اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل و سوال درمورد فن مک بوک پرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل و سوال درمورد فن مک بوک پرو

سلام دوستان من یه مشکلی دارم اینم اینکه وقتی لبتاپ واس اولین بار روشن میکنم که سرده فن با دور ارومی کار میکنه منتهی یه صدایی میده مثه حالتی که یجیزی توش رفته باشه و گیر کنه مثه کاغذی یا چیز شبیه به این رو اعصابم هس منتهی یکم که دور زیاد بشه و دیگه دستگاه داغ بشه خبری ازش نیس حالا میخواسم بازش کنم خودم ی نگاهی بندازم شما صلاح میدونین بازش کنم؟؟*مشکل خواصی که پیش نمیاد اگه عکسی از باز شدش هس ممنون میشم یا نکته ای چیزی درمورد بازکردن هس بفرمایین مرسی

نه آقا خودت بازش نکن. ببرش یک تعمیر لپ تاپ بده.
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

بازش کن،(ولی یادت باشه کدوم پیچ برای کجاست!!!!)
      اگه چیزی روی فن بود (اضافی)بردارش(اشغال)،البته یه احتمال هم هست که از هاردت باشه،چون معمولا هارد های خراب(بد سکتور)صدا ی تق تق میدن!ایا تق تقه؟در هنگام صدا هنگ هم میکنه؟
      مکتو زیاد تکون میدی؟
      در حال حرکت (تو ماشین)ازش استفاده میکنی؟
      ویرایش توسط sega : https://i-phone.ir/forums/member/60564-sega در ساعت 23-04-2012, 03:00 PM

نظر

باز کردن مک بوک برای انجام تمیز کاری یا تعویض قطعات اگر لوازم مناسبش را داشته باشید اصلا سخت نیست.
        به راحتی میتونید کارهای را که گفتم شخصا انجام بدید.

نظر

از اینجا میتونی استفاده کنی:
          MacBook Pro Repair - iFixit

نظر

دمتون گرم.نه مال هاردش نیس بابا یه عمر اپل داریم دیگه میفهمیم صدا مال کجاس:d

نظر

دوستان من وقتی میرم رو ویندوز یه ذره که کار میکنم فنش با سرعت شروع میکنه به کار ولی رو مک اصلا فنش کار نمیکنه یعنی به صورت معمولی وخیلی آروم کار میکنه آیا مشکلی هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط kavire_bavar نمایش پست ها
                دوستان من وقتی میرم رو ویندوز یه ذره که کار میکنم فنش با سرعت شروع میکنه به کار ولی رو مک اصلا فنش کار نمیکنه یعنی به صورت معمولی وخیلی آروم کار میکنه آیا مشکلی هست؟
                زمانی که کار سنگین میکنه صداش بگوش میرسه! در حالت عادی اصلا صدا نداره!

نظر

نوشته اصلی توسط e h s a n نمایش پست ها
                  زمانی که کار سنگین میکنه صداش بگوش میرسه! در حالت عادی اصلا صدا نداره!
                  نه اتفاقا کار سنگینی نمیکنم حتی بعضی اوقات هیچ کار هم که نمیکنم صداش زیاد میشه

نظر

نوشته اصلی توسط kavire_bavar نمایش پست ها
                    نه اتفاقا کار سنگینی نمیکنم حتی بعضی اوقات هیچ کار هم که نمیکنم صداش زیاد میشه
                    مکبوکتون چی مدلی هست ؟*cpu , ram , graphic ??
                    anti-virus دارین ؟

نظر

نه آنتی ویروس ندارم.
                      mc 374

نظر

منم mc374 دارم ، قبلا كه ويندوز نصب كردم چند باري ، هيچ مشكلي نداشته.نبايد در حالتي كه هيچ كاري نميكنين فن صدا بده.شايد برنامه اي نصب كردين و توي startupرفته و داره توي پس زمينه كاري ميكنه.
                        البته با bootcamp اگر با parallels دارين كار ميكنين كه فن ميره رو ٤٠٠٠-٥٠٠٠ دور.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                        ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 27-04-2012, 02:29 PM

نظر

با bootcamp نصب کردم حالاویندوز رو دوباره نصب میکنم ببینم چجوری میشه به هر حال ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط e h s a n نمایش پست ها
                            منم mc374 دارم ، قبلا كه ويندوز نصب كردم چند باري ، هيچ مشكلي نداشته.نبايد در حالتي كه هيچ كاري نميكنين فن صدا بده.شايد برنامه اي نصب كردين و توي startupرفته و داره توي پس زمينه كاري ميكنه.
                            البته با bootcamp اگر با parallels دارين كار ميكنين كه فن ميره رو ٤٠٠٠-٥٠٠٠ دور.

Sent from my iphone using tapatalk
                            خوب مشکل من همین بود که قبل از اینکه این برنامه که گفتم رو بریزم، حتی تو پاراللز هم صدای فن درنمیومد و فقط داغ میشد.
                            اما وقتی برنامه رو ریختم حله حله. حتی اگه برنامه هم باز نباشه خودش وقتی داغ میشه صدای فن درمیاد...فکر کنم مشکل نرم افزاری هست.
                            حالا تا آخر هفته دانلود ml dp3 تموم میشه. ببینیم با اونم اینجوری میشه یا نه!

نظر

نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
                              خوب مشکل من همین بود که قبل از اینکه این برنامه که گفتم رو بریزم، حتی تو پاراللز هم صدای فن درنمیومد و فقط داغ میشد.
                              اما وقتی برنامه رو ریختم حله حله. حتی اگه برنامه هم باز نباشه خودش وقتی داغ میشه صدای فن درمیاد...فکر کنم مشکل نرم افزاری هست.
                              حالا تا آخر هفته دانلود ml dp3 تموم میشه. ببینیم با اونم اینجوری میشه یا نه!
                              مشکل شما چی بود؟ توی این پست چیزی در مورد مشکلتون و برنامه ای که میگین نگفتین!

توی bootcampهیچ مشکل نیست ، parallels desktop چون هم سیستم عامل مک و ویندوز را باهم اجرا کرده cpu بیشتر کار میکنه و صدای فن بصورت عادی هم بگوش میرسه. البته parallels کلا برنامه ای سنگینی هست.
                              مثلا با virualbox اگر نصب کنین این اتفاق نمیفته! اما راحتی parallels را نداره.

نظر

صبر کنید ..
                              X