums/member/108694-pm1366 در ساعت 16-10-2014, 09:37 PM

نظر

ممنون از شما ولی فن اکثر مواقع کار میکنه و گاهی وقتا کار نمیکنه (نمیدونم هنگ میکنه چی میشه!) اون موقع هم که دماش بالا میره هیچ صدایی نمیده ! بخصوص اگه شارژر هم وصل باشه و همون موقع کار بکشم
                من تا حالا مکبوک رو با این دما ندیده بودم یعنی دست نمیشه گرفت اون لحظه !!

خیر مشکل اینجاست که خودم باز نکردم درشو همکارهای شما فقط باز کردن ... مسیرم هم تهران نمیخوره حالا حالاها .... نمیتونم فقط بخاطر لپ تاپ پاشم بیام این همه راه ... کلی هم هزینه تیپاکس دادم بخاطر اشتباه اون آقای محترم ... خودشون هم در جریان هستند... بهشون گفتم لطفآ خوب ببینید مشکی نداشته باشه دیگه ، من نمیتونم پاشم بیام تهران ! ولی متاسفانه دوباره یه مشکل دیگه خورد ....

دوست گرامی لپ تاپ شما آب خورده و خاموش بود ٬ با تلاش همکاران بنده و تصمیم و تشخیص درستشون در حال حاظر روشن هست و نه لپ تاپ رو از دست دادید و نه اطلاعات روی اون رو
                چیزی که به عنوان اشتباه ازش یاد میکنید فقط در حد بد جا رفتن کابل وب کم بوده در هر حال پیش میاد و هزینه ای که میفرمایید در حد چند بار ارسال تیپاکس بوده که در برابر ارزش لپ تاپ شما و اطلاعات روی اون قابل مقایسه نیست ٬ گرم کردن در حین کار هم که میفرمایید در زمان تست های ما مشاهده نشده بود

لطفا در زمانی که گرم میکنه لیست پروسس های در حال اجرا و درصد اشغال بودن سی پی یو رو از برنامه activity monitor اسکرین شات بگیرید و اینجا قرار بدید تا بتونیم راهنماییتون بکنیم .
                www.i-phone.ir
                !Square the circle

تلگرام:

نظر

صبر کنید ..
                X