اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تعویض کارت شبکه وایرلس و بلوتوث

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تعویض کارت شبکه وایرلس و بلوتوث

با سلام...متاسفانه وایرلس و بلوتوث مک بوک من سوخته...کسی از دوستان خبر نداره که جایی در ایران وسایل جانبی سخت افزاری اپل را موجودی داره یا نه؟مدل مک بوکم mc723 هست...توی اینترنت که سرچ کردم یک سایت خارجی را پیدا کردم که وسایل جانبی اپل را به فروش میگذاشت...
    MDT Laptop Parts | What you're looking for is here.
    یک مشکل دیگه هم دارم...با توجه به کارکرد 2-3 ساله مکبوکم،به نظرم وقتش هست که فنش را عوض کنم...کسی جایی را سراغ نداره که فنی شبیه به فن اصلی مکبوک داشته باشه؟فن های معمولی درون بازار بسیار بیشتر از فن های ارچینال صدا دارن و دنبال فن های ارجینال هستم
    خواهش می کنم بهم کمک کنید
    پیشاپیش از پاسختون ممنونم

منم دقیقا این مشکل رو با مک بوک ایر دارم که وایرلس سوخته اگر دوستام ممکنه منو راهنمایی کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط blackcode نمایش پست ها
      با سلام...متاسفانه وایرلس و بلوتوث مک بوک من سوخته...کسی از دوستان خبر نداره که جایی در ایران وسایل جانبی سخت افزاری اپل را موجودی داره یا نه؟مدل مک بوکم mc723 هست...توی اینترنت که سرچ کردم یک سایت خارجی را پیدا کردم که وسایل جانبی اپل را به فروش میگذاشت...
      MDT Laptop Parts | What you're looking for is here.
      یک مشکل دیگه هم دارم...با توجه به کارکرد 2-3 ساله مکبوکم،به نظرم وقتش هست که فنش را عوض کنم...کسی جایی را سراغ نداره که فنی شبیه به فن اصلی مکبوک داشته باشه؟فن های معمولی درون بازار بسیار بیشتر از فن های ارچینال صدا دارن و دنبال فن های ارجینال هستم
      خواهش می کنم بهم کمک کنید
      پیشاپیش از پاسختون ممنونم
      به دفتر سایت مراجعه کن و یا تماس بگیر
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
        به دفتر سایت مراجعه کن و یا تماس بگیر
        سپاس بابت پاسختون...در مورد وایرلس تماس بگیرم یا فقط فن موجود دارید؟

نظر

نوشته اصلی توسط blackcode نمایش پست ها
          سپاس بابت پاسختون...در مورد وایرلس تماس بگیرم یا فقط فن موجود دارید؟
          همه قطعات موجود هست

نظر

صبر کنید ..
          X