اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با شارژ مک بوک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با شارژ مک بوک

دوستان من مک بوکم md322 هست و زیاد هم ازش استفاده نکردم ولی نمیدونم چرا حتی رو لیون و مونتین لاین ۱۰۰٪ اش ۲ ساعت بیشتر باطری نگه نمیداره این عادیه؟لطفا کمک کنین گارانتی هم داره
    health هم ۱۰۰٪ هست

لطفا کمک کنید

مک بوکه منم یه مدت اینطوری شده بود
    بعدش خود به خود حل شد مشکل
    به نظر من نگران نباش

نظر

والا ماله من از اولش همین بوده کسی دیگه نیست ککمک کنه

نظر

فکر نکنم طبیعیه،چون مال من مال سال ۲۰۱۰(mc375) و خیلی ازش استفاده کردم،روزی حدودا ۷ ساعت،و ۱۰۰ درصدش ۶ یا ۷ ساعت نگه میداره!تازه healt ۸۹ درصده!

نظر

نبايد مصرفت اينقدر باشه طبيعي نيست

نظر

یعنی ببرم نشونش بدم؟!

نظر

دوستان سلام
              من یک مک بوک ایر 696 ، ۱۱ اینچ به تازگی گرفتم و با اینکه دستگاه نو است ،اما متاسفانه وقتی باتری رو فول شارژ می کنم بیشتراز یک ساعت و نیمشارژ نگه نمی داره میخواستم ببینم این مشکل رو چه جوری میشه حل کرد ؟! در ضمن گارانتی هم نداره . و با اینکه تا الان cycle ۹ است اما health ۹۴٪ است!
              ویرایش توسط javadh : https://i-phone.ir/forums/member/33862-javadh در ساعت 22-06-2012, 03:29 AM

نظر

نوشته اصلی توسط javadh نمایش پست ها
                دوستان سلام
                من یک مک بوک ایر 696 ، ۱۱ اینچ به تازگی گرفتم و با اینکه دستگاه نو است ،اما متاسفانه وقتی باتری رو فول شارژ می کنم بیشتراز یک ساعت و نیمشارژ نگه نمی داره میخواستم ببینم این مشکل رو چه جوری میشه حل کرد ؟! در ضمن گارانتی هم نداره . و با اینکه تا الان cycle ۹ است اما health ۹۴٪ است!
                اگه واقعا كار خاصي نمي كنيد و ١:٣٠ شارژ نگه مي داره بايد باتري عوض شه!!!
                اين مشكل تازه بوجود اومده يا از اول بوده؟؟؟

اگه كمكى كردم تشكر فراموش نشه!

نظر

دوست عزیز ممنون از راهنماییت اما آره دستگاه نو است. و از همون اول اینجوری بوده .
                  حالا واقعا باید باتری عوض بشه؟!

نظر

شما با نور اخر استفاده میکنید؟کلید option رو نگه دار و روی باتری کلیک کن ببین چی نوشته،اگه نوشته نرمال یعنی سالمه!در غیر این صورت،مثلا ...soon یا ... با دفتر سایت تماس بگیر.
                    یه سپاس بزن اگه کمک کردم

نظر

ببین برو توی activity monitor و ببین مصرف cpu چقدر هست احتمال داره یه پراسس داره زیاد از cpu کار میکشه . اگر اینطوری بود kill کنی درست میشه اما باید هردفه این کار رو بکنی که برای رفع مشکل باید مک رو عوض کنی

بعضی مواقع پیش میاد که پراسس MDS یا Kernel_task گیر میکنن و مصرف باتری رو خیلی بالا میبرن که لپتاپ هم خیلی گرم میکنه بخاطر این کارشون و باتری رو هم سریع تخلیه میکنن . منم مثل شما بودم که با عوض کردن مک مشکلم برطرف شد (وقتی هم مک رو عوض کنید برای بار اول spotlight داره کار میکنه (همین MDS) و باز مصرف بالاست و تا کارش تموم نشده باشه درست نمیشه مشکلتون
                      ویرایش توسط IN$PIRE : https://i-phone.ir/forums/member/130-in-pire در ساعت 22-06-2012, 08:15 PM

نظر

صبر کنید ..
                      X