اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

صدای عجیب بعد از اجرا کردن Parallels

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• صدای عجیب بعد از اجرا کردن Parallels

با سلام دوستان چند روزه بعد از اینکه Parallels اجرا میکنم صدای عجیبی از مکبوک پرو میاد حالته تق تق ۳ الی ۴ بار این صدا میاد حتی وقتی دستم روی مکبوک هستش ضربشو احساس میکنم
    مشکل از چیه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    Macbook pro MC723
    version : 10.9.1
    ویرایش توسط dior : https://i-phone.ir/forums/member/17415-dior در ساعت 26-02-2014, 01:57 AM

از فن میتونه باشه! از هارد هم میتونه باشه! بستگی داره صداش چطوری باشه همون تق تق! چون Parallels برنامه بسیار سنگینی هست( ۲ تا سیستم عامل همزمان اجراست) فن بشدت درگیر میشه!
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
      از فن میتونه باشه! از هارد هم میتونه باشه! بستگی داره صداش چطوری باشه همون تق تق! چون Parallels برنامه بسیار سنگینی هست( ۲ تا سیستم عامل همزمان اجراست) فن بشدت درگیر میشه!
      مشکلی بوجود نمیاره ؟ راه حلی داره ؟ چند روزه این صدارو میده قبلا اینجوری نبود

نظر

چندین بار برای من پیش اومده (mc700-Early 2011)
        مشکل خاصی نیست، موقع connect شدن درایور صدای Paralles به سیستم اینجوری میشه. صدای تق تق از اسپیکر میاد.
        دو تا نکته رو انجام بدی درست میشه:
        - همیشه از آخرین نسخه استفاده کنید (آموزش دریافت لایسنس قانونی توسط iAlireza توی قسمت نرم افزارها موجوده)
        - یک بار Parallels Tools رو پاک کن و دوباره نصب کن.

در نهایت اگه باز هم مشکل حل نشد، از داخل Config ماشین مجازی، کارت صدا رو یکبار حذف کن و ماشین رو اجرا کن و بعد دوباره کارت ضدا اضافه کن.

نظر

نوشته اصلی توسط dior نمایش پست ها
          با سلام دوستان چند روزه بعد از اینکه Parallels اجرا میکنم صدای عجیبی از مکبوک پرو میاد حالته تق تق ۳ الی ۴ بار این صدا میاد حتی وقتی دستم روی مکبوک هستش ضربشو احساس میکنم
          مشکل از چیه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
          Macbook pro MC723
          version : 10.9.1
          سلام دوست عزیز منم همین مشکلو دارم و خیلی هم روی اعصابه صداش انگار میخاد اسپیکرو بترکونه بهترین حالتی که شد صداشو قطع کنم این بود که usb hub رو از تو ویندوز disable کردم خوب شد فقط یه بدی داره اگه بخای دستگاه تو ویندوز نصب کنی باید دوباره enable کنی

نظر

صبر کنید ..
          X