اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خیس شدن ترک پد مک بوک پرو (مواظب باشید)

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خیس شدن ترک پد مک بوک پرو (مواظب باشید)

چند روز پیش یکی دو قطره آب ریخت روی ترک پد لپ تاپ ام، و من طبق عادت با دست خشکش کردم و به کارم ادامه دادم.
    ولی بعد از چند دقیقه حس کردم که کروزر موس روی صفحه هی اینور و اونور می پره و من بدون اینکه بهش دست بزنم،*خود به خود کلیک می کنه.
    من هم لپ تاپ رو خاموش کردم و چند ساعتی باهاش کار نکردم، اما دوباره که روشن کردم باز هم همین مشکل بر قرار بود.
    یکم با باد گرم سشوار (درجه خیلی ملایم) روی کیبورد و ترک پد گرفتم و با یه پارچه خشک تمیزش کردم و بعد از چند ساعت خود به خود درست شد.

ولی تو اینترنت که توی فروم های خارجی گشتم، دیدم خیلی ها با این مشکل مواجه شدن. همه هم می گفتم که فقط دستشون خیس بوده یا یکی دو قطره آب بیشتر روش نریخنه ولی همه با مشکل پریدن موس مواجه شدن.

خواستم اینجا اعلام کنم که دوستان مواظب باشن که حتی وقتی دستشون کمی هم خیسه به ترک پد دست نزنن. چون مثل اینکه خیلی حساسه.
    مال من خدا رو شکر درست شد. ولی ممکنه همه خوش شانس نباشن.
    موفق باشید.

من که ابمیوه هم ریخته چند تا قطره روش اب هم ریخته اما مشکی پیش نیومده تا حالا خوشبختانه

نظر

خیس شدن ترک پد مک بوک پرو (مواظب باشید)

ماله من که از چند قطره هم گذشت و اگه بخوام به قطره بگم ۲۰-۳۰ قطره ای میشد
      ولی مثل مرد داره کار میکنه.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

ترک پد با آب مشکل خاصی نداره ، فقط وقتی خیسه یه کم قاطی میکنه
        اما اگر زیر دکمه کلیک بره میتونه باعث از کار افتادنش بشه

در مورد کیبرد قضیه کاملا متفاوته ! ورود حتی چند قطره مایع - حتی مایع تمیز کننده ال سی دی - به داخل کیبرد ممکنه کیبرد رو کاملا از کار بندازه و مجبور به تعویض کیبرد بشید .

نظر

من هم همیشه با دست خیس باهاش کار می کردم و مشکلی نداشت. اما اتفاق یه بار می افته. و راستش خیلی ترسیدم. چون الکی الکی یه خرج می افته رو دست آدم.
          همون پولی که باید خرج ترک پد می کردم رو می تونستم بدم مجیک موس بخرم!

نظر

ماله من هم تا حالا چند بار چایی روش ریخته چیزیش هم نشده
            البته شکر خدا

نظر

یه لیوان چایی ریخت رو کیبورد و تاچ پد مک بوک پرو برادرم هیچیش نشد!!!

نظر

دوستان تایپیک بسته شد!
                پایگاه اسپم شده!

نظر

صبر کنید ..
                X